Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. rkeu

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Pre koji mesec sam nabacio ovaj ultramoderni digitalni sat koji meri otkucaje,stres... Mislim znao sam ja to i ranije samo nisam imao dokaz.. Kad je utakmica,ja redovno bijem u crveno,znaci otkucaji konstanti su oko 120,ide se i do 170 ,tresem se kao otrovani pacov...:pop. I onda se zapitm koji...
  2. rkeu

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Jos kada Silds nebi igrao,on covek se redovno razgoropadi protiv nas.
  3. rkeu

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    pa nesto slabunjavo,ali bitno da se orilo. Doduse mnog manje bitno nego to sto je Zeljko ispostovan kao nikada. Ne znam da li slucajno,ali Zoc se pozdravi samo sa Larkinom i Clayburnom :cool: Cestitke ekipi na pobedi,ali pre svega sto su izginuli na terenu. Pored ovih kosgetera koji su i...
  4. rkeu

    KK Partizan - uprava i marketing

    Zeljko je popizdeo na sve i rekao sta je rekao. Koliko je pametno nisam siguran. Ali ja ga razumem i podrzavam u potpunosti. 99% nas odavde bi na dupe progovorili odavno,i to u mnogo gorem maniru nego on sinoc. Psiho je vec popizdeo,to smo jos prekjuce videli,a nece ostati samo na recima plasim...
  5. rkeu

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Mozda moze. Nisam u materiji pa neam pojma Ali to je malo nelogicno da malo moze,a onda malo ne moze... :confused-smiley-013:
  6. rkeu

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Evo jedan lep tekstic objavljen pred svetsko prvenstvo o koji dosta govori sta da ocekujemo od Smith-a https://telesport.telegram.hr/analize/hrvatski-play/?fbclid=IwAR3a7Qv8xiyWXkkqBdxF4G32yGeWfqcunTrMgDl7xOisRjbiUjiIOnQenXA
  7. rkeu

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Ubise nas sinoc zadrani za sve pare. Nasi totalno bez energije, sem Tristana I donekle PJ-a i Smajlija,ostali nisu bili na utakmici. Prvi svakako necemo biti,tako da se ne nerviram preterano oko ovakvih poraza.Duplo kolo je svakako ostavilo traga. Dobrodoslica Smithu,vidim da se jedva i spominje...
  8. rkeu

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Cestitke Zelimiru i igracima!! Sjajna pobeda! Ne bih nesto da mracim i podcenjujem,ali Zalgiris ove godine objektivno nije na nivou na kom je ranije bio,pri tom uopste ne umanjujem ovu pobedu koja je bila gotovo bez greske. Samo malo realnosti nije na odmet,cisto da ne poletimo previse... Bar...
  9. rkeu

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Auu..bas lepo vece,vrhunsko! Moze da upadne u red onih koji se posebno pamte,a sve zbog one lude energije u 4/4 i u produzetku. Nismo stali kad smo konacno krenuli...A sve zbog kapitena kog je vise od pola hale teralo napolje iz igre. Kao da sam znao,i bas komentarisao sa drugarom da samo on ono...
  10. rkeu

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ja sam se odlucio za Paulaner Brauerei Munchen mutno. Kako cu ja njega da ispijem slatko,nadam se da ce i ovi nasi da pocepaju bavarce. Grobari koji ste tamo,pocepajte grlo i za nas koji nismo,ne sumnjam u vas! NAPRED PARTIZAN !!!
  11. rkeu

    KK Partizan - transferi

    Dobrodoslica Brazilcu!!! Nadam se da ce opravdati ocekivanja. Jos plej razigravac i to je to :D
  12. rkeu

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Cestitke igracima na onakvoj borbi! Svako ko pljuje Pantera i ostale je zalutao na ovu temu,i ovaj forum uopste. Sudije su imale direktan uticaj na konacni rezultat i to treba Zoran ili ciji je vec posao da predoci ljudima i predsedniku EL. Znam da od toga nema neke vajde trenutno,ali mozda na...
  13. rkeu

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Ama bas se ni malo nisam ni iznervirao,ni nasekirao zbog poraza,lepo je osvojiti bilo kakav trofej,ali ovaj je najbeznacajniji u sezoni rekao bih. Zakelj radi odlican posao sa Derbijem,i na tome mu treba cestitati. Mislim da cemo svi odlepiti ovde sa Frankovom odbranom,i preuzimanjem iz pika...
  14. rkeu

    KK Partizan - uprava i marketing

    Aha jeste,ali sutra...:banghead: Na sajtu efinitiya naravno nista... KK na tviteru objavljuje prodajna mesta,o online kupovini ni reci... Jebeni 21 vek,med od seljaka mozes online da narucujes,do KKP marketinga to jos nije stiglo...:pop Moroni
  15. rkeu

    KK Partizan - uprava i marketing

    Ja razumem ogromno nezadovoljstvo ovde, licno sam to prozivljavao prosle godine kada sam video cene za sektor 200 na koji sam zeleo. Posto uzimam 2 karte to je za mene bilo preskupo bas, i od tada sam se pomirio da je terasica za mene. I ona je poskupela, ali toliko sam negde i ocekivao. Kada se...
  16. rkeu

    KK Partizan - uprava i marketing

    Evo izbacise za karte,ali sve vec poznato,jedino novo je sto cene objavljuju 1 septembra,a prodaja krece do 6. https://kkpartizan.rs/sr/vest/3516/obnova-sezonskih-karata-pocinje-do-6-septembra
  17. rkeu

    KK Partizan - transferi

    Ok, stoji to da je cesto umeo da razigra protivnika,ali mi je nekako bio najraspolozeniji bar ofanzivno pogotovo u cetvrt,i polufinalu aba. Nego to je gotova prica,a evo i nove. Dobrodosao Jare!!!
  18. rkeu

    KK Partizan - transferi

    Madar je valjda je bio idealan za back up pleja. Pred kraj sezone je poceo opasno da se namece,i vrv ponajbolji nas igrac. Ko je sjebao sve ne znam,ali su vrlo verovatno svi pomalo krivi,ali svakako veliko razocarenje sam Yam. Da ti ne ispostujes coveka koji te izvadio iz naftalina,i napravio...
  19. rkeu

    KK Partizan - transferi

    Koja sreca jbt :action-smiley-031: Znaci bukvalno je mogao da bira gde ce da igra, za mnogo vecu lovu i on covek potpise na dve godine. Pa jebeni car! Kakav covek, kakva ljudina… Kapitencina!!!!
  20. rkeu

    KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

    ima neko neki stream? ovaj rd live pustio denver-miami
Top