Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. zile vern

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    https://twitter.com/MiskoRaznatovic/status/926908196358324224 Wolfang je iz Salzburga :)
  2. zile vern

    Liga Evropa 2017/18

    Asale najvise pokazao juce, a vidim i da im igra Sanogo, taj nas je 2013 dok je igrao za Thun bas izmaltretitao na revansu u Svajcarskoj. Nismo bez sansi ali bice tesko, i bodom bih bio prezadovoljan.
  3. zile vern

    Zimska Radio Mileva 2017

    Bojan Matić gleda ne veruje ....
  4. zile vern

    Zimska Radio Mileva 2017

    Fudbalski gledano, on nije pojačanje za PFC .... Ponovo se ispoljava palanački mentalitet ljudi iz uprave, po principu prvo prodaj igrača pa posle vitlaj zamenu ... Šteta što Kruška ćuti, želeo bih i njega da čujem gde vidi musavca u svojoj formaciji
  5. zile vern

    Zimska Radio Mileva 2017

    Igrač od 25 godina, igra 7. ligu Evrope, 65 nastupa, 25 golova i 6 asistencija, a Braga traži samo 1,5 miliona evra?! Ako je verovati ciganima sa mozzartsporta da je to prava cifra PFC treba odmah da iskešira te pare.
  6. zile vern

    Zimska Radio Mileva 2017

    Na stranu da li je ciganštura ili nije, on čovek nema KVALITET da igra kod nas. Ne priznajem mu ni da je potencijallno dobar igrač ...
  7. zile vern

    Zimska Radio Mileva 2017

    http://www.mozzartsport.com/vesti/poslednja-vest-lazar-markovic-uskoro-zavrsava-pozajmicu/176818 Nista od Lazara
  8. zile vern

    Zimska Radio Mileva 2017

    Treba potpisati Matica iz Macve. Odlicno deluje na terenu i zabija golove a zadnje 2 sezone igra trecu i drugu ligu. To Kralj moze da zavrsi.
  9. zile vern

    Radio Mileva - leto 2012

    Zagore legendo, pao sam sa stolice
  10. zile vern

    FK ĐurGarden 2011/12

    http://www.zurnal.rs/2012/05/25/stednjom-do-lige-sampiona/index.html Kad vidim ovako nesto, jasno mi dodje sto mladi igraci idu rano iz kluba, pa klub ih prosto tera da odu sa ovakvim primanjima, ne kazem da treba da imaju u rangu sa kapitenom, ali neka mera mora da postoji, ipak su dosli iz...
  11. zile vern

    FK ĐurGarden 2011/12

    Parodija ... Zreli smo za South Park ...
  12. zile vern

    FK ĐurGarden 2011/12

    Ma jok bre, snajder omasio let za Milano pa otisao na Sardiniju pa da ne bi propao put zakazao tamo prijateljsku :roll:
  13. zile vern

    FK ĐurGarden 2011/12

    Interesantno da isti oni koji su pljuvali Jokanovića, pa onda Jovanovića, sada pljuju Stanojevića! Verovatno su i Duleta pljuvali, ali ovaj forum nije tada postojao pa ne mogu da kažem za sigurno. "Šta je do sada čekao"! Ja cu licno da ih prozivam sve dok se ne prestane sa demagogijom, i...
  14. zile vern

    FK ĐurGarden 2011/12

    Lepo je sto se Stanojevic odvazio da kaze sta ima al jedno hipoteticko pitanje mene muci, da li bi bile ove konferencije za stampu da nije bilo Samroka ?
  15. zile vern

    FK ĐurGarden 2011/12

    Ma ok je sve to, al ako praksa ostane ovakva da tek posle nekog poraza mi slusamo naseg trenera kako nije mogao da kupi igrace koji su mu trebali ili kako su mu prodali pola tima onda do kurca ... Pa ljudi ovde o tome pisu godinama i to svi znaju, samo trener cuti jer nece da talasa, boji se za...
  16. zile vern

    FK ĐurGarden 2011/12

    Ono sto je Stanojevic zapoceo danas trebalo je da zapocne pre par meseci, malo li je prelaznih rokova bio trener pa da ne vidi kako stoka prodaje sve sto valja a dovodi samo ono sto je dzabe ...
  17. zile vern

    FK ĐurGarden 2011/12

    Mene opet zabrinjava demagogija u celoj ovoj prici, od taksiste sam je i ocekivao, al od Stanojevica nisam, jer koliko sam shvatio da je neko od nasih kvazi napadaca zabio gol Genku il ovim poluamaterima sve bi bilo u redu, pale bi grupne fotke, tapsanje po ledjima ... Pa majku vam jebem svima...
  18. zile vern

    FK ĐurGarden 2011/12

    Svi smo mi Bikovi i Bik je nas, na zalost ...
  19. zile vern

    Kvalifikacije za LE 2011/12

    Za sada nam improvizacija ide sasvim solidno, prosto se plasim nekog reda u radu kluba :D
  20. zile vern

    FK ĐurGarden 2011/12

    sto i nije tako lose ako se SS odvazi da ove sezone da sansu decurliji i ako je oni iskoriste ...
Top