Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Sale_Ilic

    KK Partizan - uprava i marketing

    Danas bio do Arene fizicke sezonske nisu jos spremne, kazu za 10ak dana... izgleda na prvu utakmicu sa ovim papirićem sto su nam odstampali prosli petak
  2. Sale_Ilic

    KK Partizan - uprava i marketing

    Verovatno od tih 1000 na blagajni su samo ove od 80 000.... i moras da krenes sad otprilike da spavas ispred tamo...
  3. Sale_Ilic

    KK Partizan - uprava i marketing

    Ovo ide za 15 minuta... u 15:15 vec nema nista... tri prodajna mesta za 1000 karata na blagajnama...
  4. Sale_Ilic

    KK Partizan - uprava i marketing

    Ako je tacna cifra od 11 000, sutra u roku od sat-dva ide sve , i pada im server... nadam se sutra ispred arene da ce biti vise od 4 karte za prodaju...
  5. Sale_Ilic

    KK Partizan - uprava i marketing

    Sutra koliko sam razumeo Dom omladine i Rajiceva od 10, a ispred Arene od 12 ... nema vise dobrih mesta za nivo 400 centar, tj bivsi nivo 400 centar od prosle god je skoro otisao ostalo je ovo malo bocnije... tako su mi rekli na blagajni arene... videcemo sutra, valjda otkljucaju i karte za taj...
  6. Sale_Ilic

    KK Partizan - uprava i marketing

    Ajde sve ali sto nisu izbacili cene sezonskih jos, sta im znaci nedelju dana.... jedino ima smisla da Ostoja ceka to pojacanje pa da lakse progutamo cene... imam utisak da svako novo pojacanje dize cenu sezonskih par hiljada din :D
  7. Sale_Ilic

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    dobro je ljudi ako idemo na titulu EL treba nam Panter u polufinalu :D ... jesmo malo izgubili momentum ali nece moci Tavares da ima 26 poena sa Lesorom u reketu... dobijamo sledecu i kompletni u Kaunas.
  8. Sale_Ilic

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    to je evroliga napravila ... uzasna situacija...
  9. Sale_Ilic

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    sta nikako ? sve se otvorilo da imamo konacno sansu na tom F4... sansu koju sanjamo 30 godina... plus ce klub da zaradi na jos jednoj punoj areni... protiv Barse i sa Panterom jako tesko a tek bez njega...
  10. Sale_Ilic

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    moramo izgubiti prvu makar ne isli na F4... tristan i andjusic neka igraju 30 min... samo da je panter kaznjen 1 utakmicu sve bilo ok... govna
  11. Sale_Ilic

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Izgibili smo 3 utakmice kod kuce od ekipa koje su u nasem rangu... tek treba da nam dodju ovih 6 najacih ekipa (fener, efes, barsa, real, olimpiakos i monako) u arenu... jako teska situacija za bilo sta..... treba se okrenuti ABA ligi maksimalno i povecati minutazu mladima u EL znacice im mnogo...
  12. Sale_Ilic

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Ljudi nikakva fora kluba sa kartama ne bi sprecila cigane da dodju... prvi bi nasi sa juga im dali, ko zna ko tu sve ima sezonske... morala je doci naredba sa vrha drzava odnosno pickoustog da ne dolaze... ocigledno namerno hoce neko sranje da prave ili bar nemir kod nas...
  13. Sale_Ilic

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Jako tezak poraz, ovo nam je u sustini prvi ozbiljan kiks u sezoni. Ja nisam ocekivao Top 8 ali borbu do poslednjih par kola jesam. Ono sto je davalo nadu je sto Valensija je bila u istom k**cu kao mi sa vezanim porazima i da igramo u gostima sa njima pa da kazes ok... izgubili smo u areni od...
  14. Sale_Ilic

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Jako teska dva poraza, ako se ovoliko mi trosimo psihicki kao navijaci mogu da zamislim igraci... Jos jednom sezona pre izbacivanja rusa trebalo je 20 pobeda za top8... mi imamo skor 0-3, sto znaci u naredne 31 utakmice skor 20-11, u proseku 2 pobede pa jedan poraz i tako sve do kraja.... koliko...
  15. Sale_Ilic

    KK Partizan - transferi

    Napisao je Grk na trojci
  16. Sale_Ilic

    KK Partizan - transferi

    Po meni fali nam i plej i centar za neke super ozbiljne rezultate. I dalje nemamo klasicnog pleja koji ne gleda mnogo kos sem mozda Madara koji jos nije za prvog pleja, plasi me da se igra ne svede na silovanje Pantera, Eksuma itd. Znaju u klubu sigurno sta rade. Opet i centar bi dobro dosao...
  17. Sale_Ilic

    KK Partizan - transferi

    Bas zanimljiv i neobican igrac, verovatno ce da igra 2 i 3... ja se jos nadam klasicnom playu
  18. Sale_Ilic

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    I Veseli , Vesterman i Lovernj su dosli u Partizan zbog DV... pa su posle postali grobari... polako... samo da se vidi borba, a to kod Zeljka mora da bude :ziveli
  19. Sale_Ilic

    Radio Mileva - prelazni rok, leto 2013.

    opet povratnik.... taman da odradi aksentijevic godinu dana i evo vec vidim kako nam se sledece godine vraca miljkon ....al dobro nije los gulan za nasu ligu... mada ni brasanac nije losiji od njega, a mladji i jeftiniji...... a za neku ozbiljniju fazu evrope smo slabi na svim pozicijama sto...
  20. Sale_Ilic

    JSL 2012/13

    mi smo imali sansu u derbiju da resimo titulu na +11 ...ko nam jebe mater sad... sad cemo jos da useremo prelazni rok i ode sve u kurac....
Top