Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Uprava i marketing

    Dokle smo dosli kada se reci Vladimira Vuletica uzimaju kao nepobitne :puke
  2. Uprava i marketing

    Zanimljivo je da nekolicina psuje Vucelica a sad su odjednom odusevljeni njegovom odlukom koja je u najmanju ruku skandalozna... Ko ce to da da novac za pojacanja, da nece mozda prodaja Nemanje Mihajlovica? Svaka odluka koja odlaze dobijanje predsednika i UO kakav god da je je uzasna po FKP.
  3. Uprava i marketing

    Bjekovic hoce kao predsednik da se vrati u klub. Nece sa ovima. Podrska za to. http://zurnal.rs/fudbal/partizan/14542/izvor-zurnala-bjekovic-hoce-da-se-vrati-u-partizan-ali-kao-novi-predsednik
  4. Uprava i marketing

    http://mondo.rs/a770403/Sport/Fudbal/Predsednik-FK-Partizan-o-kreditu-hipoteci-na-Zemunelo-Skuleticu.html Pa ovako sam i ja mogao da unesem u klub 8 miliona. Prodam najskupljeg u timu, dignem kredit i eto ga... Unistice nas:?
  5. Uprava i marketing

    Na svu Markovu muku napada ga Vucelic da je on kriv za poraze na pripremama jer smo sada jos jaci nego u prethodnoj polusezoni... Treba ih obesiti stvarno. Ovi su gori od prosle bagre.
  6. Uprava i marketing

    Šta on ima od toga kada će ga sabotirati i onemogućiti mu da ostvari bilo kakav dobar rezultat... Poznato je da oni donose odluku preko volje navijača.
  7. NISMO ISTI!

    Ma bre oni i nase sponzorstvo sa NIS-om uporedjuju sa svojom fuzijom sa FMP-om.
  8. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Ovo zasluzuje da se spomene na sledecoj Duletovoj konferenciji. Zasluzili ste vi koji ovo sve organizujete.
  9. Uprava i marketing

    Znaci birace se izmedju dva zla. Po svemu sto se moze cuti manje zlo je Bjekovic tako da aj nek dodje.
  10. Uprava i marketing

    Jos neko kopa :D Koliko kandidata ce biti jel se zna?
  11. VК Partizan, PK Partizan

    Dimitrije Obradović prešao među veterinare.
  12. Uprava i marketing

    Ko su ti celnici kluba koji oce vanrednu skupstinu i ne guraju stvari pod tepih?
  13. Uprava i marketing

    Mi smo u nevidjenim problemima. Sledece sto nam sledi je da smene trenera i da igraci odu za 0 dinara. Ne vidim da se moze ista promeniti. Najebali smo.
  14. KK Partizan - sezona 2013/14

    Bojan Brezovac ‏@Breza89 2m Bogdan: "Razmislicu da li da igram za reprezentaciju. Neka igraju Dzenkins, Simonovic.. Ja kao reprezentativac nemam autoritet
  15. Uprava i marketing

    On ne zasluzuje da ode nego da bude oteran ko pseto.
  16. FK Partizan - sezona 2013/14

    Nema spasa za nas. Ovi nece otici ni ovo leto, to je jasno. Stojic nas odjebao i hvala mu na tome, sad ce Tumba da dovrsi unistavanje kluba.
  17. Uprava i marketing

    Dabogda pogadjali kao sto su i za hapsenja mutavog gadjali...
  18. Uprava i marketing

    Ocemo li docekati novu upravu po zavrsetku sezone, da se nadamo ili ne?
  19. NISMO ISTI!

    Ja vidim samo jedno iz svega ovoga. Oce da postoji samo jedan klub u Srbiji i zna se koji ce to biti a ostali nek se gase, bore, nestaju briga ih. Najebali smo dragi moji grobari.
  20. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Tegi upravo rekao u emisiji da ne sme da pusta nista sem sportskog dela Duletovih konferencija... Ovo je zlo koje ne planira da stane.
Top