Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. hahahahahhahaha jos koji dan i gotovo :D .......kad god ocete mi smo na serveru uvek......samo...

    hahahahahhahaha jos koji dan i gotovo :D .......kad god ocete mi smo na serveru uvek......samo javite kad i igramo...ostavi prijavu na forumu za slot...da bi mogo da ulazis i kad je pun server...
  2. neka si mi ti ziv i zdrav...samo cuvajte se zajebani su ovi na pumpama....:D

    neka si mi ti ziv i zdrav...samo cuvajte se zajebani su ovi na pumpama....:D
  3. Letnji prelazni rok 2009/10

    stvarno me odusevljavate.....fali jos Misa Tumbas da se registruje na forum i zajebanciji nikad kraja:clap:clap:clap
  4. 91.150.72.230:27059

    91.150.72.230:27059
  5. aj malo 1 na 1...

    aj malo 1 na 1...
  6. aj na kanter.....

    aj na kanter.....
  7. aj udji da igramo caunter svi smo tamo.....

    aj udji da igramo caunter svi smo tamo.....
  8. Dule Vujošević

    dule legendo srecan rodjendan....da nas vodis jos toliko godina i isto toliko titula da uzmes....sve najbolje.....
  9. traje brate jos 100 godina:banghead....sad sam gledao kod njih na forumu mislim da se jos grupe...

    traje brate jos 100 godina:banghead....sad sam gledao kod njih na forumu mislim da se jos grupe nisu zavrsile.....:D
  10. да ниси за неку блеју око 9?Мало неких пола сата чисто да се промувамо....

    да ниси за неку блеју око 9?Мало неких пола сата чисто да се промувамо....
  11. aloooooooooooooooooo

    aloooooooooooooooooo
  12. ocu ,kad se nalazimo?

    ocu ,kad se nalazimo?
  13. jos jednom hvala za slike za zastavu i barjak....:ziveli

    jos jednom hvala za slike za zastavu i barjak....:ziveli
  14. jes mi poslao?

    jes mi poslao?
  15. da,da.........

    da,da.........
  16. srecan rodjendan....:ziveli

    srecan rodjendan....:ziveli
  17. па добро...нек правци боли ме курац...мени је само реко да нас води на пиће сутра...

    па добро...нек правци боли ме курац...мени је само реко да нас води на пиће сутра...
  18. videcemo nesto....

    videcemo nesto....
  19. u 9 ispred tvoje zgrade....

    u 9 ispred tvoje zgrade....
  20. aj nam brate objasni proceduru za server....mi pojma nemamo sta treba da radimo...objasni nam pa...

    aj nam brate objasni proceduru za server....mi pojma nemamo sta treba da radimo...objasni nam pa sto pre to da obavimo da imamo nas server...:ziveli
Top