Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. partizanfc

    Liga Evrope 2015/16

    Hvala Gazda! nesto mi bilo sumnjivo da je rijeseno preko PFC.. onda cim se vratim iz Srbije cu kupiti karte preko Atletika i cao zdravo.. nadam se da je to za nas sektor sto ce nam dati.. i naravno nadam se da ce nas biti dosta u Bilbau ma da nesto ne vjerujem...
  2. partizanfc

    Liga Evrope 2015/16

    @webgazda Rezervisali ste preko naseg kluba ili Atletika? Posto ne znam da li je ovo uredjena drzava ironija pa ne znam sta da mislim :D
  3. partizanfc

    Liga Evrope 2015/16

    U vezi karata za Bilbao, da li ja mogu da ju kupim iz Spanije pa da mi ju ovdje dostave ili tamo kod njih na blagajnu ili cu morati atletik da kontaktiram??
  4. partizanfc

    FK Partizan 2015/16

    @Roto Shack Tebi niko ne moze da zabrani da kupis kartu za koju tribinu hoces.. iako je ovo Vuciceva Srbija ipak nije jos dostigla nivo Sj Koreje(ma da veliki vodja neumorno 24 casa radi na tome).. E sad druga stvar da li ce te bocne djelove prodavati i na nasem stadionu.. ako ne svi koji hoce...
  5. partizanfc

    FK Partizan 2015/16

    Mogu i ja da igram stopera ali to ne znaci da je to dobro i optimalno rijesenje.. stvarno ne mogu da vjerujem da nisu nikoga doveli danas na poziciji zadnjeg veznog.. bit ce ovo vrlo duga i mucna sezona..
  6. partizanfc

    FK Partizan 2015/16

    http://www.mozzartsport.com/vesti/vucelic-za-mozzart-cini-mi-se-da-zvezda-stoji-iza-svega/114512 javio se Vucela.. o ovome zakljucujem da danas ne dolazi niko
  7. partizanfc

    FK Partizan 2015/16

    Kakva komedija i smejurija.. sve kao zvali a svi nas ispalili.. danas koliko slobodnih igraca smijemo da potpisemo? Da li to vazi samo za danas ili? U svakom slucaju treba nam defanzivni vezni, stoper, spic i neko umjesto broja 10.. znanstvena fantastika :D P.S. eno i Real ispao smjesan sa De...
  8. partizanfc

    FK Partizan 2015/16

    Kakva komedija u ova zadnja dva dana... sta su radili idioti do danas.. mogli smo u ligu sampiona.. ispast ce da smo ponudili i 150 miliona za Mesija.. svasta se pise 30 hiljada igraca se dovodi u vezu sa nama a na kraju samo 1 smo doveli.. na kraju ocekujem maksimalno 1-2 i to je pitanje kakvog...
  9. partizanfc

    Liga Evrope 2015/16

    @showtime.pekka To je jedan od clanova napisao ironicno kao komentar na klip gdje smo zapalili rupu.. u spaniji se sveti juan slavi sa vatrama.. tako da...
  10. partizanfc

    FK Partizan 2015/16

    Eno pise kako je Krasic otisao u Poljsku jer mu se ne da vracati u Srbiju.. ne moras da brines za uigravanje :D
  11. partizanfc

    FK Partizan 2015/16

    Nemate brige rece nas trener stizu pojacanja zadnjeg dana.. vjerovatno u 23:59 a onda ako ne stignu biti ce a jebiga.. zakasnili.. kakav maler ali sta je tu je..sere mi se od njih i njihovog poslovanja majke mi.. Utakmica od dobre do zabrinjavajuce...
  12. partizanfc

    Liga Evrope 2015/16

    Napisao sam da se stvarno svasta moze procitati kako smo nacisti jedan lik rece ili tako nesto ali da je to glupost i da bogdanov nema nikakve veze sa nama kao i to da mi u Srbiji ne mrzimo njihov klub cak naprotiv da ga postujemo zbog njihove politike.. takodje sam rekao da je separatizam u...
  13. partizanfc

    Liga Evrope 2015/16

    Upravo sam citao forum Baskijaca.. ima svasta.. a najvise toga da su se usrali nas malo zesce(Grobara naravno ne fudbalera) i boje se doci.. misle da cemo da ih bijemo zbog boja i da je Bogdanov jedan od nasih hahaha mislim ima svasta stvarno uostalom kao i na svakom forumu gdje svako haba...
  14. partizanfc

    Liga Evrope 2015/16

    Ja cu vrlo vjerovatno da idem na gostovanje u Bilbau i prvi mec u Beogradu.. ako neko bude isto isao u Bilbao mozemo da se dogovorimo pa da se nadjemo tamo. Mislim da je to najbolje gostovanje i da trebamo doci u vecem broju iako nije bas lako iz bg do Bilba-a doci(al zato iz Barselone jeste :D)
  15. partizanfc

    Liga Evrope 2015/16

    @Srbin Podgorica Partizan Jagodina 6:0... sta cemo sad? :D Ako se ne pojacamo jebat ce nas svi.. poznavajuci upravu to nam je sto nam je eventualno neko kvazi pojacanje.. al eto nemamo mi novaca za nista.. bolje da gledamo kako nas karaju
  16. partizanfc

    Liga Evrope 2015/16

    Ovako, nekako sam i zadovoljan sto smo izvukli ovu grupu.. htio sam neki Spanski klub zbog gostovanja i da malo nasi vide kako se igra fudbal.. e sad bio sam prije nesto manje od 2 nedjelje na Kamp Nou protiv Bilba-a... ako budu igrali kao protiv Barse bit ce pitanje koliko ce nam golova...
  17. partizanfc

    Radio Mileva 2015

    Ako kojim slucajem dovedemo nekog igraca da li ima pravo nastupa protiv batea u bg ako ga registrujemo 24h pre meca? Hvala na odgovoru, izvinjavam se ako je vec receno...
  18. partizanfc

    Radio Mileva 2015

    @Arsen Brate to sam rekao onako.. poenta price je sta ce nam rezerve Leha.. Uostalom nisu ni rezerve Barse nesto jeste gledali juce :D
  19. partizanfc

    Radio Mileva 2015

    Ako se radi o ovom igracu iz Leha ne mogu da shvatim kako on moze da bude pojacanje kad je grijao klupu tamo a i u Turskoj.. nije mi jasna logika dovodjenja igraca koji nisu bili ni starteri u klubovima kao Leh, da su to rezerve Barse, Bajerna pa da kazes ajde al ono uzimamo igraca koji je...
  20. partizanfc

    Liga šampiona 2015/16

    @Bergman Ako sam dobro skapirao ovo je samo za stanovnike bivse Juge.. cini mi se da sam jedno pokusao da uzmem.. ja sam zato uzeo net tv plus radi dobro ali nema arenu pa sam uzeo i klik pink pa spajam preko laptopa na tv.. ali nema arena sport 5 jebem ih u usta
Top