Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Black&White Man

    Poli Timisoara & other friends

    Навијачи Политехнике у Кикинди певају Косово је Србија http://www.youtube.com/watch?v=bEVAKBKDGAc
  2. Black&White Man

    Evroliga 2010/11

    Хвала кошаркашима Партизана што постоје.
  3. Black&White Man

    Evroliga 2009/10

    А одбрана у другом полувремену и нарочито у последњој четвртини савршенство. Ово може само Партизан. :pfc: Дуле је чаробњак (и један и други)
  4. Black&White Man

    Брате ја тренутно завршавам историју. Остала су ми још два испита. Није тешка али није ни лака...

    Брате ја тренутно завршавам историју. Остала су ми још два испита. Није тешка али није ни лака. Посла нема ни за лека, без постдипломских тешко да ће се наћи нешто добро. Мој савет ти је да упишеш историју једино уколико је баш волиш, а уколико не, онда се немој замајавати. Поздрав и свако...
  5. Black&White Man

    Evroliga 2009/10

    Невероватна одбрана у другом полувремену. Кецман је мајстор!!!
  6. Black&White Man

    Liga Evrope 2009/10

    Ова утакмица можда и није најважнија, али бих ипак волео да смо узели макар бод. Игра за нијансу боља него на друга два гостовања (пре свега у одбрани), али резултат исти. Утакмица јако лоша. Тулуз таман бољи за тај један мршав гол.
  7. Black&White Man

    Liga Evrope 2009/10

    Није ни добро а ни лоше. Шансу имамо, али само уз много бољу игру. Људски је надати се.
  8. Black&White Man

    Liga Evrope 2009/10

    Игра није баш била најбоља, али ова победа би требало да мало поправи расположење у екипи. Све у свему биће боље. :napred Partizan
  9. Black&White Man

    KK Partizan 2009/10

    Добродошао у победнички тим. :clap
  10. Black&White Man

    Liga Evrope 2009/10

    Уз максималан респект према противнику и озбиљнију игру можемо до групе.
  11. Black&White Man

    Partizan i mediji

    Два "стуба Српства" се, чини ми се, ослањају један на други. Само се поставља питање који ће први пасти и повући овог другог за собом.
  12. Black&White Man

    Liga šampiona 2009/10

    Коначно је десетак `ладних донекле охладило моју главу. Све је речено у постовима испред мог. Преостаје нам само нада. Као што неко рече уколико не прођемо ове индијанце онда ни заслужујемо ЛШ. Напред до коначне победе. Како год да буде бићемо уз тебе.
  13. Black&White Man

    Liga šampiona 2009/10

    Лепо. :ziveli
  14. Black&White Man

    Vaš omiljeni gol

    1.Васиљевићев гол за 3:1 против :pickaciganska у купу 2.Кежман за победу 3.Миливоје
  15. Black&White Man

    Evroliga 2009/10

    Ово је ок група. Биће тешко, али ми и не можемо другачије. Радујем се, као и сви сусрету са циганијакосом.
  16. Black&White Man

    Liga šampiona 2009/10

    Добар жреб. Задовољан сам.
  17. Black&White Man

    Letnji prelazni rok 2009/10

    Тим је и више него добар, и ако оде Обрад сматрам да смо јачи, ако ни за шта друго, а оно за годину дана искуства. Имам пуно поверење у Томића и Јокана, а самим тим и у Фејсу, Љајића и Вујовића (за којег је неко овде већ рекао да човек зна веома добро да одигра и да његови проблеми нису те...
  18. Black&White Man

    Letnji prelazni rok 2009/10

    Добродошао назад Крле...
  19. Black&White Man

    Letnji prelazni rok 2009/10

    http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2009&mm=06&dd=02&nav_id=363863 Ево објавио је и У92
  20. Black&White Man

    Letnji prelazni rok 2009/10

    Мондо је и раније умео да се залети са најавама тако да треба сачекати потврду са ЈНА. Мислим да је солидан играч, али сам ипак скептичан. Ипак је он био међу њима десет месеци и требаће ми времена да га прихватим. Јесте да је био међу најбољима тамо, али то ове сезоне и није било тако тешко...
Top