Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. stojkov_11

    FK Partizan 2014/15

    Ja sam imao istezanje prednjih ukrstenih ligamenata na mojih 16 god i nisam mogao da stanem na tu nogu skoro nedelju dana, ne verujem da toliki bol moze da izdrzi i da kida do kraja utakmice. Nadam se da nije toliko ozbiljno..:banghead
  2. stojkov_11

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Pocinje repriza na SK 2. UZIVAJTE !
  3. stojkov_11

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Makar on sledece utakmice imao 10/10 za 3, ja sam pri stavu da sa takvim izbacajem nikad nece u kontinuitetu preci 30% za 3.
  4. stojkov_11

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Ja mislim da treba da potpisemo Malesevica kao back-up na poziciji 3. Momak bi mogao da daje po nekoliko trojki na utakmici ( njegovo najjace oruzje koliko sam razumeo) i na neki nacin bi mogao da zakljuca tu poziciju sa Kinsijem bar do decembra dok se ne vrati Berta.
  5. stojkov_11

    Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

    Sportklub +
  6. stojkov_11

    Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

    Sta radi Lazar, gledam i neverujem kakvog smo igraca dali za 7 miliona :roll:
  7. stojkov_11

    Liga Evrope 2013/14

    Prva pauza je na prvih 3, a posle toga svakog parnog.
  8. stojkov_11

    Radio Mileva - prelazni rok, leto 2013.

    Takodje ne treba da se zaboravi ni da je ipak Gulanu primarna pozicija zadnji vezni i da moze da standardni levi bek bude Vova ( back-up Petrovic) a Gulan da se prebaci na zadnjem veznim gde bi se rotirao sa S.Markovicem u tandemu sa DjDj .
  9. stojkov_11

    Liga Evrope 2013/14

    Najgore je da sem sto nemamo desnog beka od juce nemamo ni levog, posto su oba dobili crveni.
  10. stojkov_11

    ABA-liga 2012/13

    Hvala puno, nisam primetio iako sam redovno ovde, nego jel zeza nekog link, ima tona a nema slika :confused
  11. stojkov_11

    ABA-liga 2012/13

    Izvinjavam se za off-topic, ja bih da pitam ako moze neko da postavi snimak utakmice sa mztom, hvala unapred.
  12. stojkov_11

    FK Partizan 2012/13

    Nema bre problem u glavi, kakav problem u glavi. Nisu mu ni priliku dali, a kako da mu das priliku kad na njegovoj poziciji ( C(L), AM(L), AM ) imamo Saleta, Ninkovica, Jojica, Lovrea, Vukica, Lazara, Tomica..
  13. stojkov_11

    JSL 2012/13

    Neznam sta su dali Miljkovicu, igra sve uloge na terenu, svaka cast, ostali svi vrlo dobri sem mozda Tomica koji nije nijednom ispratio kretnju saigracai solirao dok mu ne uzmu loptu.
  14. stojkov_11

    Liga Evrope 2012.

    Ova ekipa Tromsa je mozda i slabija od Helsinkija, kojeg je Stanoje oduvao pre 2 godine. Jbg, na sta smo mi to spali kad molimo boga da Medo odigra dobro a nekada je bio 3 opcija na poziciji defanzivnog veznog, Babovic je kidao kad je ulazio sa klupe da zameni Vukica/Saleta, Tomic zbog...
  15. stojkov_11

    Liga Evrope 2012.

    Nije bilo toliko lose, skoro svi su bili korektni sem Mede i Sase Markovica u prvih 30 minuta, Babinjo odigrao ekstra ako se uzme u obzir kako moze on da zajebe stvar, Kod ovog Scepovica ne vidim ni jedan jedini kvalitet, Tomic i Markovic za nijansu slabiji nego sto umeju da budu. Uglavnom nismo...
  16. stojkov_11

    Liga šampiona 2012/13

    Vermezovic nema nikakvog kvaliteta, i forsira glupu taktiku, cini mi se da nikad vise necemo gledati ono sto smo kod Saleta ..
  17. stojkov_11

    Liga šampiona 2012/13

    Mislim da nece Dzigi da dobije sansu vise zbog ponasanja nego zbog kvaliteta, cini mi se da Vermez ne bi hteo da mu da sansu od prvog minuta i on dobije neki debilni crveni karton u 20-30 minutu. A svi znamo kako se polece na protivnicke igrace posle svakog malo jaceg starta..
  18. stojkov_11

    FK ĐurGarden 2011/12

    Au ljudi moji sta ono uradi babonja ?!?! Sredina i Napad pocinju liciti na nesto lepo, jos da sredimo konfuziju u odbrani i idemo na Evropu, samo hrabro !
  19. stojkov_11

    Radio Mileva - leto 2012

    Hahahah, ovaj bre vise voli da lobuje nego leba da jede :buhaha :buhaha
  20. stojkov_11

    Radio Mileva - leto 2012

    Volkov i Edu kidaju levu stranu, ja tu nista ne bi menjao. Obojica su bas ono sto treba Partizanu.
Top