Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Pusa_KV90

    KK PARTIZAN 2015-16.

    ... АР је класичан пример форумаша због којег је овај форум отишао у курац. И немојте да вас чуди што маса квалитетних ликова више не пише. Један дан је Милоје искрени Партизановац, а други дан је одрастао у циганској фамилији. Један дан се доводи цела петорка за недељу дана, следећи дан нема...
  2. Pusa_KV90

    KK PARTIZAN 2015-16.

    ... Као и да толико обожавани Грба потиче из циганске породице.
  3. Pusa_KV90

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    .. Него Тоши?
  4. Pusa_KV90

    Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

    ... Па да, Милојево радовање се не опрашта, али Кецманом кез од увета до увета после изгубљеног финала је ок... Милоје Милоје!
  5. Pusa_KV90

    KK PARTIZAN 2015-16.

    .. Далеко ти да одеш.
  6. Pusa_KV90

    KK PARTIZAN 2015-16.

    ... То ти причај онима са којима овце чуваш кога ће да прате и шта ће да читају. И немој да верујеш какве коментаре читаш. Ја један Партизан има и њега ћу да пратим. А ово није Партизан на какав смо навикли. Ти се слободно одушевљавај оваквим вестима. Мени то говори да смо се продали...
  7. Pusa_KV90

    KK PARTIZAN 2015-16.

    ... Крив је Тодорић. И крив је клуб зато што се продао за мале паре. И сви знамо да је услов био да се отера Вујошевић да би Телеком постао спонзор. Бедно, да бедније не може бити.
  8. Pusa_KV90

    KK PARTIZAN 2015-16.

    ... Поздрав за Тошине инсајдере.
  9. Pusa_KV90

    KK PARTIZAN 2015-16.

    ... А ко је то? Зашто не кажеш ко је? Или имате фрку као ови са трибине тужне, који не смеју да дигну глас против Господина Премијера. Зашто не кажеш да су то Тата и Син Недић, који не излазе из гузице Господина Премијера? Пошто видим да они појединцима сметају зато што су у ФК-у, али зато су...
  10. Pusa_KV90

    KK PARTIZAN 2015-16.

    ... Просто ми jе неприjатно колико нам добро иде... Тата и син. Господин премиjер jе поносан на вас. Багро напредна.
  11. Pusa_KV90

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    ... А иста багра води главну реч и у ФК-у и у КК-у. Тата и син. Подгузне муве Господина Премиjера.
  12. Pusa_KV90

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    ... +1992 Да ли ће неко из клуба реаговати на срања која изговара Небојша Човић? Капирам да болесном и злом Дукљанину Вујошевићу нема потребе одговарати, ипак је човек болестан и зао. Али нашем драгом пријатељу са којим се вечера, мора се одговорити. Надам се да ћемо похвалити њихове напоре...
  13. Pusa_KV90

    Dule Vujošević

    ... Зарадио си сендвич! А можда и неки лажни инфо. Не знам какав вам jе договор.
  14. Pusa_KV90

    Dule Vujošević

    ... Тоша, Шилобад, Тата и Син коjи главну реч воде и у ФК-у. И ,,утицаjни твитераши" коjи вире из Тошине гузице.
  15. Pusa_KV90

    Dule Vujošević

    ... Гамад су говна из наших редова. Они коjи су га на наjбедниjи начин издали. За шачицу привилегиjа. Неки за лову, неки да се додворе Господину Премиjеру. Образ jе данас jефтина ствар. Гамад из наших редова хтела да не играмо оно финале. Из прве знам коjи су то играчи. Коjе jе наjвише...
  16. Pusa_KV90

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    ... Одлично. Нек искаутира неког младог црнца за нас. Неки центар да га доведемо на 2,3 године. Он одлично познаjе NCAA кошарку.
  17. Pusa_KV90

    Uprava i marketing

    ... Видим да шминка у КК-у не смета. А ту главну реч води исти говнар као и у ФК-у.
  18. Pusa_KV90

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    . Докле се стигло са оним комплет нова петорка за 7 дана? Jел се вратио Телеком у клуб после одласка Дебелог? Jел долази Теленор за спонзора? Дебели одбио да имаjу човека у УО.
  19. Pusa_KV90

    Kup Srbije 2011/12

    ево да се и ја јавим,хладне главе и ризикујући бан јер ћу наше играче назвати неким погрдним имена (иначе то ретко кад радим). Одиграли су као највеће пичкице.Ту је предњачио онај циганин Томић (нек се распитају људи по Крагујевцу дал је био циганин или не, а не да ме нападате као прошли пут...
  20. Pusa_KV90

    Kup Srbije 2011/12

    пораз нисам очекивао, а да не прођемо сам очекивао.На шта смо ми спали,да нас цигани јадни и бедни дају 2 гола на ЈНА, иако нису као АПОЕЛ од пре 3,4 године.Јбг идемо даље.Реално шта очекивати од екипе чији играч стоји сам на 16 метара од гола и не сме да шутне.Томић од када је у првом тиму ја...
Top