Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Nemanja-NUSKNVP

    FK Partizan 2016/17

    Jeste, minimalni.
  2. Nemanja-NUSKNVP

    FK Partizan 2016/17

    U prvom cugu su umesto Kljajića, Marjanovića, Leonarda i Đurđića ušli Stevanović, Kosović, Mutombo i Božinov. Posle su Jankovića i Alena menjali Đuričković i Đole Jovanović, na kraju su ušli Ćirković i valjda Damnjanović umesto Balažica i Evertona.
  3. Nemanja-NUSKNVP

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Portal koji je nosio ime VolimPartizan.net. Kad je privremeno ugašen ovi su ukrali ime, dobili nastavak rs. i počeli da se predstavljaju da su ti isti momci. Pošto sam bio deo ekipe koja je radila na originalnom portalu znam o čemu pričam, evo ti konkretan primer, sa KK smo imali korektnu...
  4. Nemanja-NUSKNVP

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Taj portal je obična bezobrazna kopija nekadašnjeg portala iza koga stoji jedan čuveni banovani član ovog foruma (jedan od njih). Momci se ne libe da se lažno predstavljaju tvrdeći da je to isti portal koji je postojao do pre nekoliko meseci, kopiraju postove sa raznih foruma i konstruišu svoje...
  5. Nemanja-NUSKNVP

    Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

    Kako to da je jedva i igrao, kad je sem dva meča u kojima je u jednom ušao sa klupe i u jednom igrao do pred kraj meča na svim ostalima igrao svih 90 minuta? A i ljudi koji su ga gledali skoro svakog vikenda imaju samo reči hvale za njegove partije.
  6. Nemanja-NUSKNVP

    Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

    U Olimpiji igrao odlično, u Legiji igrao odlično, kod dunstera koji je ekipu uništio na pripremama odigrao slabije, biće da je do njega.
  7. Nemanja-NUSKNVP

    Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

    Svakog ko vređa Miroslava Radovića treba da je sramota, to je dokaz koliko mi navijači nemamo pojma o fudbalu i koliko nema čovečnosti u nama. To što je Miroslav Radović doživeo u Partizanu za ovo kratko vreme i zbog čega je otišao, teško da bi doživeo i u najzabitijim mafijaškim pripizdinama po...
  8. Nemanja-NUSKNVP

    FK Partizan 2016/17

    Škuletić je u dve polusezone kod nas imao ukupno 9 asistencija, 6 u onoj prvoj prolećnoj polusezoni i 3 u jesenjoj naredne godine. Što se tiče šansi koje je sam stvorio tu je ispred Božinova, aktivniji je generalno u igri, ali po procentu realizacije vaga preteže poprilično na stranu Božinova...
  9. Nemanja-NUSKNVP

    Uprava i marketing

    Moreira bi baš potrčao da glasa za Bjekovića :)
  10. Nemanja-NUSKNVP

    Radio Mileva 2015

    Cigani i mafijaške metode, volume ko zna koji po redu. http://volimpartizan.net/2015/06/20/veliki-pritisak-na-ivanica/
  11. Nemanja-NUSKNVP

    PRELAZNI ROK - ZIMA 2014/2015

    Istina je na sredini. Babović je dočekan s podozrenjem ali kasnije je na neki način pobrao simpatije jer je igrao dobro u onoj ligi rezervnih timova, ali i to je više bila posledica želje da neko u timu zameni raspalog Tomića. Nije bio nešto dizan u nebesa ali je većina ipak pohvalila to što...
  12. Nemanja-NUSKNVP

    Uprava i marketing

    Vala ja se brinem da li će iza velikog sportskog radnika ostati i igrački kadar, samo čekam kad će novine početi da štancuju bombe koje muta sprema za nastavak mandata, i veliku žalost što je sprečen da ih dovede :D
  13. Nemanja-NUSKNVP

    Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

    I šta sad zato što je tu igrao neki Malbašić ja treba da cenim Tomića koji je dobio šansu da igra u LŠ i LE kao starter, da igra pored Ilića, Moreire, Vukića, Ilieva i da deluje kao da ima 40 godina, da se sprda i pljuje na klub svojim ponašanjem i fizičkom spremom. Neka se nose tavkv igrači u...
  14. Nemanja-NUSKNVP

    FK Partizan 2014/15

    Ja se bojim odlaska Škuletića (iako se nadam da će ostati da osvoji titulu i titulu najboljeg strelca lige da bi zabo jači ugovor), uz Andriju koji je unapred prežaljen, ostatak ekipe verujem da će ostati, naravno tu ne računam one za koje se nadamo da će otići konačno. Zavisiće sve od izbora...
  15. Nemanja-NUSKNVP

    Uprava i marketing

    Ma daj, nije valjda neko veruje u to loženje?
  16. Nemanja-NUSKNVP

    Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

    Ne držite me za reč ali meni nešto u sećanju da je on otišao iz Partizana zato što je bio ucenjen da potpiše za Šiptara ukoliko želi da igra, i da je zbog toga otišao, opet kažem ne držite me za reč ali tako se nečeg prisećam.
  17. Nemanja-NUSKNVP

    Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

    To je taj. Priča se za njega da je bio najbolji u svojoj generaciji ali menadžerske mutljavine prete da mu karijeru svedu na karijeru jednog Nikona Jevtića.
  18. Nemanja-NUSKNVP

    FK Partizan 2014/15

    Ćirković je imao temperaturu.
  19. Nemanja-NUSKNVP

    Liga Evrope 2014/15

    Ako disciplina i motivacija budu na maksimalnom nivou kao što su bile protiv Totenhema možemo da se nadamo pozitivnom izdanju. Ako to izostane, odnosno, protivnik nas dovoljno ne ,,napali" kao u bližoj ili daljoj prošlosti (Sampdorija, Briž, Standard, Tuluz, Apoel, Ludogorec, Nefči, Asteras)...
  20. Nemanja-NUSKNVP

    Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

    Ljajić strelac u pobedi Rome. Za mene lično jedna lepa vest, Jokan startovao ubedljivom pobedom na gostovanju Šefildu.
Top