Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. FK Partizan 2016/17

    E moj Tomicu Nisam pristalica brzog smenjivanja trenera. Prosto verujem da se kockice moraju složiti i da je za dobre rezulatate potreban sistem i vreme. Naravno uvek ima izuzetaka tipa Drulović. Inače na takav moj stav najviše je uticao slučaj Vujošević. I sada dođe jos jedan bolan poraz...
  2. FK Partizan 2016/17

    Priključujem se talasu forumaša koji su zadovoljni prikazanom igrom! Rezultat je druga priča... Nemam šta drugo pametno da dodam, nego imam samo poruku za one nezadovoljne igrom... Ljudi ne sećam se kada je moj otac za mojih 32 god. poslednji put pohvalio igru Partizana, čak sam pomislio da se...
  3. KK PARTIZAN 2015-16.

    ZKNPHB Maxi pogodio sustinu. Koliko se ekstremno pretilo klubu na prethodnim strana ako se slucajno podrzi FIBA i sta sad ?! Naravno klub je trebalo mudro da cuti i osluskuje. Inace ovde na forumu ima toliko netrpeljivosti medju ljudima da to postaje zabrinjavajuce.
  4. KK PARTIZAN 2015-16.

    FIBA vs ECA Neko moje zapažanje mišljene kom jatu da se priklonimo FIBA vs ECA. Dugo sam bio na strani fibe i njihovog zalaganja za sistem takmičenja sličnom ligi šampiona, znači da se omogući svakom prvaku države da dobije priliku da zaigra elitno takmničenje , dakle nikako neki zatvoren...
  5. Uprava i marketing

    Nisam u toku Samo konstantacije ne očekujem odgovor. Zašto se traži zamena Tomiću? Da li vam je toliko dosadno ? :D
  6. Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

    Kecman Za mene je Miloje gospodin i nemam problem da mu u ovakvim okolnostima cestitam na osvojenom kupu. Njegovi buduci potezi u karijeri me ne ineresuju, nisu se jos ni dogodili! I ove spekulacije rekla kazala neka su na cast onima koji ih serviraju! Mozda imate neku potrebu ili zadovoljstvo...
  7. Liga Evrope 2015/16

    Lek igor-1 za post :clap . Pesma koja pruza utehu https://youtu.be/23yVMMO2f7Y
  8. FK Partizan 2015/16

    link Iščačkaj ovde http://livetv.sx/rs/
  9. FK Partizan 2015/16

    Samo da vam razjasnim misteriju oko tog faula :D . Sale je igrao rukom malo pre toga , sudija pustio prednost , igrac spartaka pada kao upucan i sudija ipak prekida igru zbog prethodnog igranja rukom. Ne znam zasto dizete toliku frku :ziveli
  10. Uprava i marketing

    Sale za pomocnog trenera Veorvatno obuzet emocijama sinoc sam sanjao o Partizanu i MOZDA IMAM RESENJE za trenutnu krizu rezultata u domacoj ligi! Malo vicem kako bi mozda neko i procitao post i razmislio o ovoj ideji , ne secam se da je neko nesto slicno predlagao. Elem definitivno se Kizi ne...
  11. Liga Evrope 2015/16

    Hvala Hvala svima koji me podsecaju da u Evropi igramo samo protiv rasapalih ekipa :confused ! Mi smo inace azdaje, sve pobede redjamo u fantastcinoj Jelen Super ligi. :D:
  12. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Jedna stvar je još jasnija, ukoliko smene Vujoševića najviše će slaviti cigani, možda naprave masovni skup na Kalemegdanu uz vatromet i bakljadu... A možda i snime film "Kako smo srušili Svinjoševića" :puke
  13. KK Partizan 2014/15

    Je-Ne-A je najavio da ce se nesto desiti jos pre prijateljske sa Megom, predvideo uzburkavanje foruma, tvitera i pobegao do ponedeljka... Uzgred ne mogu da verujem da neko pored svega moze postavi Sasu Pavlovica ispred Duleta. :pop Jeste Sale car , ljudina i velika Grobarcina, ali on je kad...
  14. KK Partizan - sezona 2013/14

    Mozda je malo off ,ali moram da skrenem paznju svima onima koji postavljaju pitanje "kako bi vi reagovali da vam Dule tako napadne dete?". Zivim u Japanu , zena mi radi u njihovoj srednjoj skoli (slabije rangiranoj nesto kao kod nas Zmaj...) i znam kako ovde funckionisu odnosi ucitelj...
  15. FK Partizan - sezona 2013/14

    Muka mi je bilo procitati sve prethodne postove, neke sam preskakao, a tako ce vecina verovatno preskociti i ovaj moj. Ali moram samo kratko, mnogi navode kako je Vuk sa Kojicem bio prvi ?! Dragi ljubitelji fudbala najvece zasluge za jesenju titulu po meni je imao golman Stojkovic ,koliko je...
  16. KK Partizan - sezona 2013/14

    Da li je neko primetio da pre svakog meca samo kukamo samo da se niko ne povredi?! Eto povreda ponovo i sta sad ( Dule kriv, losa karma...)? Stvarno umemo da izbaksuziramo. Zabranio bi termin "samo niko da se ne povredi"... Povrede su sastavni deo sporta.
  17. FK Partizan - sezona 2013/14

    Zaista je uzivanje gledati ovakav Partizan. Kritikovao sam Volkova u prethodnim utakmnicama, ali ovu je odigrao mnogo bolje...
  18. KK Partizan - sezona 2013/14

    Паки svaka cast. Samo meni je mucno sto Vujosevic nije sam stavio glavu na panj. Iako se Je-Ne-A trudi da siri optimizam, meni se cini da cemo se ove godine okliznuti i ostati bez Evrolige. Da li zbog toga treba da leti glava, to svi mi treba da se zapitamo? Ili je ipak razlog njegovo mesanje...
  19. Partizan i mediji

    Jedan predlog za Tegeltiju ako cita ili ako moze neko da mu prenese. Zbog medijske magle koja se nadvila nad Partizanom , a preti da preraste u totalni mrak neka Tegi izmontira , pusti neku konferenciju Vujosevica bez tona. I neka se na kraju izvini sto je bez tona i da to nije njegova greska...
  20. Uprava i marketing

    igor-1 je upravu. I ukoliko je taj ugovor sa Lavom toliko stetan sigurno nije potpisan na 99 godina. Ako se pojave neki novi pametni ljudi u klubu ili kada istekne ugovor skinuti, iscupati , zapaliti ili kako ko voli, tih 500-600 Lav crnih stolica i kraj. Mene je licno bilo sramota onog sarenila...
Top