Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. nikola tesla

    Kvalifikacije za Ligu Šampiona 2017/18

    Strasno ko vodi ovaj klub (na stranu sto sam i ja mirniji kada su smanjene sanse da nas izbace zbog eventualnih incidenata). Najbolje da prekinemo sa pracenjem Partizana, tako necemo biti nikada ni kaznjeni :prekrsti Da ne pricam o tribini sa kojom je to uradjeno u dilu, jer to nije tema ovde.
  2. nikola tesla

    Kvalifikacije za Ligu Šampiona 2017/18

    Moze se sve naci i na forumu, ali zasto nema na zvanicnom sajtu onako sve lepo napisano u vezi kvalifikacija za LS? Secam se da se to godinama radilo onog trenutka kada postanemo sampioni.
  3. nikola tesla

    Florbol

    To je prava prica, ostalo su bajke :D Legende kakvih ostali nemaju :respect
  4. nikola tesla

    Florbol

    Izgubili smo od cigana (starog grada) 8-2. http://www.youtube.com/watch?v=s27pofcAZNw&feature=c4-overview&list=UUjcj6Ukse-deE_YxD9nLkHw
  5. nikola tesla

    Odbojkaški klub Partizan

    Videlo se da su umorne od puta. I meni se bas svidelo kako je odigrala Tijana Boskovic.
  6. nikola tesla

    Odbojkaški klub Partizan

    Bio je :wink: Sumice skoro pune, 10-tak Grobara napravilo lepu atmosferu :D:
  7. nikola tesla

    Odbojkaški klub Partizan

    Sakotin turnir, danas finale sa cigankama.
  8. nikola tesla

    Odbojkaški klub Partizan

    Danas su devojke zgazile i Spartak 3-0.
  9. nikola tesla

    Odbojkaški klub Partizan

    Razbismo ciganke, u drugom setu su samo imale prednost (3-4 poena), ali smo ih stigli na samom kraju seta. Uz jednu od najboljih „koreografija“ u Grobarskoj istoriji :D
  10. nikola tesla

    Superliga 2013

    Ubi Novica :respect Jos sledecu jako, pa da spustamo formu :wink:
  11. nikola tesla

    KK Partizan 2012/13

    Mozda bi i moglo nesto da se uradi, ali kada ne bi moglo da se udje za dzabe na svaku utakmicu. I kada se sezonske ne bi poklanjale (rekao bih kumovima, ali pocece opet prica o tome...) :banghead
  12. nikola tesla

    Odbojkaški klub Partizan

    Pobedili smo Zeleznicar 3-0.
  13. nikola tesla

    ŽKK Partizan

    http://www.mzrkl.com/live.php?id=rad_par Jos jedna lagana pobeda.
  14. nikola tesla

    ŽKK Partizan

    Nije postao manje popularan. Ide se i na KK, i to naravno mnogo vise ljudi nego na ZKK. Jedino ako si zakljucio to na osnovu jednog posta na forumu(mada mislim da je vise u sali Arsanglic rekao).
  15. nikola tesla

    ŽKK Partizan

    Odavno nisam gledao da neki igrac(ili igracica) dominiraju kao sto je to veceras radila Nevena Jovanovic u drugom poluvremenu. U prvom poluvremenu nijedan sut nije hteo da joj udje(iako je sve drugo dobro radila), a onda u drugom... Inace, jos jedna laka pobeda...
  16. nikola tesla

    Evroliga 2012/13

    Nemam snage da komentarisem utakmicu, samo cu napisati da je ovo mnogo vazno, pogotovo za treninge. Ne mogu lepo da napreduju igraci ako imaju utakmicu na svaka 3 dana. Siguran sam da ce biti bolje za napredak igraca ovako, nego da na svaka 3 dana „trce sa sampionima“.
  17. nikola tesla

    Evroliga 2012/13

    Ajde da kazem par reci o Bambergu (ako se moze reci nesto na osnovu jednog poluvremena protiv CSKA) Pocinju utakmicu sa tri niska igraca (Gipson, Gavel, Jacobsen) i cesto igraju sa tri niska igraca. I tu imamo sansu da ih napadnemo na niskom postu (Vesterman, Milosavljevic, Bogdan). Cesto...
  18. nikola tesla

    Dule Vujošević

    @RamaPFC Voze se besna kola, ali samo na jednoj strani... Na forumu navijacke grupe se ne raspravlja uopste o Vujosevicu, pomenut je jedva u par poruka, tako da ne stoji to da su sami sebi dovoljni. Na ovom forumu se raspravlja o tome, jer je Vujosevic trener Partizana, a radi stvari koje ne bi...
  19. nikola tesla

    ŽKK Partizan

    Samo mi pojasni ovaj deo, da li mislis da je dovedena zbog dobrih odnosa sa Marinom? :banghead Ili mozda Marina misli da Stankovic moze da utice na nas tim kao Pera Bozic sto je uticao zadnjih par godina na nas KK? Nevena Jovanovic je bas stegnuta, to se vidi posle 5 minuta gledanja bilo koje...
  20. nikola tesla

    Dule Vujošević

    Naravno da znaci kada igraci otpevaju sa nama na kraju, posle svih vidova represije. Pakao Pionira (koji je mnogo pomogao nasem Partizanu) se i stvorio zahvaljujuci hemiji izmedju igraca i navijaca. Istina je da su vec 10+ godina navijaci u talu sa upravom (ja sam prvo poluvreme protiv barselone...
Top