Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. KK Partizan 2016/17

    Evo ja ti tvrdim da je sa sipke bar 10 puta pokazivano da se zvizdi I kad su oni imali napad ili bacanja.sad sto bi ti da se to radi svaki njihov napad I da se vice difens,to je druga prica.
  2. KK Partizan 2016/17

    Treba da se lecis bolestan si.
  3. KK Partizan 2016/17

    Dzile majstore pobedi molim te u sledecoj I pokazi zlim jezicima ko je tata!
  4. KK Partizan 2016/17

    Po meni prelomni momenat onaj neverovatno glup faul Marinkovica posle trojke Bircevica za -5. Poklonili smo im 2 poena tj kao da smo u tom napadu gde je Birc dao trojku, dali jedan kos. Samo borba pa sta bude. Odlgedao sam drugo pluvreme I video sam borbu. Uz malo srece I da nije bilo par smes...
  5. KK Partizan 2016/17

    Slazem se,al hteo sam da kazem da su I fmp I buducnost I cedevita drzavni projekti.
  6. KK Partizan 2016/17

    Samo borba sve ostalo je nebitno. Iza ova ostala tri tima stoji drzava I imaju masu puta vece budzete od naseg.
  7. KK Partizan 2016/17

    Sta je s Gordonom covek odigra 3 utakmice ukupno.
  8. FK Partizan 2016/17

    Realno je da igramo najbolji fudbal u Srbiji trenutno. Porediti onaj tim sa Moreirom Diarom sa ovim je smesno. Taj tim je bio 5 puta bolji od ovog al su cigani bili u 5x vecem kanalu nego sad.
  9. FK Partizan 2016/17

    A svoju ruku to ne pokazuje? Hahaa kakvi naslovi kakvi apinovi,vise se prica o ovoj "ruci" nego onom derbiju kad nam ne svirase penal I ponistise cist gol.
  10. KK Partizan 2016/17

    ja imam drugacije informacije. A to je da oni imaju informacije,tj da znaju za plan da mi hocemo da budemo 4. da bi isli na njih i posle na tucu da ih dobijemo :D Ali u tom planu je bilo i da cemo mi da pustimo Megu ali posto je to propalo sad su se mozda okrenuli toj tvojoj prici.
  11. KK Partizan 2016/17

    Dzaba nam poraz u Laktasima ako Zeleznik drkne Podgoricane.
  12. FK Partizan 2016/17

    Pa kupite deo do severa,sta da nece da zabrane da se ulazi sa tim kartama na istok do juga?
  13. Kup u Nišu

    Ne mogu da citam ovaj roman stvarno. Procito sam prvu recenicu i batalio. Pises gluposti.
  14. Kup u Nišu

    A bre Jasmina sve mora da ti se crta. Nisam reko da sam ja zasluzan pa da mi pricas sa vi,sto puta sam ti reko da me u neke price ne ubacujes,ja ovde predstavljam samoga sebe. Naravno da mislim na sve ne mislim samo na organizovane jer je sve to povezano,al ajde da ti nacrtam da me ne bi opet...
  15. Kup u Nišu

    Ali nije ni nenormalno,jer se to desava godinama unazad,nije ovo prvi put pa se kao zgrozavate. Ne znam koji vam je u zadnje vreme,samo se nesto zgrozavate,ne vredjo se Ukic,ne vredjo se ovaj onaj ne pale se baklje...kao da se prvi put to desava. Prosle godine se u polufinalu sa nase strane...
  16. KK Partizan 2016/17

    Mi smo uvek bili fini. Uvek smo hteli da se igra da jedemo govna.Pravili smo se fini i kada je bilo ono sa PP aparatom,pa smo se pravili fini i da igramo 3 na 5 itd... Da je bilo obrnuto odlozili bi da se finale kupa igra tamo na kraju sezone. Kao i prosle godine sto se pravila pauza po 3 meseca...
  17. Kup u Nišu

    Kako ih je brzio izgubio tako ce i da ih vrati. Ta normalna tezina se brzo vraca. Samo da sto pre ozdrave i da se oporave.
  18. FK Partizan 2016/17

    .... Kad ces ti nesto normalno da metnes ovde? Sto moja, kolko je moja toliko je i tvoja?
  19. FK Partizan 2016/17

    evo od uprave http://mondo.rs/a984004/Sport/Fudbal/FK-Partizan-saopstenje-povodom-rasistickog-napada-na-Evertona.html
  20. FK Partizan 2016/17

    Pa normalno da ce da daju takvo saopstenje kad im je S "predsednik" kluba.
Top