Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Bajchela

    Za Partizan sve, od Partizana ništa! | Donacije za KK Partizan

    Ne mogu. Juce smo posetiki na Nbg i prosledili nas na marketing KK Partizana...
  2. Bajchela

    Uprava i marketing

    Priča se za Dijabatea, uprava otisla kod njega i iznapušavala ga za pripreme a da je bio u Bg stalno. Pa ih je odjebao jer mu se duguje. Ali da im se nije javljao nije istina. Pa je Duljaj kao napusio igrace i rekao zovite ga vi to je i vas drugar u ekipi, pa su ga ovi odjebali u smislu sto mu...
  3. Bajchela

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Ne znam da li je na pravom mestu pitanje... Interesuje me da li se zna na kom delu tribina ce biti smesteni nasi navijaci u Minhenu 9. feb.? Uzimao bih kartu ranije preko interneta, pa da znam za koji sektor da kupim?!
  4. Bajchela

    JSD Partizan - najuspešnije sportsko društvo

    Pilo se danas pa paznja popustila. Opet usli u cetvrtfinale lige sampiona :pfc::pfc:
  5. Bajchela

    JSD Partizan - najuspešnije sportsko društvo

    Moja greska za poruku. Ipak su se setili kuglasa
  6. Bajchela

    Kuglaški klub Partizan

    U subotu Partizan gostuje u Skopju na turniru Vardara. Igra se na kuglani "Arena Boris Trajkovski", prijateljski turnir.
  7. Bajchela

    FK Partizan 2019/20

    Dosta sansi juce, dosta pasova dobrih. Ali kada se dodje da se zavrsi I odigra taj poslednji pas spicu, mi to nemamo. Ja bi licno probao Asana na spicu pa da vidimo kako ide. Za ove jace ekipe svakako nam treba brz igrac a ne velik.
  8. Bajchela

    Liga Evrope 2019/2020

    Samo hrabro I smireno danas ! Kontra jedna da se iskoristi I resimo u prvom poluvremenu utakmicu.
  9. Bajchela

    Liga Evrope 2019/2020

    Tango smrti... Kakva utakmica. Kakav Partizan. Ovaj Partizan, ovaj fudbal je zasluzio podrusku !
  10. Bajchela

    VК Partizan, PK Partizan

    A da poklonimo I bazen lepo predsedniku u znak zahvalnosti?
  11. Bajchela

    FK Partizan 2019/20

    Tako je sto sam cuo. (Ne garantujem za info) Decko koji je trebao da potpise bio je spreman I sve kako treba islo, ali nasi su odugovlacili dva tri dana pa opet dva tri dana I tu smo izgubili srednjeg igraca. Uzeli su pare iz Bezanije ali na drugom mestu.
  12. Bajchela

    FK Partizan 2019/20

    Ono sto ja imam od informacija jeste da je Sava doveden I izguran od ljudi iz Bezanije kako bi kupio nekoga njihovog igraca I time se oduzii za njegove dugove prema njima. Tako je trebalo da ispadne. Trebao.je doci jedan igrac iz Bezanije ali zasto nije to.je vec druga prica u koju nisam upucen...
  13. Bajchela

    KK Partizan 2018/19

    Lepo sam.rekao, napustiti SLS kad je pokrenuta praca da treba !!
  14. Bajchela

    KK Partizan 2018/19

    Najgore je sto nam se pored svega nudi da dobijemo pored sramnih sudjenja, N. Jankovic pravi pocetnicku gresku !
  15. Bajchela

    KK Partizan 2018/19

    Zbog Srpske kosarke igramo??? Napustaj bre ovo, nema svrhe igrati !
  16. Bajchela

    Прелазни рок, лето 2019. (Радио Милева)

    Lakicevic kao igrac nije nista specijalno igrao u Vojvodini . Odradjivao je svoje, kako bi se snasao u Partizanu I da li je napredovao to ne znam. Ali znam da je decko pravi sportista I nije splavaros.
  17. Bajchela

    Прелазни рок, лето 2019. (Радио Милева)

    Po nekim pricama kazu da su zvali Bogosavca, ali ih ovaj odjebao jer nesto nisu ispali fer prema njemu. Naravno, koliko je ovo tacna informacija ne mogu garantovati.
  18. Bajchela

    Прелазни рок, лето 2019. (Радио Милева)

    Aksentijevic povratnik... Koliko sam nacuo.
  19. Bajchela

    Kuglaški klub Partizan

    Sutra od 14h finale kupa protiv Crvene Zvezde. Ogromna sansa za duplom krunom posle 12-13 godina!! Ko moze neka dodje , ja sam u prvim redovima ! Edit: Pobedili smo danas Beograd najjacu ekipu POSLE nas u ligi
  20. Bajchela

    Kuglaški klub Partizan

    Pošto nisam vise u Partizanu, prešao sam u Novi Sad u jedan klub, nisam tako brzo uspeo da javim. A jedini sam od igraca koji su otisli, a ostao u grupi na Viberu Pa dok sam se cuo sa ekipom, iscimao itd... A prethodni mecevi su bili lagani I cekalo se poslednje kolo. Pa nisam hteo da pisem...
Top