Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. bad777

    Kvalifikacije za LE 2011/12

    to bre,jes da smo prvu gosti , ali fali ti boze posle svega i sreca da nas pogleda
  2. bad777

    Kvalifikacije za LE 2011/12

    U zadnjih desetak godina ovo je jedan od najboljih i najlepsih za oko dvomeca koji je Partizan odigrao. Muka mi je od ovolikog pljuvanja igraca, jer stvarno mislim da su svi dali svoj maksimum. Sto se tice penala GOVNO portugalsko bi ga svirnulo kad tad. Videlo se samo da je cekao ko zapeta...
  3. bad777

    Izbor za tim decenije! Živela dinastija!

    Prva petorka: Miloš Vujаnić Vlаdo Šćepаnović Jаn Veseli Dejаn Milojević Nenаd Krstić Druga petorka: Lester Bo Mekejleb Mićа Berić Dušаn Kecmаn Novicа Veličković Nikolа Peković 11 i 12 igrac: Petаr Božić i Predrаg Drobnjаk
  4. bad777

    Jelen Superliga 2010/11

    Hristos Voskrese braco grobari. Euforija ne prolazi, cestitke svima koji su imali i promil udela u sinocnoj velicanstvenoj veceri. p.s. mali pocetnicki rad, ne zamerite ako nije bas sve ok, ponelo me!!! http://www.youtube.com/watch?v=qJhY3dtNxIA
  5. bad777

    Evroliga 2010/11

    Ne mogu da verujem. Pre utakmice Prokom ovakav, onakav, "jeste gledali vi njih kako su dobri", "sve izgubili tesno", opsti pesimizam i kao treba da gledamo da puknemo sa sto manje razlike, a tek tu i tamo je provejavao neki optimisticki post. Sad kad smo dobili, oni su indijanci, nemaju pojma...
  6. bad777

    Superliga 2009/10

    Stvarno bih voleo da od ovde prisutnih nasih glasova razuma definisu cilj cele ove ujdurme. Ostavke, javno izvinjenje na nacionalnoj, klecanje na kolenima, hodanje na trepavicama ? Da ne bude samo ono cemu smo se smejali godinama . Zasto - Zato, ili ti kad ne znas bolje cuti.
  7. bad777

    Evroliga 2009/10

    Hvala za sve, hvala za sezonu koja ce se unucima prepricavati. http://www.youtube.com/watch?v=P9_H-sjGFqY
  8. bad777

    Superliga 2009/10

    Cestitke Duletu i Momcima na prikazanoj igri i pobedi. Sa takvom lakocom i mirnocom igramo da sticem utisak da su ovo samo pripremni mecevi za ono sto nam sledi. Dule im ga jos jednom zavuko na konferernciji. Srecno u Zagrebu.
  9. bad777

    Superliga 2009/10

    Meni se cini da je ovo nekako kao planiran poraz. Ipak je Dule veliki mag i kao sto neki napomenuse cini se da svesno nije hteo u produzetke. Pa jebote mi smo ove godine protiv jedne barse branili zadnji napad a necemo protov hemofarma. I po meni po tom marfijevom zakonu o velikim brojevima...
  10. bad777

    Evroliga 2009/10

    Samo nakon do poda :respect Momcima, Duletu i Strucnom stabu i jedno veliko HVALA za svu radost i srecu koju nam pruzaju. Ne znam dalje sta da kazem, jos sam pod utiskom, svaki komentar koji mora da se opise recima je nedovoljno dobar i ne odrazava ono sto osecam.
  11. bad777

    Evroliga 2009/10

    http://www.kosarka.rs/main.asp?dir=news&newsid=3081 I posle budi fin prema njima. Usrao se izrod jazavca i morza pa samo sipa otrovne strelice. Nadam se da ce grobari gospodski da im se naj*** mamice.
  12. bad777

    Evroliga 2009/10

    Kad smo vec u fazonu peticija moze jedna za podizanje biste GENERALU DV za zivota. Sta jos reci a biti pametan ... osim :respect:respect:respect
  13. bad777

    Evroliga 2009/10

    Enslaved, jedna fali od one tvoje najteze, jbt koji smo mi baksuzi na ovom zrebu
Top