Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Za Partizan sve, od Partizana ništa! | Donacije za KK Partizan

    Nisam pisao ko zna od kada, ali ova cifra mi ne pije vodu. Ukupan iznos koji su objavili je oko 1,67 miliona eura Ako sam dobro sracunao najvece 1992 uplate su oko 1,35 miliona eura. Prema tabeli ima jos oko 20 k uplata. Sto ce reci da je prosjecna uplata od tih 20k oko 16 eura. To je skoro...
  2. KK Partizan - uprava i marketing

    Ni ja ne vidim ta tolika slobodna mjesta. Konkretno u sektoru 204 imas 1 slobodno mjesto u 205 je raspodat, 212 - 1, 217-1,218-1,
  3. Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

    nas Veseljak statisticki prvi igrac prvenstva :clap
  4. Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

    Ma kida Markec uvijek kad ide licem prema golu tj kad dobije tako loptu, ovi nasi majstori su to uspijevali da uradi jednom ili eventualno 2 puta u toku cijelog meca... EDIT: Za one koji mozda nisu vidjeli http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=J_op9oCx_i8
  5. Superliga 2013

    http://gifsforum.com/images/gif/other/grand/69be99262d8ac77a939a0cc9bdd95042.gif Bogdan ubica !!!
  6. Superliga 2013

    aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa puniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii kuckuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu daaaaaaaaaaaaaaaaaaaviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiidddddddddddddddddddd bertraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaansssssssssssssssssssss
  7. Superliga 2013

    Ja u prvi mah ga nisam prepoznao dok nisam pretrazio bazu podataka u glavi :D Ni ja nisam vjerovao da je nas, ali uvijek mo je bio mio a sad znam i razlog zasto je tako :D
  8. Superliga 2013

    Gazi bre!!! da ponovim po ko zna koji put Draganu treba dati dozivotni ugovor neka upise cifru:) NE nzma sta je highlight meca troumim se izmedju: Djekninog kucanje, Gagicevog alej apa ili one djevojke u dresu koja pjeva Rasku "picko ciganska" :D Oni su do psoeldnje sekunde pokusavali da...
  9. JSD Partizan - najuspešnije sportsko društvo

    Vidim da je odje ukljucen i sah, a koliko znam on nije na programu OI, vec da posebno ima Sahovska Olimpijada
  10. Superliga 2013

    Moram jos jednom iskazati postovanje za Draganceta :clap NA +20 4 minuta do kraja on KIDA u odbrani, zasluzio je mjesto u reprezentaciji ovo ljeto.
  11. Superliga 2013

    Rutinski na kraju, iako smo katastrofalno poceli (23:7), Djekna i u ovakvom mecu zavrsio u minusu sa indexima :D Al to je nas Djekna MVP
  12. Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

    Da li nam je ovo Edu najavio i da cemo sledece sezone uzeti titulu :D
  13. JSL 2012/13

    Jojic zakucao i 6. ekser na kovceg FK Crvena Zvezda. Jebiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
  14. JSL 2012/13

    Sta reci koju posluku porati :roll: ??? Neco vrati se sve ti je oprosteno Miljkovic :pop
  15. Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

    Lazme najbolji defanzivac Evrolige
  16. VК Partizan, PK Partizan

    Vidim da je Final 4 za mejsec dana, ocemo li biti kompletni do tad, tj oce li se oporaviti povrijedjeni igraci? Pretpostavljam da ce se ponovo ici na neke mini pripreme
  17. VК Partizan, PK Partizan

    Bravo momci svaka cast !!!
  18. ABA-liga 2012/13

    Doktore, nemoguce da u top 5 nema ni Rejesa ni Navara ni Fernandeza :D Puni kucku dje god se stigne :D
  19. ABA-liga 2012/13

    Rokaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj
  20. Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

    Vidim I. Emeghara, pomsilih da je to onaj nas :D Prastajte...
Top