Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Jelen Superliga 2010/11

    Свака част на победи у дербију, али наставља се првенство, ононајважније. Рад је неугодна екипа, играју колико толико ефикасан фудбал за нашу лигу, гостујемо. Надам се да ће момци да се одморе и да наставе са победама. Џабе победа, ако у првенству не наставимо како треба. Имамо бољи тим, треба...
  2. КУП ЈЕ НАШ!

    Пожељно би били 2-0, резултата који даје предност, а не даје нашим играчима да се опусте. Мислим да ће нашим играчима бити лакше да играју на звездином, јер тамо звезда покуша да нападне, код нас се затворе и чекају шансу из контре. Знамо сви шта су спремни они да раде, притисак на судије...
  3. Hokejaški klub Partizan

    Свака част за титулу, доминација у свим спортовима се наставља. Али организација врло лоша, а полицији све најгоре.
  4. Jelen Superliga 2010/11

    Када се пуштају карте за Инђију? Јел исто у четвртак као када је требало прошле недеље?
  5. Evroliga 2010/11

    Свака част момцима на пролазу, види се да је клуб порастао пре смо били и у бољим ситуацијама па нисмо пролазили. Такође, морам да се осврнем на ТОП 10. Сваке недеље се нађе неки наш потез у тој рубрици, а сложићете се претходних година то није био случај. Играмо атрактивније, али када би и...
  6. Rukometni klub Partizan

    Сви на Бањицу, ови момци су заслужили да дође доста публике. http://www.youtube.com/watch?v=JEzHKyJ_5PM
  7. VК Partizan, PK Partizan

    Победа је победа, али је требала бити много убедљивија. Ваљда ће све доћи на своје место.
  8. Evroliga 2010/11

    Реално очекивано смо изгубили. Некако се стиче утисак да момци не би никог победили без Пионира тј Гробара.Али они морају да гину сваку утакмицу као да играју пред пуним Пиониром. Не сећам се када смо изгубили овако и када смо везали оволико пораза у НЛБ лиги. Све у свему нешто се мора...
  9. Evroliga 2010/11

    Ми само кући да победимо све утакмице, а на страни шта урадимо. Неко изнанађење пуна капа. У Пиониру и на страни је потпуно друга прича, плус дошао је нови плеј, значи нови организатор свих напада, па док се он уклопи. Топ 16 је надам се реалан циљ, али треба бити реалан. Подржавати момке, и...
  10. NLB-liga 2010/11

    Ми смо тај Хемофарм, онако неуиграни и без пар играча добили лагано у Пиониру. Тако д мислим да ће бити као и ранијих година они се наложеи она пукну као и комшиница ранијих година. Нас је пореметио пораз у првом колу пола коша, када није прављен фаул а требао, али нема везе, момци су се сада...
  11. Jelen Superliga 2010/11

    Игра сасвим солидна, контролисали смо терен, али ипак противник нам није меродаван. Два глупа гола, не знам што увек тако излази далеко од гола. Пружити шансу и другим голманима, бар на овакмвим утакмицама. Ако смо од чуке примили два гола, која је пре нас укупно дала 5, треба се запитати. Ваљда...
  12. NLB-liga 2010/11

    Просек прошлих сезона је био 600-1000 људи. А ове 4-5000. Сећате се да је прошлих сезона, па и само прошле сезона била јадна посета од 600 људи на ,,малим,, текмама. За ,,дерби,, верујем да ће доћи бар 4000. Момци су то заслужили, а и сви желе да виде одваљивање са 30-40 разлике. Штета за карте...
  13. NLB-liga 2010/11

    У колико сати почиње ,,дерби,,? Прилика да дођемо у што већем броју, да им пружимо подршку. ЕДИТ-утакмица почиње у 17.00ч
  14. KK Partizan 2010/11

    Ја мислио да сам једини коме се не свиђа оволико странаца у тиму. Не сећам се када смо имали три амера у тиму, али и поред њих још доста странаца. До сада је увек филозофија била наши домаћи играчи и један-два амера да попуне критичне позиције, ако на нашем тржишту нема квалитетних играча...
  15. NLB-liga 2010/11

    Мислим да појединци могу много више. Џаваи у одбрани мора много боље, буквално су под кошем радили шта су хтели. Добар је у нападу, али одбрану мора да поправи. Када Лафајет предводи напад напад имам утисак да не зна шта даље, залети се ка коши и онда шта буде. Свака му част на 4-5 везане...
  16. FK Partizan 2010/11

    Мислим да је овде добра тема да похвалим нови изглед сајта, свака част. Што се осталих ствари тиче мислим да треба маркетнишки да се искористи Лига шампиона. Да се некако путем ЛШ привуку људи на ,,мале утакмице,,. Добра ствар што је бесплатно, доћи ће више људи ипак је радни дан, какав смо...
  17. Ragbi klub Partizan

    Јел зна неко неки форум где се може пратити све о рагбију код нас, као овај форум, само за то?
  18. 139. Večiti Derbi

    Гробари, сутра сви у рупу, на Југ, исток, запад. Веома је важно да покажемо да смо ту када смо клубу потребни. Важнои је не наседати на провокације комплексаша, на разне приче које служе, да ће нам дати нање карата, смањити капацитет југа, ставити звучнике на кров изнад наше трибине. Они су у...
  19. Jelen Superliga 2010/11

    Сада је време да се консолидују. Не сме више да нам се понавља реми на ЈНА, односно лагани пораз. Имамо само још Смедерево пред дерби, њих да растуримо и да дигнемо самопоуздање. Јесте и ЛШ пре дербија, али морају сада да се покажу. Ако опет добијемо цигане имамо велике шансе за титулу, све ово...
  20. Liga šampiona 2010/11

    Ако ртс не буде преносио, то би била велика брука. Знамо сви да су јајаре, али да не преносе утакмицу шампиона државе у квалификацијама за ЛШ. Ипак мислим да ће преносити јер нису ваљда луди да доводе себе у проблем.
Top