Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Mister NO

    Kvalifikacije za Ligu Šampiona 2017/18

    A da li ce Salzburg uopste igrati kvalifikacije za LS, oni i Lajpcig imaju istog gazdu pa je bila neka prica da dva tima koja imaju istog vlasnika ne mogu da igraju isto takmicenje?
  2. Mister NO

    FK Partizan 2016/17

    U rupi, prvo kolo ply offa
  3. Mister NO

    FK Partizan 2016/17

    Mislim da je krajnje vreme da se organizujemo i napunimo stadion na prvoj utakmici, mislim da je 25. Priznajem ja sam prvi koji je prestao da ide u Hram zbog lopovske uprave i njihovih poltrona sa Juga ali ovo sada je prvrsilo svaku meru, izbacivanje iz Evrope vise niko i ne pominje kupili su...
  4. Mister NO

    FK Partizan 2015/16

    Ovakav JUG je najveca sramota u istoriji Partizana
  5. Mister NO

    Dule Vujošević

    E moj Dule, da si pre 2 godine ili bar sada pristao da udjes u vodjino dupe sad bi i dalje bio trener, mogao sida hvalis vodju na sva usta, KK bio dobio neku crkavicu da prezivi i da bude slabasna konkurencija FMPu i tako do propasti ali ne, ti si odlucio da su obraz i cast vazniji od prokletih...
  6. Mister NO

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Mene je Pera bas mnogo razocarao, mogao je da kaze da je Dule najbolje resenje za trenera i da on to treba i da ostane a ne da mu ovako "zabije" noz u ledje. Nije on malouman pa da ne zna koji je pravi razlog njegove smene. Svaka cast Miloju ako je stvarno odbio ponudu.
  7. Mister NO

    Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

    Cija su oni filijala?
  8. Mister NO

    KK Partizan 2014/15

    Bez preterivanja jedan od lepsih i najemotivnijih trenutaka, stvarno smo INSTITUCIJA. @Skyfire, cuo sam od vise igraca da ce da potpisu dresove i da svi idu na aukciju.
  9. Mister NO

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Koliko se ja secam Danilovic je tada bio podpredsednik FIBA tako da smo se zato odlucili za Suproligu
  10. Mister NO

    KK Partizan 2014/15

    Cedevita nam sada bezi 3 pobede i sa eventualnom pobedom im prilazimo na 2 i plus smo losiji u medjusobnom duelu tako da jako tesko mozemo do 3. mesta
  11. Mister NO

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Neki novinar je pitao Gagica da li im ovo dve ubedljive pobede podizu samopouzdanje pred 4 utakmicu? Dule se okrenu ka Gagicu u fazonu NE i krene da odmahuje glavom. A Gagic krene sa pricom: Pa sigurno da nam znaci. I onda pnaj Duletov pogled je f ali Gagic i dalje nastavlja po svom i tu ga...
  12. Mister NO

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Kakva pobeda kad su prisli na -6 stvarno sam se uplasio, posto sam imao cast da prisustvujem utakmici da podelim sa vama jednu smesnu situaciju. Dok je rasko imao loptu neki lik mu dobaci: RASKO VRATI NOS, PROSAO JE MASKENBAL :buhaha:buhaha:buhaha Pokidali smo se od smeha
  13. Mister NO

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Uf nisam verovao u ovo. Veceras sam od pola8 do 8:20 bio ispred D ulaza i cekao da udjem, usao je solidan broj prvo su pustali samo sa kartama da bi na kraju ostalo nas 50 tak bez karti iako je jedan od vodja rekao da se ne pravi guzva i da svi ulazimo nije se tako desilo na kraju je bilo...
  14. Mister NO

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Mislim da je ovo velika greska ali igrace moramo podrzati veceras. Jel moze nekako da se udje veceras ako neko nesto zna moze i na PP.
  15. Mister NO

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Evo je licna Bertansa pre povlacenje ekipe https://www.youtube.com/watch?v=iUfVJYJc-JU&feature=youtu.be&t=18s
  16. Mister NO

    KK Partizan - sezona 2013/14

    A sta dobijamo sa ovim sto igramo finale i sto ce nas FPM "posteno" pobediti i na terenu osvojiti titulu? Mogli bi umesto petokrake u grb da stavimo fikus jer ovako samo sluzimo za ukras.
  17. Mister NO

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Ladno smo pristali da igramo 3 na 5 i treba da nas jebu
  18. Mister NO

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Prvi put sam napustio neku utakmicu pre kraja ovo je stvarno kriminalno sudjenje, licna Bertansu pre povlacenja ekipe je smehotresna i apsolutno podrzavam da se napusti teren ali, cemu onda ovo vracanje na teren sta se i mi koji kurac ciganisemo hocu kakim necu kakim ako smo napustili teren...
  19. Mister NO

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Bojim se da su neki drugi pilicari umesali prste.
  20. Mister NO

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Od sezone 2006-07 kada smo poceli da ulazimo u top 16 do sada pobedili smo sve buduce prvake evrope (4) a sa ostala 4 prvaka nismo se sastajali tako da nismo ni imali priliku da ih pobedimo
Top