Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. TokyoPFK

    Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

    Panter ne može da igra nešto značajno u NBA jer na njegovoj poziciji u toj ligi igra bar 50 boljih igrača, od kojih su neki medju najboljima na svetu bez obzira na poziciju. A ta pozicija je bukvalno "živela sloboda", to su nosioci igre i ta pozicija se zasluži tako što najmanje 82 puta godišnje...
  2. TokyoPFK

    FK Partizan 2023/24

    Mislim da grešiš. Mogu oni sad da ga unište, što i rade godinama, može da se umre od toga, ali Partizan nije stvar pa da nestane niti da se povampiri. Prava i iskrena ideja živi i živeće opet, sve dok je i jedan jedini Partizanovac živ. Ovo veze nema sa sportom, golovima i titulama, Partizan...
  3. TokyoPFK

    FK Partizan 2023/24

    Mogu samo da ponovim ono što mnogi ovde pišu već godinama. Ja sam čak i išao u tu krajnost da kažem da bi naš klub glasao za to da se zvezdi dodeli titula i pre početka sezone, a kamoli izgubio par utakmica da se izgubi neka umišljena titula, čvrsto verujem u to, jer to odavno više nije "naš"...
  4. TokyoPFK

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Utakmice Partizana su jedino mesto u Srbiji gde se javno proziva predsednik psihopata, ali to ne dolazi "organizovano", već iz običnog naroda, a to zapravo pokušavaju organizovano da sruše. Lepota je upravo u tome što su to normalni ljudi, ljubitelji košarke, porodični i hrabri ljudi. To...
  5. TokyoPFK

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Meni je i dalje suludo da postoji instagram stranica sina predsednika koja deli "insajderske informacije". Sad ista ta stranica objavi da je Željku ponuđen ugovor, što je takodje suluda "vest". Valjda je vest tek kada potpiše? Ne znam kakav im je plan, ali je loš i ljigav i ne miriše mi na...
  6. TokyoPFK

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Bilo bi lepo da se vratimo u Berlin.
  7. TokyoPFK

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ja mislim da je to zbog načina na koji postižemo poene za dva. Mi ili šutnemo za dva ili za tri, jednostavno je. Ponekad udje trojka, ponekad udje za dva. Ali igra se ne vidi u statistici: Mi kada šutnemo za tri, jako često to je u poslednjoj sekundi jer je napad bio loš i nismo imali gde...
  8. TokyoPFK

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Panter nam u 70% napada prenosi loptu, dribla protivnike jer nema kome da doda loptu, udvajaju ga jer znaju da nam je najbolji igrač, trpi kontakt 2-3 igrača koji mu se lepe i opet nema kome da doda loptu jer se naši igrači kriju iza protivnika, ili izmisli pas ili šut jer mora. I mi se pitamo...
  9. TokyoPFK

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Pa kažem ti, da smo pobedili sa +1 večeras, bilo bi samo "bravo momci". Niko ne bi pisao o izgubljenim loptama i igri generalno... Pisale bi se pozitivne stvari, a mnogo je negativnih. I onda kada izgubimo, negativne stvari izadju na videlo, a trenutno ih je dosta više nego pozitivnih...
  10. TokyoPFK

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ovo je donekle i logično, mnogo je lakše izraziti nezadovoljstvo jer se iznerviraš, imaš šta da kažeš za igru, greške, poteze, izmene, trud, sudije, navijanje. Kada se pobedi, posle tri strana "bravo bre, a sad sledeća" to je otprilike to. Mi i kad pobedimo generalno pobedimo jedva, ali je...
  11. TokyoPFK

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Nažalost i najveći razlog Panterove igre ove sezone, čovek igra tri pozicije i očekujemo da strpa 30+ poena.
  12. TokyoPFK

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    "Sličan tip" igrača Lesora, Egzuma ili bilo koga ne raste na drveću, mislim da je mnogo teže dovesti kvalitetnog igrača nego što mnogi misle. Da sličan tip Lesoru može da se nadje a da je jeftiniji, ne bi PAO pljunuo pare na samog Lesora već doveo tog igrača. Najveći deo selekcije je propao...
  13. TokyoPFK

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Razlika izmedju Pantera i Hezonje je "samo" 10 cm i 20 kg. Uz to, tu su i kvalitet saigrača, kriterijum sudija i automatski prostor i sloboda na terenu... Nema šta da se uporedi.
  14. TokyoPFK

    FK Partizan 2023/24

    Ja sam šokiran. Nemoguće da se ovo dešava u ligi koju vode ljudi koje je postavio vlasnik i gospodar čitave države čija deca plaču kada Zvezda izgubi. (Za svaki slučaj su postavili svoje ljude da vode i naš klub.) ps. znate li da se svakodnevno tukao na severu stadiona Zvezde? možda nije...
  15. TokyoPFK

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Neobjektivno mišljenje: Osvojili sve ili ništa, ovo je najlepši klub na svetu. Objektivno mišljenje: Željko Obradović je najbolji Evropski trener u istoriji ove divne igre i žalosno je to što mora da se bori u ovom mulju, beskrajno mu hvala.
  16. TokyoPFK

    KK Partizan - uprava i marketing

    Drago mi je da svi vide i neku vrstu humora u ovom izdanju predsednika, ali moram samo da napomenem: Ovo što čovek govori je jezivo, bolesno i za hitnu hospitalizaciju. Predsednik države da ovako raspravlja sportske klubove od kojih je jedan upropastio u svim sportovima a drugi, igrom slučaja...
  17. TokyoPFK

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Nisam nešto mator ali pamtim dosta igrača. Pre svega Aleks Marić od anonimusa do najboljeg centra Evrope i iste te godine Bo McCalebb. Igrači Lesorovog kalibra u to vreme nikad ne bi završili u Partizanu, nismo mi dovodili ni iz Makabija ni PAO ni CSKA u to vreme, čak ni apsolutno najgore...
  18. TokyoPFK

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Nije Dule tema, ali mi po pravilima nismo smeli ništa generalno u EL, a ne samo u početku. U tome i jeste njegov uspeh, to što smo nešto i napravili u EL protiv takve konkurencije a koštalo nas je samo "početka". CSKA, Makabi, Real, PAO, svi su oni i tada imali budžete od 30-40-50 miliona evra...
  19. TokyoPFK

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    U napadu ponovo pojedinci, ja iskreno nisam video neku smišljenu akciju kod nas odavno, možda čak i nekoliko godina. Večeras Panter sam stvori i reši ili Kaminski za tri, što ponavljam, ne bi trebala da bude njegova igra uopšte. Onda par puta na kontru damo po neki poen i mislimo da imamo sjajan...
  20. TokyoPFK

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Šta sve neću pročitati ovde, jao...
Top