Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. brankobg

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    I meni Gos ide na kurac ali ljudi, mi bismo ovo lagano dobili da imamo krstenog pleja i da je bolja selekcija igraca sa klupe... I jel treba namerno da omasuje da bismo mi dobili, nemojte da se zajebavamo, ne trebaju nama pobede kao kada igraju dva fmp-a... Ne moze ovaj PJ da prismrdi Exumu, mi...
  2. brankobg

    FK Partizan 2023/24

    Posle ovog je trebalo reci igracima da idu u svlacionicu pa neka bolesnici igraju sami sa sobom... Ali ko ima muda za to... Ovo ce ovako trajati jos 10 godina, nazalost...
  3. brankobg

    FK Partizan 2023/24

    Uopste se nesto nisam iznervirao jer se znalo da u ovakvom sistemu, sa bolesnikom na vlasti i timom koji je 30 miliona jeftiniji od komsinice, mi ne mozemo da uzmemo titulu... Pre ili kasnije je moralo doci do ovoga... Zao mi je ekipe i Duljaja, mislim da su se borili koliko su mogli...
  4. brankobg

    KK Partizan - uprava i marketing

    Zvaljavo govedo pred utakmicu Evrolige treba da ima 20h ljudi pred vladom... Ne sme da mu prodje Dule Vujosevic ponovo... Nije ovo Severna Koreja, bolesnice...
  5. brankobg

    Kup Radivoj Korać 2024

    Kurcu ovo ne valja ali idemo da se borimo pa sta bude... Nadam se da cemo sledece godine dovesti plejmejkera koji ce sa lakocom probijati prvu liniju protivnika i otvarati vise prostora za druge...
  6. brankobg

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Mi ako hocemo da uradimo nesto u Evropi cela ekipa mora da doprinosi... Ne mozemo mi da igramo sa 7-8 igraca, znaci svi, pa ko koliko moze... Jedino od Vukcevica nema 'eba u ovoj ekipi, mislim da i Andjusa doprinosi bar u napadu, meni Vukcevic ne deluje kao neki radoholik a onda i talenat...
  7. brankobg

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ako je Zeljko trazio faul da se pravi onda je krivica igraca a ako nije onda je to sramota, realno, za nekoga ko kosarku ima u malom prstu... Ja ne mogu da poverujem u ovo drugo... 50 poraza na isti nacin, od tuti frutija na ovamo.. Pa jbt, napravite vise jebeni faul...
  8. brankobg

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Ako su dobili malo zvizduka, pa nisu oni zadusne babe, imaju sansi da vec protiv Bajerna poprave utisak... Ne moze se ovako odnositi prema dresu i najboljoj publici na svetu... Necu da ih pljujem ali juce se jesu obrukali a po njihovim reakcijama kada su izlazili videlo se da se slazu sa...
  9. brankobg

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ali brt izvodis aute i niko da se otvori kao covek, ko da ce lopta sama da se izvede, svi stoje i gledaju... Mnogo glup poraz...
  10. brankobg

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Pa ja ne znam kako Zeljko sa onakvom energijom moze da ne motivise nekog igraca... Da je Zeljko neki tip kao Saso Filipovski, pa ajde, ili Canak, vodim ekipu a ruke mi prekrstene (bez namere da ih uvredim), ja bih tebe jos i razumeo... Ili je ipak problem u pojedinim igracima... Jel gledao neko...
  11. brankobg

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Kevin@ Meni Zoc ide na nerve sto nikad ne igra klasicnu zonu :D ali koji sam ja kurac da sumnjam u doktora kosarke, bice ovo sve ok kada bude najpotrebnije... Nece im pomoci ni sudije, ni pisanje u kese...
  12. brankobg

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Ali najjace koja razlika u sudjenju u Evropi i u ovom nasem brlogu... Ipak, dobili bismo da smo od pocetka igrali sa mudima...
  13. brankobg

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Zeljko samo treba da kulira ovu smrdulju Radu... Svesno provocira, znaci to su one sektaske stvari koje su sa Duletom radili, isprovociraju ga a Dule ko Dule bez dlake na jeziku najebe im se majke ciganske na konferencijama i onda sutra telegrafi, informeri i slicni ospu paljbu po njemu kako je...
  14. brankobg

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Svaka cast svima!!! Prelepo vece i ispracaj za nasu legendu Miloja, coveka sa velikim srcem... Jos jednom smo pokazali ko smo i sta smo... Institucija!!!
  15. brankobg

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Sramota je velika kakvo mi sudjenje imamo pred 20 hiljada ljudi... Znaci ovo seljacko takmicenje ce sad da se kurci sa slikama iz Arene, da na osnovu toga dize sebi neki rejting a u pojedinim halama igra se pred par stotina gledalaca... A ti timovi cije utakmice na evropskoj kosarkaskoj mapi...
  16. brankobg

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Prljava su govna smrdljiva, jeste videli kako je Ponitka reagovao kad mu je onaj Fernandez gurnuo nogu medju genitalije... Poprilicno se iznervirao Ponitka, gestikulirao sudijama a nasi ne traze celendz :confused-smiley-013: Nema veze, nije bolan poraz uopste, i bolje da gubimo od njih sada, pa...
  17. brankobg

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ja zadnju cetvrtinu nisam mogao da gledam... Sta je ovo bre, pa jos mi panteri postanu i simpaticni gledajuci ova ciganska govna... Svaki faul se bune, onaj majmun Mumbru, neverovatno jbt, prvo poluvreme nijedno bacanje nismo dobili dok su bili u bonusu, kakva gamad, a tek oni njihovi...
  18. brankobg

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Nama ce ovaj Kaboklo da promeni sezonu na bolje... Neverovatno koristan i kvalitetan igrac... Drasticno smo jaci kad je na terenu... Da mi je neko rekao da cemo da osurimo Zalgiris tamo lakse nego aba ligase, rekao bih mu da je lud... Zalgiris nam je jedno vreme bio bas nezgodan a sad ih sijemo...
  19. brankobg

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    https://sport.alo.rs/kosarka/vesti/66228/moj-junak-se-zove-zeljko-obradovic-malisan-napisao-sastav-u-skoli-dobio-peticu-evo-zbog-cega-je-odusevio-sve/vest Ali kako je nacrtao Zeljka :buhaha :respect
  20. brankobg

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Rado lepa Rado, gde je tvoje stado... Sto kaze ona pesma... Jebem ti majku milu, provokatorsku... Cestitke momcima na pobedi ali molim vas, pravite faul na kraju ako vodimo 3 razlike ... Pomrecemo svi... Kaboklo najvece pojacanje, sa njim i bez njega na terenu totalno smo dve razlicite ekipe...
Top