Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. -Joco-

    Uprava i marketing

    @Diego, Vucelic je branio Nikolica sve dok nije dobio po usima, obrati paznju kako se odjednom promenio njegov stav, ali normalno on nije oteran... Ostavljen je da rovari i verovatno jedini krivac za nedolazak Babica i Gacinovica u Partizan.
  2. -Joco-

    Uprava i marketing

    Ja kada sam pricao o Vuku pricao sam o timu, moj stav o Djuricu je poznat.... U poruci na prethodnoj strani sam napisao gde je pogresio Marko, dakle na istom mestu gde i Vuk, tako da ne znam o cemu ti pricas uopste... Drugo Vuka su smenili oni, Nikolica je smenila vlast jer je brljiv, i njegova...
  3. -Joco-

    Uprava i marketing

    Koje neuspehe Partizana? Inace moj stav o Nikolicu se uopste ne razlikuje od stava prema Rasovicu, eto Sensei moze da potvrdi sta sam mu rekao jos zimus sta bih uradio na Markovom mestu.
  4. -Joco-

    Uprava i marketing

    Da krenemo od pocetka, necu kriti svoju pristrasnost ni prema Marku ni gadjenje prema nekim drugim ljudima, pa tako da kome se ne svidja neka ne cita sta cu pisati, hvala. Marko Nikolic je pogresio u startu u jednoj stvari, pred izbore u Partizanu mu nije bilo potrebno ni najmanje da lobira za...
  5. -Joco-

    FK Partizan 2014/15

    Barientos iz Vitorije potpisuje za nas. Eto napokon 10ke.
  6. -Joco-

    Uprava i marketing

    Da, ako Tole resi da ode do kraja marta.
  7. -Joco-

    Uprava i marketing

    Pa to je Bodirogina zelja, rekoh vam vec da ce on voditi klub do Bodiroginog ustolicenja... Ali dobro Bodiroga, Sale selektor, Savo predsednik, lepa godina, rodna.
  8. -Joco-

    Radio Mileva 2014

    Ovo je objavljeno nocas, a Nikolic je o cupavom pricao jutros, tako da... Nikad nisam preterano gotivio tog Babovica ali je ubedljivo jedini igrac koji mi je bio antipatican kad se pojavio u crvenim kopackama na debiju cini mi se. Ne zbog crvene boje vec zbog toga sto je jedini on bio pametan...
  9. -Joco-

    FK Partizan - sezona 2013/14

    Kakvih sve ljudi ima majko mila.
  10. -Joco-

    Radio Mileva 2014

    Nije Gazda tako, i mi hocemo njega i ima pravo, ali Beveren sad trazi obestecenje za razliku od prvog dogovora gde su hteli da raskinu ugovor...
  11. -Joco-

    Radio Mileva 2014

    O tome trubimo danima ali ciganska masinerija je neunistiva. Kako ih nije sramota da objave ovu izjavu sada kad su pre par sati rekli da iz FSS javljaju da ne moze, govna lazljiva u usta vas jebem!
  12. -Joco-

    Sale Stanojević

    Sale je prvi pik, na njemu je da li ce prihvatiti ili ne. Svakako dobra odskocna daska za trenera kakav je on.
  13. -Joco-

    Sale Stanojević

    Pa dobro Djordjevic selektor kosarkasa, Stanoje fudbalera, Tadic jos da bude ponovo predsednik, Savo svakako novi predsednik FSS, pa cigani su isfrustrirani od same pomisli.
  14. -Joco-

    FK Partizan - sezona 2013/14

    Filip Knezevic ima opasan dribling, kakav mi odavno nismo imali po krilu, ali jednostavno covek nece da trenira pa to ti je.
  15. -Joco-

    FK Partizan - sezona 2013/14

    Ne pomaze mu ni to, imas primer Fice Knezevica... Niko ne moze njima pomoci ako oni sami sebi ne zele da pomognu.
  16. -Joco-

    FK Partizan - sezona 2013/14

    Jojic je veliki radnik, drago mi je sto je opravdao ono moje branjenje njega do iznemoglosti, jeste ga gurao Vermezovic ali da nije bilo Vuka ne bi bilo Jojica, po meni. @Sacayak Slazem se, ja i dalje mislim da je Marko najbolji napadac Partizana u zadnjih iks godina, ali sve dok je hladan kao...
  17. -Joco-

    FK Partizan - sezona 2013/14

    Nemoj sad da ti vadim primere :D Lepo Danko rece kako se sjebao u Holandiji, jednsotavno briga ih, strani klubovi znaju da ako njihov klinac ne prodje oni ce ubaciti drugog a na poziciju tog sto ne valja stize stranac kog ce kasnije otplatiti prodajom nekog klinca koji valja. Lanac ishrane jbg...
  18. -Joco-

    Radio Mileva 2014

    Pokusavali su neki ljudi da oteraju Babuna ali ocigledno da je to bilo nemoguce... Sad cekamo polako da se zvanicno objavi za Babuna i Abua.
  19. -Joco-

    Radio Mileva 2014

    Ne, veznjaka iz Vojvodine. Jbg tata ce ga placati da nama kida zivce.
  20. -Joco-

    FK Partizan - sezona 2013/14

    To samo zavisi od njega, igrac koji onako zna da zalepi loptu za stopalo i vuce je suvi talenat, i takvih igraca ima jako malo u svetu, ali kurcobolja i bezobrazluk su dva razlicita pojma.
Top