Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Evroliga 2009/10

    Slazem se da je najbitnije da izbegnemo Himki, a sto se tice Efesa, ja bih bas voleo da budemo sa njima u grupi. Svi dobro znamo ko im je novi plejmejker, a ni on, a ni efes nikada nisu dobro prolazili u duelima sa nama. A da, i Novici se ispunila zelja. Bar za sada...
  2. Letnji prelazni rok 2009/10

    Mladene, svaka cast, potvrdio si svoje price da ti sada novac nije motiv. Sto se tice Klea, Oumarua, Isaha i ostale gamadi, sto dalje od Partizana, molicu. Koliko god da je taj Kleo dobar, ja ne bih voleo da ga vidim u svetom dresu. Ne mislim da bi mi tada uterali ciganima vec mislim da bi tada...
  3. Antonelo Juliano Roberto Juca - nova ikona Juga

    Zuka, nas najbolji strani igrac od kad ja pratim Partizan. Ne znam koliko mi takvog coveka mozemo zvati strancem, jer se on bori i gine za sveti dres vise od svih ostalih i u bilo kojim uslovima, bili oni i nemoguci. Ja garantujem da se nijedan drugi igrac Partizana ne bi usudio da igra sa...
Top