Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. yukyuk88

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Igra ovaj Tavares, krenuo sam da napišem skidam kapu, ali se onda setih da je ovo prvi put u ovoj sezoni bude ovako dominantan (gledao sam ga samo protiv Partizana), a da on izgleda tako morali smo da igramo bez kuma, a znate šta, kum se vraća, još je odmorio te kapa osta na glavi. Krivo mi je...
  2. yukyuk88

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Evo braćo grobari posle mnogo godina sam rešio da se upišem, mada sve ove godine iz nedelje u nedelju pratim/patim voljeni nam klub na jna u areni i čitam ovde svakodnevno šta grobarska raja kaže na sve to.. Sreća u nesreći (jbt nesreća vraćamo se iz Madrida 0:2, pregazili Real kako skoro niko...
  3. yukyuk88

    Oj oj! Ma jesam, cituckam stalno, nego me nesto mrzi da pishem :D Ide sjajno, zur ima sad...

    Oj oj! Ma jesam, cituckam stalno, nego me nesto mrzi da pishem :D Ide sjajno, zur ima sad 15-og.. prvo smo u pancevu od 00-02 (Dom Omladine), a potom u expo centru, Hernan Cattaneo, pa mi posle njega... :) Sta ti radis, `si dobar?
  4. yukyuk88

    Hokejaški klub Partizan

    Neispravne instalacije, tako se prica....
  5. yukyuk88

    haha, secam se da je neko nudio rakiju i da sam je konzumirao xD ja sam barberi kacket nosio...

    haha, secam se da je neko nudio rakiju i da sam je konzumirao xD ja sam barberi kacket nosio, Seks, josh jedan drugar i ja smo blejali...
  6. yukyuk88

    Da..da...i ti si?

    Da..da...i ti si?
  7. yukyuk88

    PFC nostalgija: istorija, legende, stare slike

    Nadam se da nisu bile, Borota legenda!
  8. yukyuk88

    Partizan i mediji

    Nisi jedini koji je gledao, ja se taman vratio i naletim na to, reko aj malo da se smejem, ono sto me ostavilo bez teksta je izjava gosta nesto na foru, osetio se umor kod igraca zvezde tu sam stao i grohotom se nasmejao, o cega oni osecaju jbni umor...
Top