Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Slaviša Jokanović

    Ja jesam skandirao i opet cu i napasite mi se q... svi vi Jokanovi advokati, on koji mi brisu postove , j... vas i nasa liga i trofeji PA JEL TREBA DA SE STADION SRUSI PA DA NEKI LJUDI VIDE DA COVEKU NIJE MESTO NA TRENERSKOJ KLUPI PARTIZANA. DA OVI KUKAVCI LJAJA, RACA, TOMIC (FRAJERCINA...
  2. Liga Evrope 2009/10

    Zilina, dobro je 27 cu biti u Pragu, moram odmah da pravim kombinaciju za Slovacku Tamo nas mora biti vise nego na Kipru
  3. Liga Evrope 2009/10

    Ovo i ova liga je toliko smesna na necu ni ostavljati komentar. Verovatno nam je tu i mesto, ako je i tu uopste, Brzo se zaboravlja katastrofa od preksinoc kao i sve nase mnogobrojne blamaze uopste. Ajmo svi sad da zabijemo glavu u zemlju i da molimo boga da nam dodje neka Zilina a ne...
  4. Slaviša Jokanović

    Ne ide vise ovako ljudi, Jokan mora da ide bas sam sad na mondu citao skener utakmice, covek ju je skenirao bas kao da sam mu i ja diktirao. Potpuno se slazemo. posebno mi se svidja ovaj deo "Lamin Dijara – Zar nije taj otišao iz Partizana? Nije, ali misli da jeste." Ako treneru i igracima ona...
  5. Liga šampiona 2009/10

    Ja ne mogu da verujem da neki i dalje vide neko svetlo u ovom tunelu
  6. Liga šampiona 2009/10

    Ljudi meni je Jokan sve vise cika crni, bog te ko da je doktor nauka
  7. Liga šampiona 2009/10

    Ajde neka vide pa nek udare jake cene karata kad smo vec resili da napunimo stadion, mora se nesto i zaraditi da bi preziveli. A i moraju se voditi prijatelji kluba na gostovanja
  8. Liga šampiona 2009/10

    ma ljudi ovo je KATASTROFA najaci ste vi analiticari koji i dalje mislite da sve ovo ima neke logike, NEMA. Igrac Teleoptika nije pojacanje za LS. Nemoze nikako da bude. Gledao sam samo Ilica i Tomica kako prepotentno lupetaju pred utakmicu. Ubedjen sam da bi dobar psiholog mnogo bolje vodio...
  9. Liga šampiona 2009/10

    Crno - beli bravo, bravo nikom nije lako dati 4 gola u gostima pa ni amaterima a igrali su tako da sam imao utisak da mogu da ih daju koliko hoce. Brana odlican, kao i svi ostali Stevanovic malo nesiguran dobro je da mu se daje sansa u ovakvim utakmicama da ne izgori kao Miljkovic Raca mi je...
Top