Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. vancouver

    PFC nostalgija: istorija, legende, stare slike

    Super fotke svaka cast svima, ali da li neko provaljuje lika u nesvjesnom stanju koji lezi na zemlji na slici "neredi u Vinkovcima"
  2. vancouver

    Zimski prelazni rok 2010/11 - Radio Mileva!

    Da li je ovo istina da Kleo ide u Kinu? U sve bih mogao povjerovati ali u Kinu tesko>Pozdrav
  3. vancouver

    Hokejaški klub Partizan

    5-1 protiv Triglava.Samo napred crbo-beli ........
  4. vancouver

    FK Partizan 2010/11

    Moze li iko da mi kaze ko su ova dva lika desno od djure
  5. vancouver

    PFC nostalgija: istorija, legende, stare slike

    Utakmica broj 4 u spensu je bila totalno ludilo.Ja sam krenuo ko gospodin iz beograda vozom bez ikakvih problema i trzavica a vratio sam se kuci 2 kile slabiji i kao da sam prezivio brodolom.Ja za bolju atmosferu na basketu kad je partizan gostovao ne mogu da se setim i za mene je ova utakmica...
  6. vancouver

    PFC nostalgija: istorija, legende, stare slike

    Veoma lepa tema samo sta treba vise diskutanata da se ukljuci.Evi ja cu izneeti moje utiske sa utakmice zeljo-partizan 3:3 na Grbavici u sezoni 1987 koju sam umalo zaboravio da je neko od diskutanata nije pomenuo na predhodnoj strani.Kisa je lila celi dan i nije prestala ni za vreme utakmice.To...
Top