Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. jug ns

    Uprava i marketing

    Pre će Đurić da uhapsi Pičkoustog nego što će biti obratno. Razglaba se mesecima nepotrebno, sve sa ciljem da je jedini put kojim mi dobijamo novog predsednika, hapšenje sadašnjeg. Đurić će otići nadam se vrlo brzo, a o njegovom odlasku sigurno neće odlučivati cigansko đubre... Nije sposoban da...
  2. jug ns

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Odlično, odma 25.000 soma protiv Reala... Biće nas i po plafonu :) Još da nam stigne jedna četvorka i deljemo sve redom kući, nešto i na strani i eto nas u osam!
  3. jug ns

    FK Partizan - sezona 2013/14

    Lotare, u svakom slučaju nemam utisak da unutar našeg tima vlada javašluk, nadam se da nikad ni neće.
  4. jug ns

    FK Partizan - sezona 2013/14

    Ne sudite o kvalitetu Nikolica na osnovu boravka u Vojvodini. Verujte mi da se tamo nije znalo ko koga buši, uprava trenera, igrači starosedeoci one koje je Kežman doveo, navijači pojedine igrače, uprava izmedju sebe... ma da te bog sačuva. Mislim da nisu postojali lošiji medjuljudski odnosi u...
  5. jug ns

    FK Partizan - sezona 2013/14

    Jebeš "titulu u kupu"...Daj prvenstvo da uzmemo. Možda i bolje ovako, nek cigani mažu oči ovim sranjem od takmičenja! Nisam se nešto potreso.
  6. jug ns

    FK Partizan - sezona 2013/14

    FSS im se nije pokenjao, već izbacio prolivčinu na koju se FK Partizan dodatno ispišao! Konačno :clap
  7. jug ns

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Dobro je, Bogdan se jednostavno istrošio do poslednje cetvrtine. Kad stigne plej koji zna samo da bezbedno prevede, Bogdan će uzimati više šuteva i to je čist dobitak. Bićemo opet moćni kad se budu skupljali trofeji, samo me muči top16, nadam se da ćemo uz pomoć sreće i to postići! Ja...
  8. jug ns

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Kakvo bre dovodjenje, da reaktiviramo Peru, nek tapka loptu 10 min. po meču, Dalo u vatru i cepaj, jebeš pare!
  9. jug ns

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Dokle je došlo da pričamo da je svetsko čudo ako dobijemo limenkare, iste te limenkare koji su igrali egal utakmice sa mnogo lošijim ekipama nego li naš trenutni roster sa sve povredama. Pravi se od domaćih poluigrača u njihovim redovima bog zna kakav respekt... Kakvo kurac poštovanje i strah...
  10. jug ns

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Premali nam je roster, mnogi igrači su preopterećeni, bojim se da će vremenom dolaziti do sitnijih povreda, koje će dodatno opteretiti nosioce igre. Vapimo za dva igrača sa minutima u rukama... Ako ostane ovakva situacija, bojim se da vremenom nećemo napredovati, upravo zbog malog fonda igrača...
  11. jug ns

    FK Partizan - sezona 2013/14

    Kakav crni kup, ne bi mi igrao ni jedan jedini igrač koji će u derbiju biti na klupi, a ne još u startnoj postavi. To je takmičenje interesantno za manje klubove, da se preko kupa dočepaju evrope. Nepotrebno umaranje ekipe...
  12. jug ns

    FK Partizan - sezona 2013/14

    Jebi ga, kad ne daš dve lepe šanse u prvom poluvremenu, da na vreme lepo otvoriš utakmicu, onda ide sve teže i teže. Fofana konstantno kampuje u ofsajdu, u prvom poluvremenu i prečesto, čak ga i saigrači u potencijalno dobrim napadima nisu upošljavali, jer vide da je ovaj u dubokom ofsajdu...
  13. jug ns

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Razumem da su obruči u Novom Mestu izuzetno tvrdi, ali da većina naših šuteva sa distance i za tri poena ide na SPOLJNI obruč ili van obruča, to mi je misterija. Kao da smo direktno iz teretane izašli na parket. Ovi iz Krke teški divusi, izuzev Murića. Možda i dobro, da se spustimo malo, pa na...
  14. jug ns

    FK Partizan - sezona 2013/14

    Pazi matorog, da malo sazri odluka!!! Govno alavo, da bog ti svaki evro koji ti sin zaradi mimo Partizana na lečenje umobolnog mozga otišlo...za primer svim govnima ko i ti! Šta smo mi dozvolili, da nas jebu roditelji kako stignu, majku mu postoji li ikakav način da se na vreme zaštitimo od...
  15. jug ns

    FK Partizan - sezona 2013/14

    Kakav crni Drinčić, livada od igrača...daleko mu lepa kuća! Što se špica tiče, ako još uvek postoji mogućnost da dovedemo malog Djurdjevića bila bi puna kapa, sve ostalo što se pominje je nedoraslo za Partizan. Štoper pod hitno, ubaciti Ivkovoća u vatru na beku i bog da nas vidi u odnosu na...
  16. jug ns

    Liga Evrope 2013/14

    Rašović je dobio preskupu igračku, velika greška što nije smenjen posle bugara. Taktika mu je -0 Skauting protivnika-0 Motivacija igrača-0 ... Gubi 2:0 i čovek ne menja odma, čeka da se nešto desi! - Rašoviću, obožavao sam te kao igrača, ali sentimentalnosti nema, 9 utakmica ove sezone, igra na...
  17. jug ns

    FK Partizan - sezona 2013/14

    Ja sad iz kafane, slavio pobedu, sve regularno... Cigani gosti a i oni registrovani, bez uzbudjenja, sedma u nizu je počela. Djuro, daš li Zemunelo pod hipoteku, jebo sam te u usta mutava kad tad! Rašoviću , na šta ti liči ekipa, sunce ti jebem? Tole, močore izdrži!
  18. jug ns

    Liga Evrope 2013/14

    U Partizanu su kroz istoriju prošli igrači koji su bili i alavi, koji ne znaju fudbal, te su nam svojim umećem kidali živce, igrači kojima se zviždalo, ali nikada na fudbalski teren nije kročila persona koja se toliko iritantno ponašala u dresu Partizana, osoba koju je toliko boleo kurac kokao...
  19. jug ns

    Liga Evrope 2013/14

    Ne prizivajte ko boga vas molim , bez potrebe energiju Stanojevića koju ne poseduje Vuk. Nije stvar biti dobar trener da skačeš pored aut linije kao jarac, vec da umeš da postaviš igru kako treba , staviš pravog igrača gde treba i napraviš promene kad treba... Neka mi se trener na klupi ponaša...
  20. jug ns

    Liga Evrope 2013/14

    Utisak mi je da nam fali dve nedelje za uigravanje, kasno smo doveli pojačanja. Djemba ZNA fudbal i to nam je pun pogodak, biće nešto i od Grbića i Malbašića dok se spreme valjano, Obradović korektan igrač, Sale kapiten trebao da se oprosti na kraju prošle sezone, nema on više šta da traži...
Top