Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. NLB-liga 2010/11

    a jbm li ga dobio sam informaciju iz hale... jel ce da bude nesto? pretpostavljam da dolaze onda ispred stadiona??? bio sam prosle godine da ih sacekam hocu i ove!!! :napred Partizan
  2. NLB-liga 2010/11

    Grobari sad sam dobio informaciju da se igraci vracaju avionom odma... sto znaci da ce za par sati biti na aerodromu!!! Treba prirediti docek! jel neko od vas razmislja da ide da doceka sampione?
  3. NLB-liga 2010/11

    Svaka cast momci dokazano najbolji najvise pozrtvovanja najvise zelje za ovim :DDD p.s. jel se zna kad dolaze veceras ako uopste i dolaze veceras? pretpostavljam da dolaze kod partizanovog stadiona... ? mora da se docekaju sampioni kako dolikuje :D SAMO DOMINIRAJ!
  4. Prelazni rok, leto 2010

    Ljudi ostavite Mutua i suspenziju... Tacnije verovatno ovi nasi iz uprave znaju sta rade i ako je to uopste tacno nece sigurno da ga dovedu da razgleda Beograd nego da igra za nas... Neka se prvo obistini da on dolazi kod nas a posle toga neka nam kazu i da moze da igra za nas od ''sledeceg...
  5. Superliga 2009/10

    Bravo Gazda to nije tema... A sto se tice ispunjavanja mesta u Pioniru i Valjevu ili Pancevu to je nesto drugo... U Pionir stane 8 hiljada ljudi a u Halu u Pancevu na tribinama nema ni hiljadu mesta, ja licno brojao juce na treningu. Sto znaci kada stave stolice na parket i sve ostalo u Pancevu...
  6. Superliga 2009/10

    Da se vratimo na temu... Ko dolazi sutra u Pancevo??? Inace ocekujem pobedu ma koliko razlike da bude... Pobeda je pobeda, a i nama treba odmora... :D
  7. KK Partizan 2009/10

    Pustite se prica o ovome ko gde ide... Dajde da sezonu zavrsimo kako treba... A vidim da se prica od nasim Amerikancima.. Bo je u jednoj izjavi rekao da ce jos razmisliti i da bi voleo da ostane jos jednu sezonu ovde. A sto se tice Robertsa mislim da bi bilo razumljivo da ode u neki jaci tim po...
  8. Evroliga 2009/10

    Da se i ja oglasim pred zatvaranje teme ovo je bila stvarno luda sezona sto se tice ovog takmicenja... Na pocetku pad i malo ko je smatrao da mozemo da se dignemo ali... Poceli smo polako utakmicu po utakmicu... Krenula su takozvana cuda koje smo pravili... Padali su najjaci, najskuplji...
  9. Evroliga 2009/10

    @ Silvija gde ovde? na JNA ce da dodju ili negde drugde u gradu?
  10. Evroliga 2009/10

    Pusti se bre ti toga da je bilo grobara ili nije. Lako je biti general posle bitke... Da ona P... od teodosica nije promasio ceo kos na 6 sekundi do kraja mi bi pobedili... Da je malo bolji pa bar da pogodi obruc ili tablu a ne sve da promas...:banghead Al' jbg, sta da radimo kad nije toliko...
  11. Evroliga 2009/10

    Gledam ovu reportazu na SOSu i vidim da i kada se hala dobro ispraznila navijaci olimpijakosa su ostajali da uce kako se navija za svoj klub. Ona tuzna lica igraca dok su davali izjave nase "istureno odeljenje" je uspelo da izbrise se onakvom podrskom i cini mi se da su im vec sada u velikoj...
  12. Evroliga 2009/10

    Svaka cast ovim momcima... imali smo pobedu u rukama, imali smo sut za sledeci produzetak, ali jednostavno dal je to nedostatak srece ili jednostavno neko od gore je u ovom trenutku mislio da trebamo da sacekamo jos malo dok ne dodje do takvog uspeha sata je tesko ceniti posto smo svi pod...
  13. Evroliga 2009/10

    @Edit: Evo malo slika sa treninga nasih ljubimaca...
  14. Evroliga 2009/10

    http://www.youtube.com/watch?v=-NlJfaNjj_Y&NR=1 Ovo je sada vec stariji klip ali odlican da se podsetimo jos jednom od cega smo!
  15. Evroliga 2009/10

    Jos samo 5 sati do pocetka F4 i prve utakmice... 8 sasti do pocetka nase bajke u Parizu... Srecno momci nista vise nema da se kaze a sto vec nije receno... Ucinite nas ponosnim tako sto cete dati sve od sebe ostalo je nevazno...
  16. KK Partizan 2009/10

    Kako je ovo mocno receno... Ima tu istine ljudi ima! :D
  17. Evroliga 2009/10

    1.Vidim da se ovde mnogo pise o tome koliko je njih u Parizu i tako to... Milim da u Bersi-ju nece da bude pitanje koliko njih navija za neki tim, nego srce kojim ce da bodre svoj klub... Mislim da tu nije ni najmanja trunka ko je to... Znam ljude koji su otisli jutros u Pariz, dao Bog stigli su...
  18. KK Partizan 2009/10

    Izvor MONDO
  19. Superliga 2009/10

    Jako mi je zao sto nisam mogao da idem... zvezda jeste slaba ali... derbi je derbi! a i uvek je lepo gledati kako se guzi zvezda! :D Ostajem uz TV... AAA ovo je jako na derbiju gde je domacin zvezda Cuje se nasa pesma!!! Ocekujem pobedu sa ne previse umora... @Shone imas na RTS 2
  20. KK Partizan 2009/10

    Kada sam procitao da Veseli ostaje... Presrecan... Decko je stvarno pametan, i zna da mu Dule jos mnooogo mnooogo moze preneti...
Top