Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. maidros

    FK Partizan 2023/24

    Ne pišem puno, jer i ne pratim puno. Šta i da pratim? Uništio nas je totalno. Ovo je sve sasvim očekivano i normalno. Nema šanse da ne izađu na teren u sredu. Mislim, DAJ BOŽE da ne izađu, ali nema šanse. Nažalost.
  2. maidros

    Zimski prelazni rok 2023/2024

    Misliš Tomićev? Koga je tu Marko Nikolić doveo? Kako bi oni prošli protiv Mančestera? XD Mislim, bila je to stvarno super godina, ali meni je lepši fudbal igrala postava koju sam naveo. Opet mislim da bi gore navedena postava, pobedila i tu ekipu :) Brate Žive ne slažemo se oko ovog ;) Ono...
  3. maidros

    Zimski prelazni rok 2023/2024

    Partizan: Stojković - Miletić, Ostojić, Pavlović, Urošević - Natho, Zdjelar - Tošić Suma, Asano Sadik. Bez tri gola razlike, bi bila sramota.
  4. maidros

    Zimski prelazni rok 2023/2024

    Čitam ovde razne komentare tipa "Uzesmo 4,5 miliona za Ilića" , "Za Saldanju bi bila puna kapa 5+ milki" i slične menadzerske priče... Koje smo mi pare ikada uzeli? Shvatite ljudi već jednom, da te pare Partizan nije video, ne vidi i videti neće NIKADA. Sve što prodamo ide u drugu kasu...
  5. maidros

    Zimski prelazni rok 2023/2024

    Ko prati Partizan u poslednjih 20-tak godina, zna da je svaki zimski prelazni rok u Partizanu - odlazni! :D
  6. maidros

    FK Partizan 2023/24

    Dobili su izbore. Dobijaju i derbi, naravno. Tu se mi najmanje pitamo. Mora da se proslavi to. Pa na šta bi ličilo da sad izgube? Možda padne opet neka slavljenička torta, kao Bajko onomad :puke:
  7. maidros

    Liga Konferencije 2023/24

    Da se ne lazemo ljudi. Koliko god je covek gotivan i legenda. Koliko god je dao, a dao je puno Partizanu. Kao trener je nula.
  8. maidros

    Liga Konferencije 2023/24

    Kud se i vratih...... Unistio nas je. Nema vise kluba, ovo raspustiti, pod hitno!!!
  9. maidros

    Letnji prelazni rok 2023

    Kaže mi drugar Norvežanin, da je Zahid bio talenat i da je nestao i da ga Norveški mediji više ne prate. Ofanzivni vezni, tehničar sa ok dodavanjem. Kaže da ne bi baš trčao u prodavnicu da kupi njegov dres, ali ako se dobro uklopi u ekipu, možda i ostvari svoj potencijal.
  10. maidros

    Liga Konferencije 2023/24

    Pozdrav svima. Prva utakmica Partizana koju sam odgledao posle Šerifa. Nemam pojma ko su ovi novi :D Utisak je da smo dobili top golmana. Takođe je jasno da nam fali još 3-4 ozbiljna pojačanja za pristojnu sezonu u evropi. Što se tiče sledećeg protivnika, ja ne bih puno brinuo. Ribari nam...
  11. maidros

    Uprava i marketing

    Ljudi znam da sam se odjavio sa FK Partizan, ali ovo sa ostavkom i odbijanjem iste....
  12. maidros

    Liga Konferencija 2022/23

    Samo da se javim da i zvanicno prestajem da pratim FK Partizan. Govna!
  13. maidros

    Liga Konferencija 2022/23

    Popoviću bistu da gradimo ispred stadiona. Zadovoljan sam pobedom.
  14. maidros

    Zimski prelazni rok(Radio Mileva) 2022

    Svakako je naređeno da budemo drugi. Tako smo se i pojačali.
  15. maidros

    Zimski prelazni rok(Radio Mileva) 2022

    Zato su i potpisali ugovor sa njim u avgustu, da bi ga uvaljali na zimu. Prodali su Milovanovica - gde su pare? Prodace i ovog decka - para nema. BRAVO Ivice :clap , odlican pocetak!!!!! :puke:
  16. maidros

    Zimski prelazni rok(Radio Mileva) 2022

    Miloš Jojić figurira kao opcija, i dalje se pominje Gojko Cimirot, aktuelan je i Dolev Haziza, ali stav ljudi iz Humske je identičan kao maltene u svakom prelaznom roku: da bi neko došao najpre neko mora da ode. :gaah:
  17. maidros

    Zimski prelazni rok(Radio Mileva) 2022

    Svi koji prate Partizan u poslednjih 30 i kusur godina, znaju da je zimski prelazni rok - odlazni. :D
  18. maidros

    FK Partizan 2022/23.

    Na pitanje da li je zadovoljan ponudom Partizana, Ifet je sasvim direktan. „Jesam, ali meni je i ovde prelepo. Stekao sam donekle prepoznatljivo fudbalsko ime, popularnost“. Who the FUCK are you? :pop
  19. maidros

    Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

    Al sam se smorio.... Super lik. Grobarcina! Saucesce porodici
  20. maidros

    Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

    Vazura sta bi sa tuzbom za Asana? Kakva nama govna sede u upravi!
Top