Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. hrza

    PFC nostalgija: istorija, legende, stare slike

    Nisu stare slike, ali par neobjavljivanih fotki iz ove sezone :wink: http://rapidshare.com/files/178084886/par_slika.zip
  2. hrza

    E brate resio sam problem, fora izvadio sam karticu ocistio je, izgrebo sta sve nisam radio, i...

    E brate resio sam problem, fora izvadio sam karticu ocistio je, izgrebo sta sve nisam radio, i vratio je... radi dobro sad..,
  3. hrza

    MA dao mi buraz neki siemens e61... E sad, kupio sam za njega Mini SD karticu, ubacio u fon...

    MA dao mi buraz neki siemens e61... E sad, kupio sam za njega Mini SD karticu, ubacio u fon, skinuo sa neta drajvere, ali kad povezem telefon na komp (preko usba) na telefonu pise connected, na kompu pise removable disk g, ali kad uradim dvoklik nece da udje, tj. izbaci obavestenje Insert a disc...
  4. hrza

    Stonoteniski klub Partizan

    Za reportazu cete pricekati malo... :wink:
  5. hrza

    Stonoteniski klub Partizan

    Partizan je pobedio STK Aladza-A iz bosne, dok ga sutra ceka drugi mec, sa Deportivom... Koga zanima, slike sa vecerasnjem meca moze pogledati ovde... KLIKNI OVDE
  6. hrza

    Stoni tenis xD Ja sam ti sa novog bga, 90to... ;)

    Stoni tenis xD Ja sam ti sa novog bga, 90to... ;)
  7. hrza

    Evo smaranje, nista specijalno ;)

    Evo smaranje, nista specijalno ;)
  8. hrza

    De si g3? :D sta ima?

    De si g3? :D sta ima?
  9. hrza

    E cao sta ima? :)

    E cao sta ima? :)
  10. hrza

    Stonoteniski klub Partizan

    Nazalost nasi stonoteniseri su izgubili u spaniji od grckih cigana, jedinu partiju je dobio Anusic... Posle njih su igrali protiv nekih spanaca, gde su u timu 3 kineza, sve je jasno...
  11. hrza

    Stonoteniski klub Partizan

    Da vas obavestim sa zakasnjenjem.... Prvi tim stonotenisera partizana je otisao u Spaniju na takmicenje... Imali su ponudu da igraju u najjacem takmicenju u evropi, ali su se ipak odlucili za Spaniju, jer je takmicenje lakse i imaju mnogo mnogo vece sanse da nesto postignu... Razlika je kao...
  12. hrza

    Dragan Mance - njegova duša lebdi nad jugom

    Tamo daleko u miru pociva, tamo je Dragan Mance, slava mu vecita!!!
  13. hrza

    VК Partizan, PK Partizan

    SVAKA CAST MOMCI!!!! :clap A najsmesnije je bilo kada je komtentator rekao, "Ovi momci su 3 u evropi, probajte vi da budete 3 u vasoj ulici" :buhaha :buhaha
  14. hrza

    ЦСКА Москва

    Congratulations brothers
  15. hrza

    ПАОК

    OOOOO Paokara exo trela..... Good job my brother, if you have any videos upload them so we can watch Gate 4 at action
  16. hrza

    ПАОК

    Hello Our brothers, PAOK PARTIZAN GATE 4
  17. hrza

    Stonoteniski klub Partizan

    Izvinite na zakasnjenju, juce u 2 finalnoj utakmici Igrali smo nereseno protiv Cigan male(vodili smo 4:2 kao sto sam napisao, i onda je doslo do preokreta 5:5), ali posto smo u 1 finalnoj utakmici pobedili rezultatom 6:2, osvojili smo domace prvenstvo...
  18. hrza

    Stonoteniski klub Partizan

    Stoni tenis... Pre sam otvorio ovu temu, ali je valjda ugasena... Imamo odlican tim, osvojili su domace prventsvo x puta, pobedili na stranim tekmicanjima (Uglavnom po cg, ruminiji....), sadasnji tim partizana... Ignjatov Nemanja, Kocic Goran, Branko Anusic, Zoltan Pete.... Rezerve...
  19. hrza

    Vaš omiljeni gol

    Sta ga lozite, pa tamo sve grobar do grobara... :buhaha
  20. hrza

    VК Partizan, PK Partizan

    Odlicna igra, Filipovic decko nije normalan kako igra......
Top