Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Enslaved

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ajde da se ne zajebavamo. Ekipa koja od pobeda na strani ima asvel, zalgiris dok je isti bio u kurcu i valensiju a prakticno sve ostalo poraz protiv ekipa iz EL treba da odjednom da brejkne mutante sa probranim sudijama? Ova sezona je gotova, juce se zavrsila i ovo sto ima do kraja je cist...
  2. Enslaved

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Kvazi patrijote mogu da mi se napuse drugosrbijanskog kurca sve zajedno sa cigansturama koje su im eto sunarodnici i sporcki rivali. Pocrkali majci
  3. Enslaved

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Pa kad filozofiramo sa nula plejeva. U svako slucaju, nismo zasluzili da budemo ni medju deset, prosla sezona je u rangu nekadasnjeg F4, sem PAO ni jednu stvarno ozbiljnu ekipu nismo dobili u BG a u gostima nikoga.
  4. Enslaved

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Bogdan uci od najboljih, od Van Der Berga
  5. Enslaved

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Vrata, sa sve dovratkom
  6. Enslaved

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    To znaci girice pickice jebemo vam odvatni pirej, i gejt 7 i gejt osam, na kurcu ih nosam
  7. Enslaved

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Daj jedno +5 pred albu il od morala osta go kurac
  8. Enslaved

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ako su te picketine Grobari ja sam onda Partizanovac
  9. Enslaved

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Mora da je posteda
  10. Enslaved

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    da mi dobijemo ciganikos prvo pa da se razmislja dalje.
  11. Enslaved

    KK Partizan - uprava i marketing

    Razlika se prelila na posetu romsku
  12. Enslaved

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ako dodje do toga da italijani mogu medjusobnom rezultatom da nas izbace, oni ce to i da urade.
  13. Enslaved

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    A fizikalna zbog lomljenja svega lomljivog tokom i polse utakmica KKP
  14. Enslaved

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ja mislio meni tesko kad ono ja sam vrh, top forma za ono koliko su mnogi ovde otisli u kurac zbog KKP. Jebiga, valjda ce da se doteturamo do plej ina, mada kako se mucimo s plejevima...
  15. Enslaved

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Mislim da bez ledeja tesko da mozemo protiv spanaca.
  16. Enslaved

    FK Partizan 2023/24

    Bazdar igrac taman za mladost, gro odbrane ni za njih
  17. Enslaved

    KK Partizan - uprava i marketing

    u jebe se njemu za karte
  18. Enslaved

    KK Partizan - uprava i marketing

    mogao bih i ja po toj logici da si produzim kurac, al jbg ne ide
  19. Enslaved

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Precudno je preblaga ocena, nazovimo stvari pravim imenom, cigansturama ne odgovara da Partizan ima punu podrsku na svakoj utakmici pa s toga ocigledno neko na tribini ne zeli da deli narod. Mislis da su ljudi maloumni pa ne vide da je bojkot kurac? Neko je u dilu iz politickih, poslovnih ili...
  20. Enslaved

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Preciznije, ne veruj govnima s balkana, narocito velikim smrdima, sve ce ti onecati i onda ce da te zajebu jer su kvarni u dusi, ma koliko crkava izgradili da okade svoj pilicarski vonj.
Top