Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. BVDC

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Polako ce Milutinov i Salic da dobijaju sve vecu minutazu umesto Muslija i Gagica(koji ce po meni biti iskoriscen kao cetvorka u pleyoffu), a siguran sam da ce jedan od njih dvojice biti prvi centar u zavrsnici ABA lige i pleyoffu domace KLS.
  2. BVDC

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Kradja presudila crno belima. Atmosfera na tribinama ocajna, igraci psihicki pali u poslednjih 15 minuta. Sudije ocigledno nisu izdrzale pritisak mocnika Euroleague. Zeljko je Zeljko i uvek je dobrodosao, dzentlmensko ponasanje pre tokom i posle meca.
  3. BVDC

    FK Partizan - sezona 2013/14

    Djurdjevic ne dolazi u Partizan i najverovatnije ce pauzirati do zime i odlaska u inostranstvo jer se posvadjao sa Stojicem.
  4. BVDC

    FK Partizan - sezona 2013/14

    Naredna 3 meseca i zima su prekretnica za nas klub. Ili nestajemo sa mape Evrope ili idemo ka samom vrhu. Nadam se da ce se birati novi trener(stranac), uprava, videti definitivno koliko smo u dugu i sabrati se i raskinuti bilo kakve odnose sa menadzerima i napraviti svoju agenciju. Ukoliko...
  5. BVDC

    Radio Mileva - prelazni rok, leto 2013.

    Квалитетан играч је Петковић, одлично командује десном страном. Али и ако оде код комшија не треба жалити, јер ће се Аксентијевић ускоро вратити у форму ако буде био дисциплинован и активан. Са друге стране, ми тренутно имамо кадар за освајање титуле, без обзира на Ђурђевића, који по мени и...
  6. BVDC

    KK Partizan 2012/13

    Cudno je da znate na koga mislim, i to kucanje preko Sabonisa itd)) Koliko imamo smisla za kosarkaski deo i stvaranje(rezultatske institucije), toliko nemamo sposobnost za resavanje poreskih, sponzorskih, finansijskih i drugih pitanja. Inace, postoje strucnjaci koji se bave poreskim pravom i...
  7. BVDC

    KK Partizan 2012/13

    Dok neko sedi u kafanicama, mozzartima neko je resavao dugovanja. Ovo sto i drzava sada nudi je previse, trebao je neko na odredjenim funkcijama ranije da brine o porezima.
  8. BVDC

    KK Partizan 2012/13

    Da nema tog istog Obradovica, nas KK bi vec odavno bio fuzionisan ili ugasen. Ili si mnogo mlad pa ne pamtis neke stvari ili si jednostavno zadojen mrznjom prema celom svetu cim tako pises, a mozda ti je sve ovo i sprdnja za dizanje tenzije na forumu.
  9. BVDC

    Superliga 2013

    Ocekivan trijumf limenki, cak sam i pre utakmice stavio 1000 dinara na njihovu pobedu. Nismo nikada protiv njih slavili 3 0 u domacoj atmosferi pa tako ni ovaj put. Ocekujem da krenu osude na moj racun.. Od trece cetvrtine nismo postojali i bili smo neprepoznatljivi u odnosu na prve dve...
  10. BVDC

    Pera Božić 03.06.2013

    Odlicno, neka ovo postaje tradicionalno i cesce))
  11. BVDC

    Superliga 2013

    Subotic i Majkl Skot..
  12. BVDC

    Superliga 2013

    SRAMOTA!!! Ako je istina, onda ne treba ni igrati finale..
  13. BVDC

    Radio Mileva - prelazni rok, leto 2013.

    Ako prodaju i Mitra definitivno nemamo sanse ni za ulazak u Ligu Evrope. Kojic nije los, ali defitinitivno nije kalibar za evropske utakmice, kao ni Djurdjevic ako dodje.
  14. BVDC

    JSL 2012/13

    Evo dve vesti. Utakmica u subotu ce se najverovatnije igrati od 19 sati. A ona jos lepsa je da ce nas pre pocetka meca uveseljavati GRUPA JNA.
  15. BVDC

    Superliga 2013

    Prepoznao sam te Batakpudla, jedini si koji je iskakao iz dosadasnjeg standarda posetioca konferencija. Trening tekma, odlicno je da su isprobane neke kombinacije kao i takticke zamisli. Djokic je iako igrao na malom kalemegdanu, meni zauvek ostao u srcu po srcanosti i kradjama onih cuvenih lopti.
  16. BVDC

    JSL 2012/13

    Preterujete ovde, derbi je derbi i karte treba da budu date svima koji hoce da ih kupe. Derbi je svetkovina fudbala, jedini derbi koji nam je ostao(kosarka ugasena, vaterpolo i rukomet ugaseni) i moramo da ga cuvamo kako znamo i umemo. Slazem se za doping kontrolu, jer je Katic bio dopingovan...
  17. BVDC

    Superliga 2013

    Slazem se za Novica Luveragne tandem, to bi bila konkurentna ekipa za TOP 8 Euroleague naredne sezone. Lagano smo odigrali, kod nas obicno jednu tekmu damo mnogo trojki, posle toga nista, oko 4,5 svega. Svaka cast Megi, iako ne podnosim Miska Raznatovica, on pravi jedan izuzetno lep projekat...
  18. BVDC

    Superliga 2013

    01.50 okretanje Duska Vujosevica pozadi..)
  19. BVDC

    Superliga 2013

    delije na tribinama su najvece zito u kukolju koje se okupilo ove ekipe. Gomila sponzora, uprave i iskompleksiranih ljudi kojima nije cilj titula vec pobeda nad petostrukim uzastopnim sampionom ABA lige i evropskim prvakom. Sa takvim razmisljanjem umesto kosarkaskim, ta vestacka tvorevina ce...
  20. BVDC

    Superliga 2013

    Bez obzira sto je Mega Vizura slabiji protivnik od ABA ligasa, danas je pruzila znacajan otpor i ima sasvim solidan sastav koji ce sigurno konkurisati za cetvrto mesto. Raduje me nasa igra u drugom poluvremenu. Igraci su na teren izasli zajapureni jer je Dusko Vujosevic sigurno ocitao jako...
Top