Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. PFC nostalgija: istorija, legende, stare slike

    Prva slika je Zagreb a druga JNA
  2. PFC nostalgija: istorija, legende, stare slike

    Snimljeno ne brini!!! A ja bih tako voleo da ovom pederu odgovorim...uuf !!!:banghead
  3. Partizan i mediji

    Trebali su Smrdojka izgaziti.Samo pogledaj ovaj smrdljivi tv spectrum i jasno je šta su trebali da urade...
  4. Partizan i mediji

    @aca Svaka čast za citat,vrhunska pesmica! @web gazda Naravno, ali znaš i sam da to nije dovoljno...oni su sekta infiltrirana u većinu medija.Seti se kada smo ušli u LŠ.Možeš li samo da zamisliš da su musavci ušli na šta bi ličile novine minimum mesec dana?Oni njihovi spektakularni...
  5. Partizan i mediji

    To što je Đani izjavio je njegovo privatno mišljenje,ali se treba pozabaviti time da nijedan musavac nikada tako nešto nije izjavio iako ih silujemo u košarci zadnjih 15-ak godina.Oni su tako vaspitavani i tu leži osnovni problem našeg navodnog "kompleksa" koji nam se još perfidno natura kroz...
  6. VК Partizan, PK Partizan

    Večeras je na Banjici stvarno bilo vrhunski !!! Svaka čast momcima i naravno navijačima bila mi je velika čast i zadovoljstvo da prisustvujem vrhunskom spektaklu.Hvala svima!!!
  7. Partizan i mediji

    @immortal Slažem se u potpunosti sa tobom.I to popriličan staž...I to treba formirati što pre jer ne mogu više da čitam,slušam i gledam ovu propagandu musavaca.Ja sam za ozbiljnu akciju ako imaš adekvatnu ideju i predlog izbaci je, ja sam spreman da se uključim i odradim posao.
  8. PFC nostalgija: istorija, legende, stare slike

    Momčilo "Moca" Vukotić Najviše utakmica za Partizan,najviše derbija personifikacija igrača Partizana !! Otišao u inostranstvo,Partizan zapao u krizu nadomak ispadanja...Moca raskida ugovor vraća se u Partizan i sramota je izbegnuta!! Najbrži gol za reprezentaciju Jugoslavije Najtalentovaniji...
  9. Partizan i mediji

    Pa šta radi naša PR služba na čelu sa Vjetrovićem-ništa.Sa njima ljudi treba da se rvemo na dnevnom nivou,ovako se samo nerviramo na forumu.Svaki post koji pročitam retroaktivno se iskrivim kada se setim prenosa,novinskih članaka,musavog SOS-a itd.Dajte da nešto preduzmemo!?
  10. KKP - nostalgija, legende i stare slike

    Sav sam se naježio od ovih slika VRH BRAĆO,VRH !!! Nemojte zaboraviti Savovića- Svetog Savu...
Top