Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. vac13zmaj

    ABA-liga 2011/12

    Kakva centarska linija imamo ccc,Raduljica,Macvan ,Katic,kriminal od kosarke,ovi bez Smodisa gaze nas,10 puta vise ofanzivnih skokova!
  2. vac13zmaj

    Jelen Superliga 2011/12

    Kako moze da prodaju Mangu,decko nije dobio nikakvu sansu,meni se cini da je sasvim korektan igrac,nijednom nije izasao u medijumima da nesto kenja kao sto ima puno primera kada igraci ne igraju i ne dobijaju sansu !
  3. vac13zmaj

    Kup Srbije 2011/12

    Sreca velika sto je Stanoje ostavio +10,uzecemo titulu ove godine,ali sta ce bidi iduce godine,ako ostanu Djura i Grant ja sam pesimista ... Jeste da nismo imali srece ali kad je trebalo najvise da napadnemo na pocetku drugog poluvremena mi smo se branili,sramota !
  4. vac13zmaj

    Jelen Superliga 2011/12

    Dobro je,najvaznije je da smo pobedili !!! Koji je ovaj cigan sto je komentirao na Rts? Celo vreme protiv nas komentirao,bruka .
  5. vac13zmaj

    Jelen Superliga 2011/12

    Kako igraju Babovic i Miljkovic to je kriminal,ljudi veze nemaju,Grant ubacuje Ilica i Eduarda u 75-ti minut !!! Lose poceo sampionat ne mirise ovo na dobro ...
  6. vac13zmaj

    Hokejaški klub Partizan

    Bravo CRNO-BELI !!!!!
  7. vac13zmaj

    ABA-liga 2011/12

    Ako smatras Barbur ili onaj plavi centar za dobri igraci onda ja ne znam,imaju neki losi stranci i stari igraci koji su nemali ekipi kao Rozic i Kus,jedino dobro su im Zubcic i Rudez !
  8. vac13zmaj

    ABA-liga 2011/12

    Ova Cibona je 0 od ekipe,trebali smo ovo da resimo u regularnom toku meca ali bitno je da smo pobedili,mnogu smo neozbilno igrali,kad god idemo na 6-7 razlike nasi igraci prave gluposti !
  9. vac13zmaj

    Kup Srbije 2011/12

    pravi trenutak da ih izgazimo,po 3-0 obe utakmice imace oni komplex za narednih 10 godina :)
  10. vac13zmaj

    Jelen Superliga 2011/12

    Derbi je derbi,kakvi i da su ganci,koliko i da su losi nikada ne mozemo ih otpisivati. Samo borba sutra,najvaznije je da se ne izgubi,oni moraju da ide na pobedu to je veliki plus za nas tim,mozemo da ih unakazimo ,samo hrabro i pametno !!! Srecno sampioni !
  11. vac13zmaj

    ПАОК

    http://sport.com.mk/?ItemID=FB617FACBAF8F0409E24AE067E6A5E1B Vierinja naknadno pozvan za nacionalni tim,svaka cast !!!
  12. vac13zmaj

    FK ĐurGarden 2011/12

    Kako te nije sramota Djuricu majmune,lazes kao malo dete,sram te bilo,UPRAVA NAPOLJE!!!
  13. vac13zmaj

    Kvalifikacije za LE 2011/12

    Majku vam lopovsku na svih iz uprave,prodajete Klea za bezpare,terate Dokora Moa,dovodite pocrkalog Vukica,i nosite anonimusi da igraju,jebem vam sve pod spiskom,lopovi pogani!!!!!!!!! Ako ne ode uprava posle ovo ne znam ....
  14. vac13zmaj

    Kvalifikacije za LE 2011/12

    Sa ful sastavom,Edu je fit ,oprezno i fokusirano od samog pocetka mislim da nije moguce da ne dobijemo,klasu smo bolji od njih to mora i da se dokaze. Kvota na nas preko 1.8 ,sansa da se na nas tim napravi neki dinar :)
  15. vac13zmaj

    Kvalifikacije za LE 2011/12

    Dobro je,od tih 5 rivala sto smo mogli da dobijemo dobili smo najlakseg,nisu ovi kao Ril nimalo ali ako ni ove ne prodjemo ondak ne znam sta da kazem,idemo do krova LE :)
  16. vac13zmaj

    Kvalifikacije za LE 2011/12

    Brate Olimpijakov volos jedva dobili Rad ,ako njih ne izgazimo onda ne znam sta reci,samo da ne dobijemo Turke,Makabi,Hanover i Soso. Najbolje resenje Rabotnicki,jos jedna utakmica u Skoplju i siguran prolaz :)
  17. vac13zmaj

    FK ĐurGarden 2011/12

    Ako je Vukic bolji od Moreire onda sam ja Kobi Brajant. Ljudi Moreira igrao dan nakon smrti majke,grizao na terenu najbolji bio na toj utakmici,Vukic juce pao u 90-tu kao da su ga streljali.
  18. vac13zmaj

    Kvalifikacije za LE 2011/12

    Niko nije kriv osim uprave,prodali Klea i Moreira,kao da mora da se prodaje kako bi se prezivelo zato cemo sada da gledamo kako se zajebavaju Scepovic i Vukic,epa ne ide tako ljudi.... Da smo imali juce dobar napadac i sa toliko sansi koliko sto je imao Scepovic vodili bismo 3-0 na poluvremenu!
  19. vac13zmaj

    Kvalifikacije za LE 2011/12

    Veceras imali smo sanse da pobedimo,a ne da izgubimo! Na 0-0 umesto da napadnemo mi igramo 25 minuta bezveze i onda bezvezni divljacki start Babovica! Dokle cemo vise da gledamo Scepovica ja ne znam ali pri kraju sam sa zivcima... Sudija je bio vrh,sumliv penal,u prvom poluvremenu posle svirke...
  20. vac13zmaj

    Kvalifikacije za LE 2011/12

    Au ako moramo da gledamo Ivanova i Rankovica protiv Genka ne znam dali cu moci da izdrzim,pa losije da neko igra u nas dres odavno nisam video,Scepovic pogao 2-3 gola da ubode ali je neozbiljan. Ostali deo tima nije bilo toliko lose ,pocetak je sezone ima vremena za uigravanje ...
Top