Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Liga Evropa 2017/18

    Jeste usli su Radin, Sale i Ostojic.
  2. KK Partizan 2017/18

    Kupio me je Samardo vec u prvoj utakmici sa onim urlanjem na igraca cibone kad ga je udvojio, sto je komentator rekao isprepadao ga i to toliko da je lik bacio loptu u aut. Svaka cast za laganu pobedu iako mi srusili tiket sa manje ukupno poena, odbrana bolje izgledala danas.
  3. Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

    Ne znam ja se nadam ali ima dosta igraca koji su dosta dobro odigrali, svakako je u konkurenciji. Ne znam kako oni to gledaju i koliko konacni plasman ekipe ima udela u toj nagradi, probao sam da izguglam neke prognoze o tome ali nista nisam nasao na netu.
  4. Liga Evropa 2017/18

    I meni se cinilo da nije to bio faul ali na snimku se videlo da ga je Miletic nabio kolenom u rebra tako da nas bar kod tog duela nije sudija ostetio, za druge odluke da ne pricam... Inace i ja sam odusevljen kako celavi Miletic skace i igra glavom, ne secam da smo imali boljeg skakaca dugo...
  5. FK Partizan 2017/18

    Krivo mi je samo sto ga Tosic nije dao danas, nadam se da ce u cetvrtak da se upise. Pantic i Miletic s kosom svoje najbolje utakmice odigrali u Partizanu mora da ih je novopridosla konkurencija malo motivisala, odlicno nam je ta leva strana delovala vecim delom utakmice.
  6. FK Partizan - sezona 2013/14

    Doveli smo 5 igraca a prodali samo jednog a ovde se prica kako Nikolic vec radi po naredjenju i kako uprava nastavlja po starom, ne vidim neku logiku u tome. Nek me neko podseti kad smo zadnji put doveli 5 igraca za koji su realno za prvih 11, ja se toga ne secam skoro, ili kad smo samo jednog...
  7. KK Partizan - sezona 2013/14

    Svaka cast momcima na pobedi, dule odlicno vodio utakmicu, navijanje po meni bolje nego protiv reala iako je bilo manje ljudi. Ovaj cska je strasan tim, ne mogu jos da verujem da smo ih dobili, Bogdanovic polako ali sigurno izrasta u igracinu, ako ostane jos jednu sezonu u KKP bice odlicno i za...
  8. Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

    http://www.youtube.com/watch?v=myKmL1D4qOU Pekovic pregazio Portland
  9. Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

    Veseli u porazu Vasingtona u produzetku od Atlante dao 8 poena(4 od 9 iz igre, 0 od 2 bacanja), najvise suteva od svih igraca s klupe je uzeo ali i dao najvise poena, dobra stvar za njega s obzirom da Vasington u ovoj skracenoj rotaciji zbog povreda ima jako slabu klupu ( u zadnjoj utakmici cela...
  10. KK Partizan - sezona 2013/14

    tako je DARIJUS, unistio ih je covek, vratile im se one trojke iz arene jos i 11 od 18 ko i mi juce sta god to znacilo. Ali koliko neorganizavana i divljacka ekipa ovaj nanter, ne vidim kako ce oni imati sanse protiv fenera. Idemo sad je sve na nasim momcima, zasluzili su TOP 16!
  11. KK Partizan - sezona 2013/14

    tegi stvarno trpa ne staje ne znam jel su skontali ovi sto su gledali posto mislim da dragan cigan nije kad je pricao o pobedi fmpa nad partizanom kaze brejkovali smo, tj dobili u gostima a tegi naglasava na strani...boli ih i dalje sto im je adresa stjepana stupanca sa bitnije strane sve...
  12. Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

    veseli napokon dobija minute opet, protiv klivlenda 4 poena, 7 skokova i 3 ukradene lopte. pekovic dobar protiv bostona, 20 poena i 12 skokova
  13. Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

    Pekovic u porazu minesote od klivlenda dao 8 poena, imao 12 skokova uz ocajan sut iz igre(3 od 12)
  14. KK Partizan - sezona 2013/14

    KINSEY!!!!!to bre majstore
  15. Radio Mileva - prelazni rok, leto 2013.

    Dosta je vise miljkovica, predugo je vec u prvom timu partizana...ja sam tokom njegovog vremena u klubu stekao utisak da covek namerno sabotira ofsajd zamke, svaka cast za borbenost ali ne mogu vise da ga istrpim, sve najbolje u daljoj karijeri...
  16. KK Partizan 2012/13

    po meni i ako dodje tori dobro ako ne bitno je samo da nam plej ima evropskog iskustva...zato sam se obradovao i sto je pulen trebao da dodje jer je i on jednu,dve sezone odigrao u evropi....inace ovaj tori ima bas cudan izbacaj, neka mesavina son meriona i kevina martina
  17. Liga Evrope 2012.

    igrace babovic sigurno protiv tromza, pa on je lider ekipe
  18. Partizan i mediji

    verovatno zato sto je novinar kurira...
  19. Jelen Superliga 2011/12

    pajas nema sta da ti bude sumnjiva, njegovu dosadasnju karijeru u partizanu unistavaju pauze tokom kojih nema fudbala, pogledaj koliko je kila nabacio pred prosle i pretprosle pripreme...popravice on svoju igru za par utakmica, valjda nece biti prekasno
  20. Uprava napolje! Vanredni izbori!

    sta je tu cudno, on navija za njih i u domacim utakmicama...
Top