Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Aquila heliaca

    Superliga Srbije 2012.

    Све четитке Влади, Играчима и Клубу.Свака част мајстори.Ова шанса да оборимо рекорд се једноставно није смела пропустити.Оно што су наши вечерас издржали тамо је за респект.Кад помислиш да њихов идиотизам не може даље они те наравно демантују.Сви су вечерас били тамо и бутулија и перуничић и...
  2. Aquila heliaca

    Rukometni klub Partizan

    Још један трофеј.Честитке свима у клубу.Не могу да верујем да из онолико шанси нисмо успели да преломимо утакмицу.Ипак, трофеј се пише.Ајде да сада узмемо и титулу.Доминирај. Има један тим, цео сам живот с њим....
  3. Aquila heliaca

    Jelen Superliga 2011/12

    Све иде својим током.Браво момци.Среду ми чекамо.Уз мало среће ето нас у финалу. Има један тим, цео сам живот с њим....
  4. Aquila heliaca

    Jelen Superliga 2011/12

    Лакнуло ми је јуче, као ваљда и свима на стадиону.Гледајући последње 4 утакмице ми смо играли одлично све осим у Кули, што је и логично после несрећног пораза од цигана.Што се тиче Едуарда и офанзивних бекова све је већ речено, па не бих да понављам.Овако треба да игра шампион државе...
  5. Aquila heliaca

    ABA-liga 2011/12

    Хвала богу покидасмо их опет.Толико смо физички доминантни у односу на њих да је то нестварно.То је вероватно најважнији разлог зашто их годинама јебемо.Имам утисак да ће Пешић да добије срчку ако се ово настави, а наставиће се.Најјачи утисак са утакмице је када се чуло са наше трибине:"само вас...
  6. Aquila heliaca

    ŽKK Partizan

    Свака част девојкама.Колко сам могао да видим у последњих 5 минута смо дали 16 поена.Јавља ми се да ће против хемофарма некако бити лакше. Има један тим, цео сам живот с њим...
  7. Aquila heliaca

    ABA-liga 2011/12

    Која смо ми институција.Где се појавимо пунимо халу.Ни у лудилу нисам очекивао оволико људи у Драженовом дому вечерас.Баш су се напалили да нас добију.Овај тим је стварно сјајан.Не дају момци на себе, одбрана кида, пуцају од самопоуздања, борба до самоуништења.Зато их ваљда толико и волимо. Не...
  8. Aquila heliaca

    Kup Radivoja Koraća 2012

    Одлично постављена игра, нарочито одбрана, јер што рече Кари "од одбране све полази", а одбрану тешко да ико може да игра као Партизан.Свака част Играчима и В.Ј.Овако се бори за клуб.Неизмерно сам срећан због освојеног трофеја.Мора бре да се зна ко је тата за баскет.Доминација се наставља. Не...
  9. Aquila heliaca

    ABA-liga 2011/12

    Ваљда ћемо после ове победе мало да дигнемо самопоуздање.Радуљица опет по старом, све некако килаво.Дуци Кецман са 34 године и даље убедљиво најпоузданији играч у екипи.Стичем утисак да чим некоме крене шут Влада га мења. Све у свему веома важна победа, не смем ни да замислим шта би било да смо...
  10. Aquila heliaca

    Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Мамлаз се јуче на протесту(мислим на топа) понашао као да једва чека да се заврши.Све време се нешто подсмевао и понашао у стилу"шта ја тражим овде".Када се појавио Станоје био је све време далеко од центра дешавања. Има један тим, цео сам живот с њим...
  11. Aquila heliaca

    Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Видимо се сутра, наравно излазим с посла због мог Партизана.Надам се да људи који воле Партизан схватају важност тренутка, јер ако ово не изгурамо до краја нисам оптимиста када је вољени клуб у питању.Када би нас сутра било 4000-5000, да коначно направимо ту критичну масу, непријатељски...
  12. Aquila heliaca

    Akcija-GDE SU PARE?

    http://www.dodaj.rs/f/X/Xq/3SDOxnGU/3.jpg http://www.dodaj.rs/f/t/p/419EjKh2/4.jpg http://www.dodaj.rs/f/1o/qL/2d0jZnYM/1.jpg Надам се да сам добро убацио слике, јер ово први пут радим.Има тога још доста. Ако стварно продају Стојкета треба им јебати матер.Која је то багра. Има један тим, цео...
  13. Aquila heliaca

    VК Partizan, PK Partizan

    Свака част ватерполистима, победа ни у једном тренутку није долазила у питање.А секта се наложила опасно, наравно ту је и неизбежни "Толе лопове".Благо њима.Срамотан је број Гробара који је присуствовао утакмици. Има један тим, цео сам живот с њим...
  14. Aquila heliaca

    Jelen Superliga 2011/12

    Све честитке Аци Станојевићу.Огроман је напредак у игри у односу на почетак сезоне.Ко би рекао да ћемо ову јесен да завршимо на овај начин.Најзад и пристојна бројност у Хумској, јер ништа не лечи ране као победа у дербију.Сви играчи заслужују честитке за борбеност и игру данас.Једино ми је жао...
  15. Aquila heliaca

    Jelen Superliga 2011/12

    Због урока пријатељу.Записано је у времену. Има један тим, цео сам живот с њим...
  16. Aquila heliaca

    Jelen Superliga 2011/12

    Ко бајерн Минхен смо, кад дамо гол судија може слободно да свира крај.Синоћ су цигани по понашању превазишли себе, али не треба их кажњавати, оно синоћ им је довољна казна.Они тренутно не знају где ударају.Кошаркашки сценарио је на видику и ово сада треба максимално искористити, јер који ће нам...
  17. Aquila heliaca

    JSD Partizan - najuspešnije sportsko društvo

    Стварно сјајна вест, па нека му је са срећом.Коначно човек у кога нико не сумња.Верујем у још боље дане нашег Партизана. Има један тим, цео сам живот с њим....
  18. Aquila heliaca

    Kvalifikacije za LE 2011/12

    Штета што примисмо други гол.Ја задовољан и поставком игре, и залагањем играча.Једино ми се чини да је грешка извођење Едуарда онако рано.На тај начин нам је напад тотално отупео, а убеђен сам да би до краја било још шанси пред њиховим голом.Опет смо се на жалост, свесно или несвесно повукли у...
  19. Aquila heliaca

    Radio Mileva, a.k.a. Prelazni rok 2011

    Рна добро дошао кући.Он је једноставно такав играч, има кратак фитиљ а то иде са годинама.Убеђен сам да ћемо на крају сезоне и он и ми бити задовољни. Видим да је овде на форуму већина песимистички расположена када је двомеч са генком у питању.Можда је тако и боље.Пре две године, рецимо сви смо...
  20. Aquila heliaca

    Kvalifikacije za LE 2011/12

    Наравно да на жребу нисмо могли горе да прођемо, и биће веома тешко.Имам утисак да су нам и ове шиптаре наместили.Шта је ту је.Мислим да имамо шансе да прођемо даље. Нека нам је бог у помоћи. Има један тим,цео сам живот с њим.....
Top