Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. tihiubica

    Liga šampiona 2015/16

    Meni ovaj bigtv.rs nije uopšte jasan. Da li se može iz Srbije postati korisnik ili je to samo za dijasporu? Probao sam da napravim nalog ali kada kliknem sajt me vrati na početnu stranu. Za prijavljivanje na njihov forum čekam već treći dan potvrdu njihovog admina da mi prihvati mejl. Baš...
  2. tihiubica

    PRELAZNI ROK - ZIMA 2014/2015

    Napokon Balažic predstavljen na zvaničnom sajtu. Dobro došao Gregore! http://www.sr.partizan.rs/104996-gregor-balazic-stigao-u-humsku/
  3. tihiubica

    PFC nostalgija: istorija, legende, stare slike

    Da li znaš tačne datume i ovih utakmica TV Liga Šampiona: TV Liga Sampiona 1993-94 - C.zvezda 1-1 Partizan TV Liga Sampiona 1994-95 - Partizan 1-1 C.zvezda (3-2 penali) TV Liga Sampiona 1995-96 - Partizan 2-0 Vojvodina TV Liga Sampiona 1995-96 - Partizan 2-0 C.zvezda 
  4. tihiubica

    Liga Evrope 2014/15

    Ima: Ninković Šta je ovaj večni talenat promašio, to ja ni mrtaj pijan ne bi uspeo. Ipak POBEDA i to je najvažnije. UPRAVA NAPOLJE! Idemo dalje!
  5. tihiubica

    FK Partizan - sezona 2013/14

    Imam neki osećaj da će cigani kolo pre derbija izgubiti tri boda. Onda kreće njihov raspad sistema. Živi bili pa videli.
  6. tihiubica

    Radio Mileva 2014

    SPORTAL.RS: Lazović će defitinitvno biti igrač Partizana! 19 januar 2014 | 06:41 Dileme nema, Danko Lazović je odbio nekoliko ponuda iz Turske, Kine i jednu iz Zapadne Evrope da bi ponovo obukao crno-beli dres Partizana. Momak koji je od pre nekoliko dana na treninzima šampiona Srbije staviće...
  7. tihiubica

    Liga Evrope 2013/14

    Imam pitanje za Makedonce: Trenutno sam u Ohridu i na TV-u od RTS-a sam nasao samo jedan kanal. Na logou pise samo RTS. Da li ce biti prenosa i na njemu ili da hvatam neki strim?
  8. tihiubica

    Radio Mileva - prelazni rok, leto 2013.

    Ja mogu slobodno da ti kažem da od tih para Partizan neće ni jedan evro videti. Uložiće isto koliko su uložili u tim od Lazarevog transfera, što znači NIŠTA.
  9. tihiubica

    Radio Mileva - prelazni rok, leto 2013.

    Nisam ni sumnjao za Gulana. Welcome to FC Partizan! Sabirni centar za svu posrnulu decu Partizana kojima je potrebno uhlebljenje. Decu koju niko više neće pa se uvek mogu vratiti kući.
  10. tihiubica

    Radio Mileva - prelazni rok, leto 2013.

    Ne znam da li ste primetili ali meni se čini po slikama sa zvaničnog sajta da se Aksent ugojio dobrih 5-10 kg. Pogledajte mu podbradak i koliko mu se lice zaokruglilo. Teško da će on predstavljati pojačanje na početku sezone. Trebaće mu bar 6 meseci da skine višak i uđe u formu.
  11. tihiubica

    Radio Mileva - prelazni rok, leto 2013.

    Ivanov sigurno odlazi, evo glavu stavljam na panj. Svi igrači koji su najavili odlazak posle derbija će otići. Verovatno su im govna iz uprave rekla da nemaju para za njihove ugovore i da na vreme traže klubove. Smiljanić otišao Marković otišao Stojković otišao Ostali su Ivanov i kolko...
  12. tihiubica

    FK Partizan 2012/13

    Potpisujem tvoj post! Meni Ostoja ne uliva ni malo pouzdanja. Slab je u skok igri i često je umeo da se pogubi na terenu. Pajović ako ništa drugo bar se odmah reši lopte dok Ostoja ume da petlja i sam sebi zakomplikuje situaciju. Meni lično ima veliki minus zbog toga što je faljijev pulen...
  13. tihiubica

    JSL 2012/13

    Čestitke pre svega sportskom sektoru, igračima i navijačima 25. titulu, 6. u nizu. Sledeće godine prelazimo na domino pošto smo jamb prevazišli :D Ako bog da sa novom upravom napad na Ligu Šampiona i da prestignemo ciganliju 7. titulom za redom. Dosta sam gubio živce ove sezone i drago mi je...
  14. tihiubica

    JSL 2012/13

    Ja ću samo ovo da kažem. Kad god je Pajović u paru sa Ivanovim mi ni jedan gol primili nismo. Kriza je krenula sa povratkom Ostojića i na taj način se unela nesigurnost u zadnjoj liniji tima. Tumbo i Vermeze jebo vas falji i njegovi povlašćeni igrači. Protiv Ostoje nemam ništa ali meni lično...
  15. tihiubica

    JSL 2012/13

    Zbog čeka je Sale dobio karton? Treba sudiji jebati sve po spisku a ovoj pičketini vukašinu tomiću polomiti noge zbog batinanja kapitena! Ovaj snimak pokazati nadležnima u klubu i ako imaju bar malo mozga da odreaguju kako treba i dotičnima u FSS-u ukažu na propust sudije...
  16. tihiubica

    JSL 2012/13

    Meni miriše da je šnajder dogovorio još koji mesec slobode od pičkoustog. Majku da im jebem obojici! Slučajno prebacim kanal u 19:30 na RTS1 i uhvatim početak Dnevnika a voditeljka umesto "Dobro veče dragi gledaoci" počinje uzdahom "UFFFFF" pa kada je ukapirala da je krenuo uživo dnevnik...
  17. tihiubica

    FK ĐurGarden 2011/12

    :rolling lough Jbg ko se kako snađe, kad već nemam prijatelje insajdere koji su bliski klubu. Po meni mnogo bolja varijanta nego sumnjiva vest iz pete ruke. Pitaš lično osobu i dobiješ tačnu informaciju. Nemojte loše da me shvatite, hvala svima koji dele informacije iz kluba sa nama koji po...
  18. tihiubica

    FK ĐurGarden 2011/12

    Na žalost nisu dobro obavešteni. Pitao sam ga lično i odgovorio mi je malopre da nema naše državljanstvo. Jedino ako me je slagao, mada ne vidim razlog da to uradi. Ipak to ne bi trebalo da predstavlja problem jer kad je Govandro dobio državljanstvo posle tri meseca zašto ne bi mogao Mereba...
  19. tihiubica

    FK ĐurGarden 2011/12

    Možda je đura već likvidiran samo nije još uvek obavešten, a možda sam ja Đura. Ajd sad da te vidim Predsedniče :D
  20. tihiubica

    FK ĐurGarden 2011/12

    Nego šta! Ja sam privilegovan što sam član ove družine bez obzira kakvu ulogu imao na forumu. Ko zna, možda mi je Gazda dao zadatak da vas posmatram i tiho likvidiram onog ko mi se ne sviđa :P Mislite o tome :D Prethodna 6 meseca su mi bila toliko mučna zbog stvari koje su se izdešavale da...
Top