Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. FK Partizan 2023/24

    I hvala bratu na Istoku koji ju je isforsirao pevajući je bez prestanka celo drugo poluvreme
  2. FK Partizan 2023/24

    Najpozitivniji utisak od juče je nikad veća mržnja na Istoku prema žvalavom, muriji i ciganima. Osećao se bes u vazduhu.
  3. FK Partizan 2023/24

    A još veće čudo će biti ako ga zadržimo.
  4. KK Partizan - uprava i marketing

    Samo masovan i javan bojkot smrdljivog MTS, ako njihove usluge neko uopšte i koristi.
  5. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Kakvo grozno suđenje...kakva odvratna košarka koju ovi slepci igraju...svaka čast kako smo iščupali ovu pobedu
  6. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Po društvenim mrežama se širi informacija da navodno vrhovni peder dolazi na utakmicu. Ako je tačno, mislim da je rešena dilema oko vređanja Mađara, pašće u drugi plan.
  7. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Mrij ciganeeee Što je najgore, i ja ću sa tobom....
  8. FK Partizan 2023/24

    Prestigli cigane na tabeli Savo trener Na Dance za 300 dinara Uprava dobra je! Malo nam za sriću triba
  9. Liga Konferencije 2023/24

    Nek umru svi uključujući one "koji nisu oni krivi što igraju u Partizanu".
  10. FK Partizan 2023/24

    Nisu nam potrebne podele na one koji dolaze na utakmice i na one koji bojkotuju, već na one koji su protiv ili za uprave. Oni koji dolaze na utakmice i na istim reč ne upute upravi, jasno je na kojoj su strani. Svaka čast igračima na preokretu, bore se koliko mogu i nisu oni krivi što se na...
  11. Liga Konferencije 2023/24

    Eto da se razveju neke nade ako ih je uopšte i bilo i reše dileme oko bojkota. Sa upravom bi da je dovoljno energije i brojnosti trebalo još u nedelju završiti.
  12. KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

    Najslađa smrt je smrt ciganina od muke
  13. Rukometni klub Partizan

    vladimire mandicu Govno u ljudskom obliku Dalje od Partizana!
  14. FK Partizan 2022/23.

    Drug koji ima neku menadžersku agenciju održao je sastanak sa Kraljem u vezi sa pojačanjima za sledeću sezonu. Iz onoga što sam čuo, oni (uprava) svakako planiraju da tu budu i dalje.
  15. Uprava i marketing

    Beše davno a još aktuelno: Grobare je kupio Zeka s plavim očima Dao im agenciju Prava je lopovčina
  16. Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Sve ok, ja bih samo na mestu kluba zamolio Evroligu ubuduće da posle naših utakmica u Areni ne kači slike, iskazuje divljenje zbog atmosfere i sl. Nema potrebe za licemerjem.
  17. Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Ni milimetar dalje od aerodroma da ne kroče, tu im odmah jebati majku milosnu. I da nije bilo ovoga na kraju, sve vreme su iritirali, skakali na svaku sudijsku odluku, ovakvu gomilu govana nisam nigde video.
  18. Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Da ne objašnjavam šta mi se dogodilo dva minuta pre kraja (zvučaće kao kolege forumaši koji su popravljali bojler onomad), samo bih zamolio za informaciju kada ide repriza utakmice. Ja tek treba da se šlogiram od Panterove trojke.
  19. KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

    Ne možeš da vratiš porez, navijači ti skupljaju pare Ne možeš da obezbediš ni minimum pristojnog suđenja, kasapi nas ko kako stigne Marš govedo
  20. KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

    Pokušavaju sada ovim zakulisnim radnjama u trećem poluvremenu i da nas poremete pred utakmicu sa Efesom. Njih arhivirati do daljnjeg, posvetiti se obavezama u EL, i jebati im mater kada ponovo za to dođe vreme.
Top