Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. NTT

    VК Partizan, PK Partizan

    Ne mogu da verujem koji smo maleri...vise sam se sjebao zbog ovog poraza, nego posle oba ona u basketu...e, jbm ti bas....
  2. NTT

    Evroliga 2009/10

    @rkeu Hidri, kad odseces glavu, izrastu dve nove...iz tog razloga su nas poredili sa istom. Koliko god nam igraca uzmu, mi smo sve jaci!
  3. NTT

    Djuric vs Sava

    @PFC D Pa bas ti i nije dobro poredjenje. To je kao kad bi sada ovu anketu zatvorio, zatrazio neki skup podrske Savi, od tih 93% koji su za njega, nece se pojaviti svi. Mi smo uvek bili teski (kao narod) kad treba da se licno aktiviramo oko necega. Ovde se radi o poverenju, stavu, zelji, kako...
  4. NTT

    Haris Brkić 24.7.1974-15.12.2018-prošlo je 18 godina...

    Vecna slava, Harisu i hvala za sve! RIP, Majstore!
  5. NTT

    Evroliga 2009/10

    Ja ne znam sta je vama?! Vi k'o da ste bunike jeli. Nije ni Lijetvus, ni Lijetuvas, nego LJETAS! Jel slusate vi Duleta...?
  6. NTT

    Partizan i mediji

    Meni iskreno smeta sto ovakvu indiferentnost imamo kad su nasi u klubu u pitanju. Ja bih sad na sva zvona naveo gomilu situacija na nasu stetu i to onako redom, taksativno. Od pocetka do kraja! Prvo od onih ljigavih, seljackih igrarija pre utakmice, pa do onog teksta u kome se zloupotrebljava...
  7. NTT

    Liga Evrope 2009/10

    @Web Gazda Do sada nisam nista komentarisao u vezi FK-a, jer mi je sve to bilo isuvise mutno i nejasno, ali posle ovog tvog posta, sve dobija drugu dimenziju i neki uvrnuti smisao. Nekako mi je laknulo kad sam ovo procitao (!?). Nisam zeleo da verujem da smo toliko ocajni. Ako su u pitanju sve...
  8. NTT

    KK Partizan 2009/10

    Burno vece za nas... http://kosarka.rs/main.asp?dir=news&newsid=508
  9. NTT

    KK Partizan 2009/10

    Sta bi sa Dejanom Milojevicem?!
  10. NTT

    Liga Evrope 2009/10

    Ja zaista ne znam vise koga bi mi to mogli da dobijemo, a da mogu da kazem-dobijamo sigurno...iskreno. Svejedno mi je bilo koga cemo izvuci. Mi samo treba da se konsolidujemo, da stanemo na noge, a onda mozemo protiv svakog protivnika da odigramo kako valja. Nisu ovo neke ekstremno kvalitetne...
  11. NTT

    Liga Evrope 2009/10

    @ Je-Ne-A Nisam ja nipodastavao domace trofeje, niti govorio da je nebitno prvenstvo, vec sam napomenuo da mi je pravo merilo ucinak u Evropi (naveo sam primer). Kada odigras s nekim, iole jakim ekipama u Ligi sampiona ili sada, u Ligi Evrope, onda imas realniju sliku o svojoj snazi. Ovako...
  12. NTT

    Liga Evrope 2009/10

    Druze, ne radi se o "prebacivanju Partizana" u neku drugu ligu, kako si ti ironicno to objasnio, vec se neko dotakao toga da je nama bitan samo uspeh u Evropi, a ovde ne toliko. Dok je drugim ekipama vazniji domaci trofej. Ja se slazem sa Svetogorska, da nam je jaka liga i nama bi podjednako...
  13. NTT

    Rhyl & PARTIZAN (Black&White friendship)

    This is great! TerminallyRhyl, you are one of us now, you are GROBAR! Welcome. Btw, you should defenetly come visit our basketball games in Euroleague, too. I know that basketball is not your favorit sport, but trust me, that's something you'll never forget! ;)
  14. NTT

    Partizan i mediji

    Cinjenica da je ovo napisala jedna dama me je prosto odusevilo i ulepsalo mi dan..., a Bogami i posteno me nasmejalo...:buhaha
  15. NTT

    Liga šampiona 2009/10

    Gro stvari je vec receno, s kojim se slazem, pa da se ne ponavljam. Pridruzicu se cestitkama uz jednu konstataciju. Ja ne pamtim kada sam gledao utakmicu sa toliko raznovrsnih i prelepih golova. Postizani su: desnom nogom, levom nogom, glavom, makazicama (neka vrsta voleja), posle slobodnog...
  16. NTT

    Novi stadion

    Sve dok ova prica, zbog pentagrama, ne predje u temu o Masonima, dobro je... ;)
  17. NTT

    KK Partizan 2009/10

    Ja imam informaciju da je Kesar vise puta zvao Sinoveca, ali je ovaj odbio da se odazove. Posle se pokajao kad je video kakav uspeh i paznju javnosti je dozivela ta selekcija.
  18. NTT

    Novi stadion

    Moram da priznam da me je malo zbunila ova anketa. Pitanje se vise odnosi na to da li cemo, po nasem misljenju, izgraditi stadion, u smislu, da li ima volje gradskih vlasti, da li ce nam neko dati dozvolu, da li cemo obezbediti finansijsku konstrukciju za takav projekat, ukratko, da li verujemo...
  19. NTT

    Novi stadion

    Moram da priznam da nisam procitao ni jedan post osim Enslaved-ovog, pa cu se fokusirati samo na njegovo misljenje. Uz duzno postovanje tebi i tvom stavu, ovo je vise navijacki ideal i utopija. Ja volim da gledam realno na stvari. Pod tim ne smatram da treba izgubiti svaku vezu sa navijackim...
  20. NTT

    KK Partizan 2009/10

    Ja bar hteo diskretno da izvucem neki info za Branka M., ali vidim da su ostali krenuli otvoreno sa spekulacijama...;)
Top