Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. FedEx

    Hokejaški klub Partizan

    mondo mts...
  2. FedEx

    Liga Evrope 2009/10

    Bravo Partizane!:clap
  3. FedEx

    Liga šampiona 2009/10

    Nista necu pisati, sve je napisano... Samo cu cestitati Kipranima! A nasa katastrofa dobija na tezini kada se zna sledece... Bas, ali bas smo sjebali stvar...
  4. FedEx

    Liga šampiona 2009/10

    ^ pa naravno da sam ponosan... Steta sto Obradovic nije otisao u Barsu, onda kada se pricalo da se ista za njega interesuje! :banghead
  5. FedEx

    Liga šampiona 2009/10

    E da, dobro si nam rekao... Bas sam PONOSAN sto je clan jebenog junajteda!:banghead:banghead
  6. FedEx

    Liga šampiona 2009/10

    Kako mi se mesaju osecanja, to je neverovatno! Prvo me preplavi neki optimizam i pozitivna energija... Imamo bolje igrace od njih, goru utakmicu od ove na Kipru ne mozemo odigrati, Jug ce ih nositi celu utamicu i imamo jebenih 90 min da ''izvucemo'' stvar! A onda posle tog optimizma me totalno...
  7. FedEx

    Liga šampiona 2009/10

    Cestitke Kipranima! Na terenu je kriminalno odigrano i igraci trebaju da se zapitaju zasto se to desilo! Kod dva (smesno) primljena gola, niko umesto njih nije mogao da skoci i izbije tu jebenu loptu! Ako se trazi krivac, to su igraci i niko drugi! Iznenadjen sam napadima nekih na Fejsu! Covek...
  8. FedEx

    KK Partizan 2009/10

    Eeee boksa boksa naivni dečače...:D
  9. FedEx

    KK Partizan 2009/10

    Da, sad sam i ja proverio... Postavio sam ono od 19-og jula, jer sam taj imao u kompu... Evo i za danasnji dan! Mada, nije potpuno isto... Da se primetiti jedna razlika - broj dana u blokadi...:D
  10. FedEx

    KK Partizan 2009/10

    Nije prijatno ali to nam je sto nam je... Ovo je za 19. jul... Oko 4 mil e!
  11. FedEx

    Evroliga 2009/10

    :D Dobar si... Gazda i KKP su objasnili zasto ih do sada vec nismo rasturili i zasto ne trebamo da se toliko primamo na ova glasanja!
  12. FedEx

    Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

    Lasme nije prosao na ''letnjoj ligi'', i konacno je u Makabiju (ugovor na 1+1)... http://www.euroleague.net/euroleaguenews/transactions/2009-10-signings/i/54900/3694/maccabi-lasme-anderson-come-aboard
  13. FedEx

    KK Partizan 2009/10

    Trip hvala za sve sto si dao Partizanu i puno srece u Spaniji! Pravi klub za nastavak karijere...:clap
  14. FedEx

    Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

    Lasme na ''NBA summer league 2009''... http://www.nba.com/summerleague2009/players/index.jsp?player=stephane_lasme tesko da ce do ugovora preko bare...
  15. FedEx

    Liga šampiona 2009/10

    Odlicno! Ne moze bolje....
  16. FedEx

    KK Partizan 2009/10

    ^ Nece tu biti problema. On igra 3/4, tako da se otvara bezbroj kombinacija sa njegovim dolaskom!
  17. FedEx

    Liga šampiona 2009/10

    :clap To se trazilo! Neko bi rekao ''rutinski''!:D nista, sada opusteno cekamo petak...
  18. FedEx

    Liga šampiona 2009/10

    Kako vreme brzo prodje! Juce se zavrsi prethodna sezona, a danas vec pocinje nova! Imamo sve preduslove da ovo bude sezona koju cemo dugo pamtiti. Cini mi se da nismo mogli dobiti pogodnijeg protivnika za pocetak! Nek nam je sa srecom!
  19. FedEx

    KK Partizan 2009/10

    hmmmm ne bih se slozio! MORAO je bolje!
  20. FedEx

    KK Partizan 2009/10

    Milojeeeeee :respect:respect Fantastican je potez vracanje ove ljudine i igracine u klub!
Top