Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. FK Partizan 2017/18

    Đukić ima pravo - Nema šta da zamjeri igračima! Vjerovatno ima mnogo toga da zamjeri sebi. Ovo što on radi niko nije radio. Ovaj lik će otići iz kluba kao jedan od najvećih nečovjeka, koji je kročio u klub. Mislim da je već sad kasno da ode kao gospodin, jer odavno to nije. Vjerovatno nikad nije...
  2. Partizan i mediji

    Razumijem da su skoro svi mediji ciganski, ali mi je uvijek dodatno smetalo ovo izdrkavanje sa prenosima i kasnijim uključivanjima u prenos. Kad Partizan igra prije cigana onda se nikad nema vremena za izjave, jer se kasni sa uključenjem na cigane, a kad cigani igraju prije onda ima vremena za...
  3. FK Partizan 2017/18

    Na kraju sezone je najvažnije da zamole Sašu Ilića da odigra još jednu sezonu. Neka mu plate milion i kusur za oporavak tijela kao što Lebron plaća svake godine. To će da vrijedi više nego bilo koje pojačanje. Mali Jovanović je spreman za prvi tim. Možda čak spremniji i od Đerleka, koji je...
  4. Mlađe kategorije, FK Teleoptik

    Vjerovatno nisam dobro shvatio ovaj tvoj komentar, ali Jovetić je po mnogim stvarima primjer kako neko nema sreće, a on je tu sreću sigurno dosta više zaslužio od mnogih. Joveta je jedino sreće imao što je napravio odlične ugovore (mada to i jeste poenta :) ) i ništa drugo, a nije da ih nije...
  5. FK Partizan 2017/18

    Sve čekam da izađe neka vijest tipa "Đukić podnio ostavku", "Đukić priznao da je krivac"... Titula je davno izgubljena, ali zašto dozvoljavamo ovom liku da se iživljava!? Zašto on želi da se ovako ponižava. Bilo je loših trenera, ali ne pamtim ovako pogubljenu igru (doduše drugo je bilo solidno...
  6. FK Partizan 2017/18

    Ta teorija traje 10 punih godina! Bila je u "Đurino vrijeme" i one povezane titule. Priča je bila posle 2 da treća ne može biti naša 100%, pa posle treće da četvrta ne može biti naša 300%, pa da posle četvrte peta ne može biti naša ne znam šta da se desi...itd A onda je došla i prošla sezona i...
  7. KK Partizan 2017/18

    Andrić nekoliko puta ostaje sam na šutu za tri i to ne koristi. On ne umije da pogodi normalnu trojku izgleda. Mora da rješava taj problem sa glavom, jer je očigledno da ima odličan šut, ali da ga ne koristi dovoljno. Šutnuo je skoro deset puta (i neka je), ali mora više da pogađa kad je toliko...
  8. FK Partizan 2017/18

    Ivanović prošlu utakmicu na idealnu šansu šutira desnom umjesto lijevom, a sad daje težak gol desnom i lijep lijevom. Sve naopako :) Može da bude koristan, ali mora malo više da razmišlja i da ima više koncetracije u napadu. Tošić doktor sa loptom. Iskreno se nadam da će i naredne godine ostati...
  9. KK Partizan 2017/18

    Nema opravdanja za ovakvu igru i odbranu, ali igrali smo bez Novice i Vona, a i onaj lik da je bačio bojler prošao bi kroz obruč. Dao je lik 35 poena, plus i onaj njihov centar je pravio ogromne probleme, što nisam očekivao pored Sija i Brajme. Vjerovatno će i to bolje da ide kad se malo uigraju...
  10. FK Partizan 2017/18

    Bogosavac zna samo da opali šprint uz liniju, a ne vidim da bi Partizanu sa ovakvom igrom u ovoj ligi to nešto značilo. Rijetko loš igrač, makar dok je bio u Partizanu, iako sam ga ja branio. Ovo je trebala da bude rutinska pobjeda i vjerovatno bi bila da nije bilo onog kiksa ili da je Ivanović...
  11. FK Partizan 2017/18

