Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Brmba

    KK PARTIZAN 2015-16.

    Coki se malo zajebao, ima nas u hali ;) pozdravlja vas Brmba! Ogrejace, obasjace... :pfc:
  2. Brmba

    KK Partizan 2014/15

    Hladnije glave... Ogroman trijumf pre nekoliko godina, u vidu plasmana na F4 Evrolige, ne samo da nismo iskoristili da dignemo klub na visi nivo nego smo otisli pet koraka unazad. Kako, zasto, manje-vise svi znaju... Hajmo sada da ovaj bolan poraz iskoristimo za pravi reset, da postavimo...
  3. Brmba

    KK Partizan 2014/15

    Danas budimo ponosni na ove momke i Duleta, do beskraja! :respect Ispali smo od boljeg, zasluzeno ispali, i to treba reci. Moglo je i drugacije da se zavrsi, ali avaj... P.S. Velike pobede i veliki porazi stvaraju legende. Gagi je nazalost veceras okusio ovo drugo, ali se duboko urezao u...
  4. Brmba

    KK Partizan 2014/15

    Ne, ne i ne. Po cemu bismo se onda razlikovali od njih? Doci u Pionir, odrati dlanove i grla, podrzati ovog cara s mog avatara i drustvo, boriti se ko da sutra ne postoji, pa ako i izgubimo ne daj Boze... pruziti im ruku. Danas - sutra dobicemo decu, treba njima nesto pricati, kad te pitaju...
  5. Brmba

    KK Partizan 2014/15

    Ima ovde jos mnogo da se igra, cak i uprkos petom mecu u njihovoj basti. Ono sto je nas najveci problem uz mnostvo cisto kosarkasih elemenata jeste i - psiha. :pop Nemam objasnjenje za takav pristup, toliku nervozu, takva nasedanja na prejeftine provokacije i gotovo indolentnost u odbrani...
  6. Brmba

    Partizan i mediji

    Sokantno. Da u 2015. godini mi slusamo komentatore koji vide isto sto i mi, dakle ekran a ne teren. Kad sam provalio na proslom mecu da oni uopste nisu u hali, doslo mi da ugasim ton. Sramota!
  7. Brmba

    Partizan i mediji

    Ne znam kako mi je to promaklo i da li je neko objasnio, ali zasto pobogu SK nema komentatore u Pioniru?!? :pop
  8. Brmba

    KK Partizan 2014/15

    E ovo su MUDA o kojima sam pricao! :respect Naravno, imali smo svoj buljuk bubica, gluposti, nepotrebnog vracanja u zivot vec posrnulog protivnika... ali Milutinov je bio medijum fucking karme! :šal Bez mnogo price, u subotu i nedelju ne sme nijedan jedini cigan da udje u Pionir. Imamo 48h...
  9. Brmba

    KK Partizan 2014/15

    Sve to stoji, ali ako si ikada igrao protiv bagre znas da ne mozes da pobedis ako nastavis da budes gospodin dok oni tuku. Ne kazem da prvi krenemo, ali moramo sa mnogo vise muda da udarimo na stoku.
  10. Brmba

    KK Partizan 2014/15

    :respect Tacno bi na Duletovom mestu doveo Novicu, Vesu i Grbu pred mec... i pustio ih da nasima kazu koju rec. Mi imamo posla s bagrom, koja zna samo da se bije. Ovde nece pobediti bolji nego onaj koji jace udari. Pa hocemo li ili necemo...
  11. Brmba

    KK Partizan 2014/15

    Ako nam sutra dodje iz dupeta u glavu da smo posle ove serije pukovnici ili pokojnici (nazalost, bukvalni), mozda i u udjemo u meso i pokazemo da zelimo pobedu vise od njih. Danas me nisu ni najmanje ubedili. Mlako, bojazljivo, obezglavljeno. "Skok u napadu, borba bre!" :pickaciganska
  12. Brmba

    KK Partizan 2014/15

    Ne treba nam major Tepic, ni junak Stevan Sindjelic. Treba nam trener sa hladnom glavom i zdravim razumom. A ne neko ko ce da nas raznese u paramparcad. P.S. Boga molim da je sve ovo nasa igra ala stari latini pred Buducnost :roll:
  13. Brmba

    KK Partizan 2014/15

    Ne pitam ovo ni Jug Bogdana, ni nikoga ovde pojedinacno, nego sve nas - jesmo li mi uopste normalni?! Ej, bre, koji je to kurac u coveku kad mi vec dva dana, noseni tom bujicom paranoje i teorije zavere, evo trazimo sve moguce crnjake u tom velicanstvenom dogadjaju?! Aman, ljudi, taj Sale...
  14. Brmba

    KK Partizan 2014/15

    Za Bulata ne mogu da se saglasim, iako sam prvi urlao I kada ne budes prvi ti, ali decko je iskreni Grobar i tu kapa dole... I mislim da gresis kada je rec o tradiciji, valja da protekne malo vremena, ne bi imalo tu draz da je bas svake godine :wink: Ovako se malo nakupi svega, rode se i izrastu...
  15. Brmba

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Ljudi, Aleksandar Cubrilo ce zaigrati sutra :respect Pa tacno bih dosao samo njega da vidim da nemam nijedan drugi motiv. Jbt, ne mogu ni da zamislim kako izgleda. Ajte, poterajte ljude iz svog okruzenja. Sve osim krcatog Pionira bice sramota. Ne za one koji nemaju, jer njima niko normalan nece...
  16. Brmba

    KK Partizan 2014/15

    Kako mi rekose juce u Vulkanu u Sremskoj, bas dobro ide. U malom redu, pre mene i posle mene ljudi nisu kupovali knjige nego karte za KKP :D Stavise, predlozio bih KKP-u ako je to ikako moguce i iole isplativo (ako nije, prastajte na mojoj naivi) da se karte i za ostale nase meceve prodaju na...
  17. Brmba

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Haus se sam javio da bi rado dosao... Ocekujte ovih dana mnogo bocnih udara na KKP. Uvukao se strah u gospodu iz predgradja. P.S. Jedva cekam sredu, 27. rodjus kao iz snova! :respect :šal
  18. Brmba

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Pohvale za upravu KKP sto je shvatila da je veca kocka ako igras bez plejmejkera bezmalo dve sezone. Nikad, ali nikad nije kasno za pametan potez. Bravo! I nadam se da gosn Dzos nece izneveriti nasa relativno skromna ali opravdana ocekivanja :clap
  19. Brmba

    KK Partizan 2014/15

    Sto bi rekli Bugari, to make a long story short - cigani su goli prosek (uprkos preduuuuugoj klupi i pojedinacnim razbijacima), zreli za kantanje, ali nije problem u njima... Mi smo trenutno pretanki. Dragance se raspada pokrivajuci sve jebene rupe i zato i ne postize ono u cemu je najjaci...
  20. Brmba

    KK Partizan 2014/15

    Ko i dupe, posedujem pravo na misljenje i daleko od toga da ga namecem. Ali ne volem da cutim i naravno da ne kazem to zbog jednog poraza. Isto, da ne budem pogresno shvacen, taj hrt mi je losiji kosarkas od Vujadina Subotica i Nikole Lepojevica. Ne cenim ga, stavise, grozim ga se. Ali kad...
Top