Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. fkloznica

    Gordan Petrić | Konferencija za štampu ( Pitanja za šefa)

    Koliko je teško motivisati igrače da se bore za pobedu(u domaćoj ligi) u situaciji u kojoj cela Srbija zna da je ciganska kurva šampion i pre prvog kola ? I kao dodatak na to, koliko je teško motivisati igrace da se bore za pobedu u situaciji u kojoj im plate kasne po par meseci ? I poslednje...
  2. fkloznica

    FK Partizan 2021/22.

    Valjda se odnosi na poslednjih 10 kola ? Mislim na ovu sliku gore. Edit: Izvinjavam se, gledaju se samo domaći mečevi izgleda :) Da kažem i ja nešto na ovu temu, ima mnogo ljudi koji čekaju da sns govnari napuste klub pa da se polako vraćaju na stadion. Decenijama unazad nije nikada bila ovakva...
  3. fkloznica

    Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

    Za Vlahovica se odavno znalo da će biti ozbiljan evropski napadač, pa on se isticao i na zagrevanju pred utakmicu kaomoli na utakmicama, samo slepac nije mogao da vidi da će on biti bomba.. ali to je naš sistemski problem, na svim bitnim mestima u društvu su najveći moroni i glupaci ove zemlje.
  4. fkloznica

    KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

    https://www.mozzartsport.com/kosarka/vesti/varnicilo-na-relaciji-zagorac-kuruc/404545 Ipak je na kraju navodno bilo sranja ...
  5. fkloznica

    Uprava i marketing

    Opa.. puštanje niz vodu pred izbore :) Što nažalost znači da dolazi neka nova SNS struja u naš klub...
  6. fkloznica

    Liga konferencija 2021/22.

    https://www.uefa.com/uefaeuropaconferenceleague/news/026e-13779ab550a1-0fc7d6b411f1-1000--uefa-europa-conference-league-what-to-look-out-for-this-week/ Ricardo, Kejn i Abraham kao najava ovog kola :) lepo drustvo.
  7. fkloznica

    Vaš omiljeni gol

    Takođe kao kolega iznad... Kakvo ludilo je bilo na jugu posle tog gola, au.. Ako me sećanje dobro služi cigani su pre tog derbija imali seriju od oko 10+ nameštenih utakmica i posle svega ponovo dudlaju grobarsku karu.
  8. fkloznica

    Liga konferencija 2021/22.

    Dići spomenik Stanoju !!! Od ovakve prosečne ekipe je napravio takmičarsku priču, koliko smo samo imali sreće sa njim. Bravo svi !!!
  9. fkloznica

    FK Partizan 2020/21.

    Titulu nećemo uzeti dok je prljavi rom av na vlasti, to jest dok se za sve u ovoj zemlji pita.. nije mi jasno koliko puta to ovde mora da se napiše da bi to neki ljudi skapirali, ovde ne mislim na kolegu na čiji sam se post zakačio nego generalno na 70% ovog foruma. Toliko mi je sns Partizan...
  10. fkloznica

    Uprava i marketing

    Evo ga i snimak. Gostovanje kod dva cigana
  11. fkloznica

    Uprava i marketing

    Još zanimljivih informacija.
  12. fkloznica

    Uprava i marketing

    Vuletić kod Hane kvalitetno piša po ciganima :) Nema šta, muda do poda i ako ne sme da kaže da iza svega stoje braća vucici
  13. fkloznica

    Uprava i marketing

    Sve ide ka tome da je stari udbas vucela rešio malo da izmeni garnituru u FK Partizanu, to jest da će ponovo biti čovek zadatka.. očekujem nedicevu SNS struju da nasledi gmazuru. Samo im fali neki novi nevolja i igranka može da krene. Što pre pobegnete iz ove zemlje pre ćete naći mir i...
  14. fkloznica

    KK Partizan 2020/2021

    Mi bi sa publikom rutinirali ove ciganske fpm konjine.. šteta. Jako los nas poslednji napad, faktički smo imali zicer i ako je ostalo samo 7sek do kraja.
  15. fkloznica

    FK Partizan 2020/21.

    I duelu dva SNS kluba pobedio je onaj sa crvenim dresovima. Šteta što ne možemo da se otarasimo finansiranja braće vucici.. Do nekih boljih vremena braćo
  16. fkloznica

    FK Partizan 2020/21.

    Što se mene tiče može da igra sa 6 štopera ako nam to donese pozitivan rezultat. Samo u meso pa šta bude. Titula je izgubljena odavno i biće tako dok je prljavi ogavni rom av na čelu svega, ali to ne znači da ne treba da ih jebemo u svakom derbiju!!! Srećno svima
  17. fkloznica

    FK Partizan 2020/21.

    Kakav Leh kakva Sarloa, mi nikada više nećemo ući u ozbiljno evropsko takmičenje ako ne uzmemo titulu. A valjda je svima jasno da se to neće desiti u narednih 5+ godina..
  18. fkloznica

    7DAYS EuroCup 2020/21

    Bolje nego što sam očekivao. Idemo dalje, potencijal postoji !
  19. fkloznica

    Ponovo radi bioskop, Radio Mileva leto Koronovo!

    Sram ga bilo.. :oops:
  20. fkloznica

    Uprava i marketing

    Realno gledano zdrava privatizacija je jedini način da nas klub bude konkurentan na EU sceni.. sve ostalo su prazne priče. Pa čak i neki mutan milioner da nas uzme ponovo će poslovati mnogo poštenije i transparentnije nego sve naše uprave u celoj našoj istoriji.
Top