    Možeš li da objasniš ovaj komentar za mene koji nisam uspio ovo da ukapiram? p.s. Opet se vrti ista priča na forumu... Ko je koga doveo, zašto ovoga, a ne onoga i slično. Meni samo nije jasno da osoba, jer nije čovjek, i dalje sjedi na našoj klupi i nema makar malo obraza da podnese ostavku i...
  12. FK Partizan 2017/18

    Pa i ja mislim da je ovaj derbi (titula) izgubljen još prije više od mjesec dana i to samo u jednoj utakmici. Ušli smo u derbi sa -6 bodova i da smo dobili trebala bi nam još 2 kiksa cigana. Makar da smo ušli sa -5 u ovaj derbi siguran sam da bi druga priča bila. Ne možemo sad da plačemo za ovom...
  13. FK Partizan 2017/18

    Ja i dalje ne mogu da se oporavim od ove informacije. Odlože derbi zbog sudije koji neće da sudi!? Pa valjda mora to neko da objasni. Naši moraju da se oglase. Vidio sam da je Vazura kratko prokomentarisao, ali to nije dovoljno. Možda baš takav neki pritisak i treba da se napravi. Zašto da ne...
  14. FK Partizan 2017/18

    Tavamba car. Igrači Borca se odbijaju od njega. Zagradio se desetak puta maestralno, pa čak i građenjem pravio i fine pozicije za napad. Treba još više to da koristi kad je tako snažan. Đerlek je već sad dobar igrač, ali je dosta nejak. Šteta što nema malo više snage. Pantić je sve bolji i...
  15. ПАОК

    Kako sedam? Vidim da to i u tekstu piše, ali zar nije onda četiri boda? Ne znam kako su dobili tih sedam... Nego...Ovo je sve nezvanično koliko ja shvatih, tako da se nadam da je PAOK prvi i dalje!
  16. FK Partizan 2017/18

    Radnik je ne osnovu ovoga što ja vidim imao samo jednu stopostotnu priliku, gdje je onaj lik promašio glavom nemoguće za promašiti. Ostalo skoro da nije vrijedno pomena s obzirom da su sve bili solidni napadi, ali šanse daleko od stopostotnih. Partizan je imao 3-4 baš dobre prilike. Rekoh čisto...
  17. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Nismo telad valjda pa da povjerujemo u sve te gluposti. Jasno je svima da je Dule bio više od trenera, ali ove nebuloze ne treba ni komentarisati. Mora da su Todorić, (Danilović), Šilobad i družina zaslužni za rezultate, a Dule za dug :) Doduše, i uprava uvijek mora da bude zaslužna kako za...
  18. FK Partizan 2017/18

    Penal je valjda iz prekida :) Ovdje pojedine kao da je sramota što nam sviraju penal. To sam osjetio i kod nekog društva, kod onih što oće da budu realni kao, pa kažu "ahh je li moralo iz penala". Kao da je sramota pobjediti iz penala, pa neka je i u 96. minut. Ova pauza nas ubija, pa...
  19. Partizan i mediji

    Pa možda je i tu problem, što nisu svi zagriženi. Ja sam samo konstatovao da lik nije cigan. Ovdje su mu pojedini zamjerili (pa i ja) što je rekao da nije bio penal, mada nije direktno čini mi se, a na ovom forumu ima ljudi koji to isto misle. :confused Ne mogu da mu zamjerim kad znam da je...
  20. Partizan i mediji

    Uhh ne bih ovako daleko išao. Pričao mi je drug, koji je s njim sasvim slučajno proveo desetak dana, da je Grobar i to je koristio neke jače termine. Vjerovatno u pokušaju da bude objektivan ponekad se učini da je cigan, ali takvih imate koliko poželite.
Top