Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Uprava i marketing

    Eto nama znaci novog humanitarnog derbija. Cenim da ce veceras pasti jedna dobra vecera zajednicka..
  2. Uprava i marketing

    Neka prikljuce i Zeljka "generalno gledano" Pantica preko strima, pa da trio fantastiko bude kompletan. Da mi imamo upravu koja sme da ima stav, nama ne bi ni trebao ovaj sto pravi svoju privatnu Farmu od bolesti svog deteta. Nakupilo se brdo materijala otkako je majmun uveo diktaturu u drzavi...
  3. FK Partizan 2017/18

    Ima smisla kazniti vecite sa po dva boda. Isto kao i kad crncu odbijes 2 cm od 25 cm, a svi ostali se takmice sa 15 cm. Ovo samo sluzi da se zataska nova sprdacina protiv Vojvodine i da nas opet bace u isti kos sa rezimskom bagrom. Proliv dobijem kada procitam gomilu komentara u kojima borci za...
  4. FK Partizan 2017/18

    Ljudi, ostasmo mozda bez trenera, a vi se sprdate. Kome da tepamo ako nas napusti strateg? Ostasmo na Ozegu.. Vise od danasnje pobede nakon pola godine me je impresionirao strah mrake iz jame, koja se i na plus 14 plasi Ozegola i Djuke.
  5. FK Partizan 2017/18

    Da bi sa nekim mogao uci u dijalog, taj drugi prvo treba da nauci da govori. On da nije ogranicen kao terasa, i sam bi shvatio da mu je vreme da ode. Biti trener u klubu koji te vise ne zeli je ravno onome, kada tuzis svog sefa zbog otkaza i on zbog presude mora da te drzi na radnom mestu. Sa...
  6. FK Partizan 2017/18

    Oterati znaci trenera i osvojiti kup, u prvenstvu je sve gotovo. Oterati ga treba prvenstveno da se ne bi blamirali jos i protiv smradova iz rupe. Nadam se da u tim Stitarima ima nekakvo poljance i fudbalski klub kojem treba prekaljen i iskusan strucnjak koji se posle svetske odiseje vraca...
  7. Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Luka je jos pre nekoliko dana zavrsio transfer u Sporting iz Lisabona,i Partizan nece dobiti nista naravno.Jedini razlog zasto Luka nije ostao u Partizanu je to sto mu menadzer nije NIkola Damjanac.Verujte mi da je decko mnogo krivo zato sto nije odigrao ni jednu utakmicu u Partizanu,ali je i...
  8. Euroleague 2011/2012

    Ne mogu da se pomirim sa time da gomila igraca nije svesna ciji dres nose,da moj partizan igra onako slabo odlucujucu utakmicu za top 16.Nisam toliko razocaran zbog ispadanja koliko zbog nezalaganja pojedinih igraca mada to je verovatno i neznanje nego da ne smaram,ne znam vise ni sta...
  9. ABA-liga 2011/12

    Ne zelim da pljujem i da ocajavam samo mogu da se nadam da cemo nekom srecom proci u top 16,mada vise i ne znam da li zasluzujemo da se nadjemo tamo.Po meni Cakarevic najgori igrac u skorijoj istoriji koji je igrao u Partizanu!!!Ne vidim nacin da poboljsamo igru ali se nadam najboljem,u cetvrtak...
  10. Euroleague 2011/2012

    Ovakvom igrom nismo ni zasluzili pobedu,pa ovo je sramota da mi 7 minuta ne mozemo da damo kos!!!!Kvazimodo kad igra protiv nas kao da se drogira,to je ocigledno svim nasim igracima hrana ako se raspucaju protiv Partizana,ali sve u svemu sa ovakvom igrom u napadu.....neka nam je Bog u pomoci
  11. FK Partizan 2010/11

    Ne znam da li je bilo,znam da se nesto spominjalo i ranije!!! http://www.skysports.com/story/0,19528,11669_6560512,00.html
  12. FK Partizan 2010/11

    Najavljeno je i da bi Partizan tokom boravka u Emiratima trebalo da odigra seriju pripremnih utakmica, između ostalih i sa novim ruskim šampionom, Zidanom???????????? sportska centrala I ovi Rusi nisu vise ono sto su bili poceli da daju imena klubovima po prezimenima vrhunskih igraca...
  13. КУП ЈЕ НАШ!

  14. КУП ЈЕ НАШ!

    Evo sada sam dosao sa utakmice,rutinska pobeda Partizana bez ikakvih problema!!!Korepgrafija i bakljada ok,navijanje jako slabo,samo na momente ok !!!!Jug inace bio podeljen na dva dela da se ne bi srusila tribina :-))))!!!!Svaka cast na ozbiljnom pristupu igracima , samo tako da kraja!!!!!!
  15. Prelazni rok 2010.

    Koliko sam ja razumeo izjavu Todorica sve ce biti reseno u ponedeljak tj sutra,tako da nam ostaje samo da sacekamo,mada pitanje je koliko i da li ce biti spreman za utakmicu sa Himkijem u Pioniru???
  16. Prelazni rok 2010.

    Ko bude dosao bice svakako pravo pojacanje,jer ce se svakako dovesti prava POJACANJA!!! I ne znam odakle nekima pravo da prozivaju insajdere jer da nije njih ne bi smo imali nikakvih saznanja ko je u opste u planu,vec bi svako od nas cekao zvanicno saopstenje KK Partizan,tako da im nista ne...
  17. Jelen Superliga 2010/11

    Ja se ne secam kada je neki tim vise dominirao protiv nas na nekoj utakmici.Kleo,Sale,Medo su mi bili ok ostali bruka i sramota,tu se ne racuna Stojkovic.Ona devojcica Marija Djurovski me je izbacila iz takta danas,Bogunovic izgubljen na terenu,ne znam vise ni sam necu pisati da ne bih uvredio...
  18. Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

    Ljajic postigao gol za fiorentinu!!!
  19. Prelazni rok, leto 2010

    I bas kao sto neko rece trsla se gora,rodio se mis!!!!Sve u svemu prelazni rok nije protekao lose,mada moglo je i bolje.Sto se mene tice ovo sa Bojom nam nije trebalo a Kamari zelim dobrodoslicu u crno belu familiju!!!Ostaje samo da se dobro uigramo i pokusamo da sto vise postignemo u Evropi,a u...
  20. Prelazni rok, leto 2010

    Najboje bi bilo kada bi pojedini ovde na forumu prelistali nekoliko strana u nazad i videli da je ovaj klip postavljen jedno 10 puta do sada!!!!Sto se tice Stojkovica ne zelim trositi reci na njega,ne volim ga ni malo ali ako ce doprineti uspesima Partizana neka je dosao!!!!Nismo platili nista...
Top