Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Hiyavata

    Uprava i marketing

    ako je izbor tumbakovic ili Bodiroga, ja sam protiv ovog prvog, prekjuce u delti sede tumba, s.babovic i jos 3-ica glavonja u odelima (imam i fotku da to dokazem, al ne mogu da je postavim ovde, nemam opciju) u sred sastanka igraca sa upravom, smeju se odmeravaju svaku zensku osobu sa...
  2. Hiyavata

    KK Partizan - sezona 2013/14

    nego, jel to Gasicu izletelo na KZS , prezime zbog koga jos nema pleja? :buhaha
  3. Hiyavata

    Uprava i marketing

    znam pricu sa zimskih priprema iz prve ruke.. sa Tumbakovicem dosao je i kondicioni trener, gde su merenja pre i posle bila skandalozna, tj. bili su "fudbaleri' spremniji pre merenja nego posle. To mu je bio uslov (Tumbi) da uvali i kondicionog trenera negde. Ne znam da li je taj kondicioni...
  4. Hiyavata

    Kup Radivoja Koraća 2012/13

    "Mislim da se igra cela utakmica, ali da ne prejudiciram, konsultovaćemo pravila. Nažalost, igraće se bez publike", rekao je Tomašević.
  5. Hiyavata

    FK Partizan 2012/13

    ja sam napisao milano jer znam da je tad bio let za to, mozda nesto privatno drugde je leteo, ali covek je ulazio u duty free zonu, znaci sa boarding kartom i pasosem. Resio sam da ne pisem nista sto cujem vise, pa da se provaljujem sa nekim inside-info, al ovo je ako lazu mene moje oci -...
  6. Hiyavata

    FK Partizan 2012/13

    ajde i ja da napisem koju rec, pisu da mutavom su oduzeli pasos, a ja svojim ocima video kad sam pratio matorog, da se mutavi cekirao na pasoskoj kontroli na aerodromu sa zenom(kurvom, ljubavnicom) 30.12 oko 20:00, i bio je let za Milano tada, tako da...ne znam koji su mu pasos uzeli!
  7. Hiyavata

    FK Partizan 2012/13

    broj 25 ima ugovor do 30.06.2013.
  8. Hiyavata

    FK Partizan 2012/13

    Branislav Peranovic da se pusti u humsku na neodredjeno vreme, ili makar na sledece pripreme.
  9. Hiyavata

    Liga šampiona 2012/13

    misljenja sam da mali Ninkovic je sasvim solidno odigrao, imao je prvih 2-3 pasa u noge sto protivnicima sto sudiji, ali posle toga je sve bilo kako treba, Babovic po automatizmu mi se popeo na onu stvar kad sam video kako je dobio karton i jos prica sudiji "..pa nije bio faul..", ne-voljeni...
  10. Hiyavata

    Liga šampiona 2012/13

    Posto niko nije stavio, u dvaes marki ako stignemo do 4 kola da idemo u Svajcarsku :roll: TREĆI KRUG KVALIFIKACIJA (31. jul/1. avgust i 7/8. avgust) U trećoj fazi učestvovaće 28 klubova koji će biti podeljeni u dve grupe: u prvoj će biti šampioni svojih zemalja (iz slabije rangiranih država)...
  11. Hiyavata

    FK ĐurGarden 2011/12

    Predsednik Bogicevic, potpredsednik Spaskovski (Bor), pametnom dosta.... ds ulazi u FKP
  12. Hiyavata

    FK ĐurGarden 2011/12

    http://supersport.com.mk/fudbal/italija/3111-agent-postoi-ponuda-od-partizan-za-mota
  13. Hiyavata

    FK Partizan 2010/11

    vidis da ne smem ni drugi kolektiv u nasem sd-u da napisem jer mogu da najebem, nista nije ogromno na nivou generalnog sponzorstva, bar sam tako shvatio jer nisam naravno imao uvid u cifre, vec na prikupljanju sponzorskog pula.....cujem svasta al pisem samo ono sto je preko 90% tacno....isto...
  14. Hiyavata

    FK Partizan 2010/11

    Zarko Zecevic pre par nedelja lobirao da se dobije sponzorstvo za FK i jos jedan kolektiv u SD Partizan, u jednoj nasoj kompaniji, i licno isao na pregovore! Juce sam cuo info iz najpouzdanijih izvora, iz svega proizilazi da se on itekako pita ne samo u FK vec u celom SD.....eto jbg, postao je...
  15. Hiyavata

    Novi stadion

    kako brzo prostruji glupost kroz net, to je neverovatno! Onu sliku sa nasim stadionom sam napravio pocetkom leta, zezao se u photoshopu i za vrlo kratko vreme (citaj 10ak min) uradio ovu sliku i stavio na imageshack i potpisao na samoj slici...pitao sam se kad ce da dodje do ovog foruma...u...
  16. Hiyavata

    Liga šampiona 2010/11

    da li je neko video koliko su povecane premije za igranje u LS i dal je to u ovoj sezoni krenulo ili od sledece sezone..?
  17. Hiyavata

    Liga šampiona 2010/11

    do mojega grupa nasa
  18. Hiyavata

    Liga šampiona 2010/11

    udri D!!!!
  19. Hiyavata

    Liga šampiona 2010/11

    mislim da i nije lose da u prvom mecu ociste kartone ko ima jer nam tim iz prvog sesira dolazi u goste u prvom kolu!
  20. Hiyavata

    Evroliga 2009/10

    igramo u 21h jer su cigani urgirali za to, da bi kako sam saznao 12 aviona iz grcke mogli da dodju taj dan..i da bi imali vremena da se smeste, a saznao sam i da se teodosic opkladio sa drugovima (kojima je nabavio kartu zza bercy) iz repke (1987godiste) "da ce zaviti Partizan u crno kad tad", i...
Top