Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Slaviša Jokanović

    O Boze Gospode....Fizicki prevaspivati igrache....Kakvih sve umova ima i posle se pitam zasto zivim u ovakvoj drzavi... Znash ljudi nisu stoka i postoje i kulturniji i efikasniji nacini da se reshe problemi.....Tuci igrache zato sto ne igraju po tvom ukusu-u najmanju ruku bolesna logika...
  2. Liga Evrope 2009/10

    Skor nam je 3-1-1:clap Pa za nas nema zime sto se mi tripujemo.....:? Upravo zbog ovakvih demagogija mi smo tu gde jesmo.....
  3. Liga Evrope 2009/10

    To majstore!Nisam hteo ovo da pominjem al drago mi je da ima josh ljudi koji su to zapazili.Jeo je zivu decu mesec-dva dana po dolasku sa priprema repke i pre toga dok je trener bio neko drugi.....Al necemo mu pominjati ime :wink:
  4. Slaviša Jokanović

    Ako nesto mrzim to je generalizacija.Pazi ovako ako ja danas kazem Fejsa je losh a sutra npr Ala Munja kaze Fejsa je igracina to ne znaci da prekosutra mozesh ti da se javish i kazesh SVI ste pljuvali Fejsu a sada ga SVI hvalite....Kapirash?Obrati malo vishe paznju na pojedince ko sta tvrdi i...
  5. Liga Evrope 2009/10

    @TRajkovski moj utisak je da je pred utakmicu sa Zilinom od strane nekih garantovano da ce ako Jokan ostane Zilina biti pociscena.Naravno nisam verovao u to pa sam tu i tamo popio po koji kazneni poen kao i masa ljudi koja je odstranjena sa ovog foruma ali to sada nema veze....Poenta price je...
  6. Liga Evrope 2009/10

    Jeste bilo ruzno al' kad drugacije ne moze.Umesto da je kad je uvideo da nije za trenera dao ostavku on istrajava.I dalje istrajava ni posle ovoga je nece dati.... Najgora stvar koja moze da se desi je da on ostane i za dvomec,onda mozemo da se pozdravimo.Jedina sansa promena trenera da...
  7. Slaviša Jokanović

    Jokanovic=Muslin toliko....(a mozda je i gori,ovi cigani su bar mogli da se povezu)
  8. Slaviša Jokanović

    Ma glavni argument im je do sada bio-krivi su igraci mashe sanse...Koje smo to sanse sinoc propustili?Jednu jedinu polupriliku iz neke odbice smo iskoristili i...Koji je sad argument,SMEKER JE.Znaci xaxaxaaxaxa...Ne verujem.... EDIT @David Da ti kazem i ovaj trener Apoela bi bio bolja...
  9. Liga šampiona 2009/10

    Dobro sto je samo jedan pa nemamo toliko prilike da ga pljujemo....Opusteno hvalicemo ga na jesen kad pobedi Cukaricki :wink:
  10. Liga šampiona 2009/10

    Xaxa.Nije on nadigran nego sam ja...Totalno bez argumenata branish Jokana a krivish igrace koje je on selektirao i dao im da igraju....
  11. Liga šampiona 2009/10

    Ma nije kriv Jokan ljudi.Vi ste svi ludi.....:roll:
  12. Liga šampiona 2009/10

    JOKAN-Epic fail,izmene za udzbenike a komentator katastrofa kao i uvek....
  13. Evroliga 2009/10

    Samo da izbegnemo Makabi u 3. i Himki iz 5. nema zime za Partizan....
  14. Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

    Iako mu ugovor nije zvanično istekao, klub je odlučio da se zahvali Palasiju, koji je tokom prošle sezone prosečno beležio šest poena, dva skoka i četiri asistencije, dok sa Vilkinsonom i Ranikom nije obnovljena saradnja. Idem malo u off ali odavde bi najbolje legao Temu Raniko.Sanjao sam...
  15. KK Partizan 2009/10

    Ma kako nije.Pogotovo onomad kad je ulazio zadnjih 15 sekundi u igru....:rolleyes:
  16. KK Partizan 2009/10

    Ljudi da li vi stvarno mislite da ce Dule dozvoliti da nas ozbiljni timovi kantaju sa preko 20 razlike i da gubimo protiv nekih Brose Basketa i slicnih.JA NE MISLIM!!!Tako se ne prave igraci... Prelazni rok je tek poceo,kockice tek pocinju da se slazu.Kombinacija je milion a kako ce tim...
  17. KK Partizan 2009/10

    Takodje Marko Milic i Malik Dixon(igrao za Zadar pa preshao u Igokeu) su se pominjali zimus...Mozda su josh aktuelni....
  18. KK Partizan 2009/10

    Znaci da sumiramo.Samo 2 igraca od svih nabrojanih su u igri da ce da pojacaju Partizan.Pa da krenemo redom:Kecman-sanse gotovo nikakve prelazi u Panelinios,Dasic-buducnost ne zeli da ga pusti u Partizan vec bi da ga utopi u NBA,male sanse ali postoje. Markovic-klauzula 250.000 ako platimo...
  19. KK Partizan 2009/10

    Sto bi bilo to to ako ostaju Lasme i Vesely?Pa NLB i Evroliga nemaju ogranicenje tako da mi do pocetka nashe super lige tj tamo do marta,aprila mozemo da furamo i 3 stranca.M moze da bude i Milt Palacio mada bi ja vishe voleo Hausa :D
  20. KK Partizan 2009/10

    A niko pod M ne pominje Milosa Vujanica.... :) To bi bilo extra....
Top