Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Webb

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Najgora ekipa ikad. Toliko bez muda da je zastrašujuće. Ljudi se bukvalno svaki put uplašen pobede Sledeci i meč treba da bude prazna hala pa bar malo sramota da ih bude
  2. Webb

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    za aleksu rekose da bez 6 nedelja pauze nema nista.. elem koliko je realna ova prica da jurimo Keenan Evans ?
  3. Webb

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ajde Zeljko, kompletiraj ekipu :D
  4. Webb

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Bolji opis od ovog ne moze, bravo! :D
  5. Webb

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Saberu se malo da i graju odbranu i odma pobeda.. Napad nesporan, mada tu tek ima prostora za napredovanje sa ovom ekipom bukvlano sposebnoa da svakom strpa 100poena, ali samo da se zategne odbrana i bice mnogo lakih poena
  6. Webb

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Slobodno mozete da promenite ime teme u PAD PARTIZANA. Sramota aposlutna sramota, andjusic ako ima i malo obraza sam ce da uzme ispisnicu a ni adjusic moze da mu se produrzi slobodno, ni pontika nije daleko al ajde da kazemo da je izaso iz povrede pa ima i neko opravdanje.
  7. Webb

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    zao mi zbog malog trifunovica, a ostali svi na trodupli trening dok ruke i noge ne osecaju vise da su njihove
  8. Webb

    KK Partizan - transferi

    ako ross dodje ja cu svima da vam popusim k... i to sa merakom i bez zurbe! :D
  9. Webb

    KK Partizan - transferi

  10. Webb

    KK Partizan - transferi

    huh, batica nam treba ko leba. Dobro nam ti dosao!
  11. Webb

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Tuzno je sto sa ovako ocajnom igrom u svim segmentima ispustismo pobedu... 31:16 u skokovima za Baskoniju.. hocemo li napkon dovesti nekog centra u pm! a onom cupavom majmunu treba neko da plomi ruke u bg-u
  12. Webb

    KK Partizan - transferi

    ^sve je to lepo, al prodje 1/;3 sezone mi nikako da dovedemo tog centra koji nam fali ko leba.
  13. Webb

    KK Partizan - transferi

    Dobro nam dosao,! fali nam skakac ko ozeblom sunce.. tako da ce batica da bude zaduzen za taj deo posla :)
  14. Webb

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    ovo je bukvalno utakmica koja lomi sezonu.. 1:4 bi bila ozbiljna katastrofa iz koje bi se tesko povadili. Pobediti na ovaj nacin vraca ultra samopozdanje i ekipi. da mogu a mogu bogme. Panter se trenutno raspada ali sto rece neko od kolega forumasa ima kredita ihaha tako da mu ne zameram...
  15. Webb

    KK Partizan - transferi

    Ako ovaj dodje nekim cudom ja ne znam ko ce njega moci da zaustavi kad krene na kos...
  16. Webb

    KK Partizan - transferi

    Mnogo zurimo sa tim jaci nego prosle godine.. Momci koji su dosli su klasa nema sta ali jedan ozbiljnu kosarku nije igrao posle najezajebacniej povrede u sportu a drugi nikad evropsku kosarku video nije. Mozda to bude plus pa mu legne 2 puta bolje nego NBA a mozda i ne.. Tako da aj da...
  17. Webb

    KK Partizan - transferi

    ^bice ti lakse kad pocne da dominira u reketu :)
  18. Webb

    KK Partizan - transferi

    Mirotic u BG-u, cige se vec primile da ce kod njih. Ali ne bi reko da je slucajnost sto nosi crno/belo :)
  19. Webb

    FK Partizan 2016/17

    Treba lepo da nas ugase ko klub i da zavrsimo pricu sa ovim sportom jer mi smo jedna sramota 100 puta smo to dokazali i nema potrebe vise da dokazujemo bilo sta.
  20. Webb

    KK Partizan 2014/15

    neki dobar link za stream ?
Top