Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Zuull_PFC

    KK Partizan - uprava i marketing

    Morao sam da ga uzmem, propustio sam priliku prošle sezone da uzmem kapitenov, izabrao sam Lesora... Sa ostankom kapitena nije bilo sile da ne uzmem jedan crni, pa i po ovoj ceni... Videćemo hoću li bolje proći sa dostavom nego @JasminaT :D
  2. Zuull_PFC

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Igr'o Želimir "gerbidž tajm" poslednjih 15-ak minuta... Petorka Jare, Danilo, Trifa, Tristan, Balša HOROR! Taj "gerbidž tajm" ne može bez makar jednog igrača sa standardnon ulogom... onda dođe do ovoga pa se vraća Pi-Džej 2 i po pred kraj da se ipak ne zagrcnemo... Desilo se ovo jednom i u...
  3. Zuull_PFC

    KK Partizan - uprava i marketing

    Istovremeno zavrsih online porudzbinu sezonske sebi i drugaru, par dana kasnije u isto vreme dobismo mejl, zbog njegovog odsustva stavili smo moju adresu za dostavu obe sezonske, i juce stigne njegova a od moje ni traga jos uvek... on rece da je prekjuce dobio neku poruku od nekog cardsprinta (a...
  4. Zuull_PFC

    KK Partizan - uprava i marketing

    Oni ljudi ladno salju te poruke rucno i u radno vreme :D sinocni rok od sat vremena je probio njihovo radno vreme pa zato ne dobismo, ali eto ga odmah ujutru cim se otvorio ofis od 8ice... Jeste, ovo mi je već četvrta poruka na ovu temu, ali ljudi kupovao sam karte za vodeće evropske klubove i...
  5. Zuull_PFC

    KK Partizan - uprava i marketing

    Da li se jos nekom desilo da dobije prvi mejl, odnosno potvrdu registracije u kojem pise da ce stici i drugi mejl u roku od sat vremena, a onda da drugi mejl (jos uvek) ne stigne? P.S. Da, proveravao sam i junk/spam...
  6. Zuull_PFC

    KK Partizan - uprava i marketing

    I ja imam u okolini osobe koje ne gube vreme na Ostojine svinjarije i hoce li biti linka na mejlu ili ne pa upadnu u jos vecu svinjariju pa su celo popodne bili kod Arene... Covek od 50+ godina mi se upravo javio, 5 sati takodje je proveo u redu, uzimao je za njega i za cerku, drnadli su ga do...
  7. Zuull_PFC

    KK Partizan - uprava i marketing

    Meni u oči upada ova objava na instagram profilu kluba gde su isključili komentare na istoj, a gde se nigde ne navode registrovani korisnici i onlajn prodaja i slanje linkova/kodova na mejl... Pitam se samo kakvo je ovo silno ciganisanje i da li ću morati da pređem 500km da isključivo lično...
  8. Zuull_PFC

    KK Partizan - uprava i marketing

    Neki smo igrali i u Bersiju ;) ;-) Lepo je videti da mu je General i 15-ak godina kasnije ostavio dijagnozu!
  9. Zuull_PFC

    KK Partizan - transferi

    Domaći igrač :D
  10. Zuull_PFC

    ŽKK Partizan

    Kako to čika Goran Tomić voli da kaže :D - naša Kaća Knežević više nije naša, potpisala za žensku sekciju Gran Kanarije u Španiji...
  11. Zuull_PFC

    KK Partizan - uprava i marketing

    Posle svega što sam video prošle sezone, i kako su se napatili ljudi oko mene bez sezonskih da dođu do karata, već predviđam dešavanja... a ako puste 4 karte po sezonskoj na "prečoj kupovini" kao prošle sezone pa da ne može da se uzme ni 1 dodatna karta u prvim minutima prodaje (za kasnije i da...
  12. Zuull_PFC

    KK Partizan - uprava i marketing

    Što se mene tiče - apsolutno je pogrešno da sezonska ne važi za plej-off/in EL! I jako sam razočaran ovim ciganisanjem gde je prvo rečeno da će obnova sezonske doneti 10% popusta a sada šatro 5%... Ko me zna, zna da kod mene finansijski momenat nije ni presudan a hvala Bogu ni upitan! Sada je...
  13. Zuull_PFC

    Dule Vujošević

    "Mir Božji s Vama, i po ovoj vrućini koja nam izgleda svima smeta.“ Padoh sa stolice :buhaha
  14. Zuull_PFC

    KK Partizan - uprava i marketing

    Ostoja još jednom borbom kroz insiltitucije uspeo da postigne auto-koš i popiša se po reputaciji KKP-a, velikog Željka Obradovića, Gospodina (sa velikim "G") Zorana Savića i svakog navijača Partizana!
  15. Zuull_PFC

    KK Partizan - transferi

    Nije.
  16. Zuull_PFC

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Što volim kada prvo kolo padne jedno od gostovanja koje sam planirao za predstojeću sezonu :D Što se samog takmičenja tiče - prvo da se otvori EL tema...
  17. Zuull_PFC

    KK Partizan - transferi

    Isčitah ovu diskusiju i ne mogu da se ne zapitam - kakve veze sve ovo ima sa prelaznim rokom? :D
  18. Zuull_PFC

    KK Partizan - transferi

    *klub i agent Igrač ima veliku želju da dođe kod Željka, slaninari se uhvatili za masTan buyout a agent video priliku da se nafatira od procenata pa traži nenormalno jaku platu za igrača ove reputacije... Slika i prilika odnosa tržišta na brdovitom Balkanu... Slukas out of Oly... just sayin' :D
  19. Zuull_PFC

    KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

    Gledam i slusam ovaj video i cujem toliko stvari koje ne samo da raduju, nego i mnogo vise od toga! Kevinova strast kada govori o Zeljku, Partizanu i njegovoj ulozi ne samo na terenu, vec konkretno i sada u aktivnostima na trzistu i dolazaka novih igraca je izvan svake dimenzije! Preporucujem da...
  20. Zuull_PFC

    FK Partizan 2023/24

    Ispravite me ako gresim, ali ovo su stari Nike dresovi samo sa prisivenim Puma znakom!? :D EDIT: Izgleda da gresim, kada se malo bolje zagledam... A i ovaj nas mali izgleda lose prosao...
Top