Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Kvalifikacije za LE 2011/12

    Ja sam tip covjeka kojeg iznervira jedna rijec :) izvinite braco Izvini ti sto ranije nismo reagovali. WebCrew edit
  2. Kvalifikacije za LE 2011/12

    Dosao sam prije tebe godinu dana i vidji koliko imas postova,ocigledno si se malo previse napalio i igras menadzera kuci ,jer bijelog svijeta ne gledas, kao da mi ne znamo kad je rok za prijavljljivanje igraca. Morace Stanoje tebe da zove i da pita "E kad bjese onaj rok" hahha
  3. Kvalifikacije za LE 2011/12

    Zasto bi me banovali ,samo sam rekao svoje misljenje , ti si kao neki potparol odje :-D
  4. Kvalifikacije za LE 2011/12

    Je Ne A , covjece prije sam ti rekao da samo krevet da ti donesemo na ovaj forum,ne smaraj vise...
  5. Kvalifikacije za LE 2011/12

    Pa kad vidim da neko lupa gluposti moram se ukljuciti, ako ti se brani ili velica Skendija idi na njihov sajt ako ga uopste i imaju pa im velicaj igrace i pomogni Skendiji da udje u Bundesligu Povuci rucnu! WebCrew edit
  6. Kvalifikacije za LE 2011/12

    Sale aj molim te idi na X i ne prosipaj nam praznu pricu, cujem da su Shkendiju da pozovu da ucestvuje u Bundes Ligi jer nemogu da stignu da nakupuju te velemajsotre fudbalske igreeeee Ne provociraj!
  7. Radio Mileva, a.k.a. Prelazni rok 2011

    Ti sto kazes da je brazilska 2 liga jaca od pola liga Evrope nemoj da avetas da te zamolim kad nisi gledao, tamo nema nikakve cvrstine,prolazis pored igraca kao pored duha, sa nekih polu driblinzima, golovi pljuste na sve strane. nemoj da pricas kad ne znas!
  8. Radio Mileva, a.k.a. Prelazni rok 2011

    Mozda je izbrisana vijest jer se ide po sistemu "a necemo ipak ovoga ,nego ovoga" ,mnogo neozbiljno
  9. Kvalifikacije za LE 2011/12

    Citao sam jedno 5-6 stranica unazad i dosao do tog zakljucka,jedan je rekao da im napadaci nisu nista posebno,a par njih su rekli da im odbrana zna da zatrokira :-)
  10. Kvalifikacije za LE 2011/12

    Haha ljudi gledam poneke kako ovdje pisu za Genk, odbrana suplja,napadaci nista specijalno,golman ima kikseva... E tek onda mogu zamisliti sta njihovi navijaci pricaju za nas tim "matorci Ilic i Vukic koji potce dva napada a onda se hvataju sa dusom po terenu, nemaju stopera, blizu im je...
  11. FK Partizan 2010/11

    Najbolja je politika da niko medju igracima ne zna koliko ko ima platu ,da je to strogo cuvana tajna,ne znam kako je to izvodljivo ali to bi bilo dobro po ugledu na jake firme.
  12. FK Partizan 2010/11

    Njemu je sve to smesno...Eh,zao mi je pomalo Scepovica ali Tomica uopste nije , pa njegova glupost nema kraja, iritarao me od pocetka sezone !
  13. FK Partizan 2010/11

    Pod 1 ne znam koliko je realno da Partizan zadrzi Stojkovica, voleo bih vise od icega da ostane makar jos jednu sezonu ali zaista male su sanse ,dobro se pokazao u Ligi Sampiona ,prate ga klubovi garant, bojim se Rusa pogotovo,ode on u neki Ruski klub...
  14. Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

    Kako pustise ovog golmana nije mi jasno,ako je imao los period trebalo ga je drzati na klubu i sacekati jer ima kvaliteta sto sada i potvrdjuje
  15. 139. Večiti Derbi

    Aaaaaaaa bio sam na derbiiiiii ljudi , zasto Cutite,Zasto cutiteeeeeeee :DDDDDDDDDDDD
  16. Jelen Superliga 2010/11

    Da se ja pitam poslao bih Tomica u 2 ligu!
  17. Jelen Superliga 2010/11

    Medjusobni susreti hehe dobijamo ih u obe :ziveli
  18. Jelen Superliga 2010/11

    polako ,nije kraj svijeta ,jos smo 6 bodova u prednosti nad gejlijama ;)
  19. Liga šampiona 2010/11

    Ja sam zadovoljan ako dobijemo kuci Bragu i Sahtjor,ostalo sta bude neka bude,ali u Donjecku ce biti vrlo tesko igrati jer Sahtjor je izuzetno jaka i iskusna domacinska ekipa a mi ako budemo imali pad u igri kao protiv Anderlehta moze samo Stojkovic da nas spasi,sve je moguce ,ja ostajem optimista
  20. Prelazni rok, leto 2010

    Tesko....vrlo tesko... Msm da je Mare preveliki grobar i da ni ne pomislja da ode ni u Barcu da mu nude trenutno a ne u Galatu koja nije ni u Evropi ove sezone!
Top