Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Silja

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Skroz je u pravu. Pored ovakvih pojačanja, cele priče koja je na ozbiljnom nivou, neke stvari su baš čudne. Cela situacija da Pejdzom, nedostatak informacija oko Mozlija, izbor kapitena, Željkov ugovor. Nije mi poenta da mračim, Ili šta god, ali Pejdz je zaslužio više od toga da situaciju...
  2. Silja

    KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

    To sam pomislio i ja, moguće je i da je samo za promociju ovako, a da će malo pomeriti u pravim utakmicama.
  3. Silja

    KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

    Lepi dresovi, dobra fora sa grbom napred, moderna fora sa grbom u jednoj boji, ali opet ima neshvatljivih grešaka. Dizajner sam, možda jeste profesionalna deformacija, ali na šorcu su logo evrokupa i broj igrača toliko blizu da je nerealno da to neko nije primetio. Plus logo globosa pozadi je...
  4. Silja

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Posle sezone gde su nam centri bili Mika i Jankovic, a organizatori igre Kodi Miler Mekintajer i Perkins, mi nismo zadovoljni Petrusevim i cepidlacimo oko pleja. Stigli su nam igraci kakve nikad nismo dovodili, a kako se prica, tek ce da stignu. Opustite se, vrucina je velika i uzivajte. I...
  5. Silja

    FK Partizan 2021/22.

    Jel vi stvarno verujete Stanojevicu? Pitam cisto iz radoznalosti. Prvi put posle ko zna koliko godina ne bih znao da navedem startnih 11. Stvarno vas pitam, vas koji ste upuceni u rad FK, da li ima smisla verovati treneru da zeli najbolje za ovu ekipu?
  6. Silja

    7DAYS EuroCup 2020/21

    Ali one uzastopne izgubljene lopte u drugoj cetvrtini. Ono profesionalni kosarkasi da se trude ne bi izveli. Tacno kad gledam celu ekipu cini mi se da je prosla sezona mozda vecini bila vrhunac karijere.
  7. Silja

    7DAYS EuroCup 2020/21

    Nisam nesto za smenu trenera vec na startu sezone, ali jednostavno ne shvatam da posle time-out-a igramo napade gde se gube lopte, srlja u igraca i ostalo, umesto necega organizovanog. Plus imas poluvreme da se saberes, prisao si na 5 razlike, pojacao odbranu i sve i onako se raspadnu na startu...
  8. Silja

    KK Partizan 2016/17

    Jeste da jebilo 49 bacanja ca cigane, ali bar 80% su zapravo i bili faulovi za penale. Ono je komedija kakvu odbranu igramo. Napad jos kriticniji, period u kom su zavrsili mec, tamo sredinom trece cetvrtine, pustanje Hecera da sam luduje je najbolji pokazatelj nemoci. Cak je i Dzikiceva faca...
  9. Silja

    KK Partizan 2016/17

    Svo postovanje za Sasu, ali ako ce da se debilise kao prosli put, bolje da ne dolazi
  10. Silja

    Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

    Volim ga ko brata rodjenog, ali dovoljno je odradio prosli put kad se vratio
  11. Silja

    KK PARTIZAN 2015-16.

    Ne znam koji vam je, sta ste nestrpljivi, kad odluce nasi sta ce i gde ce, bice na sajtu i ostalim portalima. Bice ovde jos svasta, nista jos nije definitivno odluceno
  12. Silja

    KK PARTIZAN 2015-16.

    Kao sto se i pisalo ovde i znalo, savezi ce ici uz FIBA, a klubovi mogu da se odluce gde hoce, a vecina ce u ULEB.
  13. Silja

    FK Partizan 2015/16

    Jel jos neko ima osecaj da ciganlija nece dobiti licencu za evropu?
  14. Silja

    KK PARTIZAN 2015-16.

    Ko je ovaj Nedic i kako on moze da pise saopstenja? Zna li neki red u klubu? Najbolje za KK bi bilo da se drze jedni drugih unutar kluba, da se ograde od svih, i od FKa i da plove svojom putanjom.
  15. Silja

    KK PARTIZAN 2015-16.

    Ne vidim nikakvu radost u tome sto je Mica podneo ostavku zato sto nije hteo da potpise saopstenje. On je otisao(?), ali ko su ti koji su ostali, koji su izdali saopstenje, protiv koga se mi tacno borimo ovde? Gde je Pekovic da objasni sve ovo? Sta je sa Tosom? Zasto se jos cuti o svemu ovome?
  16. Silja

    KK PARTIZAN 2015-16.

    Nadam se da je istina sto se prica i da Mica zeli da da ostavku zbog nesuglasica sa zvanicnim saopstenjem kluba. Pekmen odmah da se javi, da objasni situaciju. Jos malo braco, izbori su tu, pamet u glavu i siri mrznju ka bagri naprednoj.
  17. Silja

    KK PARTIZAN 2015-16.

    Zahvalimo se svi
  18. Silja

    KK PARTIZAN 2015-16.

    "Iako kolo pre kraja ABA lige crno-beli nemaju šanse da izbore izlazak u Evropu, kancelarija Evrolige nagradiće ih za vernost, saznaje MONDO." A kad smo bili klub iz male Srbije, koji je redom trpao sve finansijski jake klubove iz evrope, navijaci pravili atmosferu u kojoj je svaki igrac...
  19. Silja

    KK PARTIZAN 2015-16.

    Mora se malo spustiti lopta na zemlju, smanjiti euforija zbog rezultata otkako je Dzile dosao. Igra je na totalnom drugom nivou od one Perine epizode, ali to ne znaci da smo mi evroligaska ekipa. Mislim da Dzile vadi najbolje od ekipe trenutno, i da tesko mozemo mnogo bolje od ovoga. Stvorio se...
  20. Silja

    KK PARTIZAN 2015-16.

    Moram reci da mi je drago da sve vise legendi kluba uzivo gleda Partizan kraj terena, veceras je tu bio i Vlada Scepanovic. A ovo za Cedevitu-cigane, bice tu jos dosta borbe, fmp se bori za top8, ovi ne, kontam da ce da dizu formu lagano do polufinala ABA. A i koga briga, ciganija zavisi od...
Top