Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Liga šampiona 2009/10

    ma nisam se dobro izrazio mislio sam da vecina njih ne vole tim za koji igraju pogledaj ove danasnje "zvezde" Partizana a pogledaj one prija pa smesno je to poresit ne samo po igri vec po ponasanju e skontaj malo o cemu ti pricam I ti skontaj neke stvari, pa kad ih skontaš, vrati se na forum...
  2. Liga šampiona 2009/10

    diego aemando slazem se sa tobom ipak bili smo u tezim situcijama i proti sparte i proti QPR-a pa cak i protiv njukstla ali tadasnji igraci su imali srce, veru a ovi danas igraju samo za pare
  3. Liga šampiona 2009/10

    a imamo mnogo prednosti nad apoelom GROBARI oni su 10 put losiji na strani mi smo 5 put bolji na JNA i ono sto je najvaznije imamo srce
  4. Liga šampiona 2009/10

    ma samo pitam kada bi ispali bi li imali prilke da idemo u evropu al ja sam ubedjen da idemo dalje citaj malo :D
  5. Liga šampiona 2009/10

    Iskreno mislim da cemo ici dalje i netreba se smarati po tom pitanju i jos nesto da pitam ovaj novi sistem me jebe totalno da li mi idemo u ligu uefa ako sad ispadnemo
  6. Liga šampiona 2009/10

    mislim da cemo da poobedimo 0:2 a za revans u Beogradu, da li neko zna ima li organizovan prevoz iz Teslica :D
  7. Vaš omiljeni gol

    najbolji gol po mom misljenju je Mirze Delibasica protiv Porto-a, kada je uradio kolut unapred i kao pucao :)
Top